Rady kamarádek ohledně dětí

Anonymní
23.7.13 12:42

Rady kamarádek ohledně dětí

Radši anonymně, třeba sem chodí :mrgreen:
Taky vám kamarádky v těhotenství dávaly rady? A nezdály se vám ty rady občas divné?

• Nepi džusy, zkysne ti mlíko
  • Dej novorozenci do mlíka odvar z vloček na prdíky
  • Jez bílé omáčky a polívky, je v tom hodně bílkovin

Já vám nevím, mě se to zdá jako kraviny, třeba mi to vyvrátíte. A nebo přidejte perly svých rádců 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58599
23.7.13 12:43

Já je nechávala, ať se vykecají :mrgreen: jsou to kraviny a hlavně mám svůj rozum, že ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
23.7.13 12:45

O vločkách mí říkala moje máti na zasycení, ale nedávala jsem a nedávám nic, jen kozí mlíko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
23.7.13 12:46

Mně kamarádky rady nedávaly. ;) Když už, tak jsme o něčem pokecaly, ale takhle „tohle dělej a tohle ne“, to teda nikdy ze stran kamarádek nepadlo. To jen ze strany mojí babičky a tchýně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4766

Taky teď dostávám spoustu,,užitečných" rad - něco se mi zdá, že se dá použít, ale některé mi příjdou úplně mimo…:-) Ale vždy si je poslechnu :-) A sama se rozhodnu, co z nich využiju - stejně na to musím přijít sama, až to bude k tomu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603

Odvar z vloček se tuším dává do mlíka na zácpy? :think: Osobně považuji za vhodnější mléko vyměnit, aby dítěti sedlo a podávat probiotika…

Jinak teda jsem ráda, že v okolí nemám nikoho, kdo by mě třeba počastoval tou radou s džusem, asi by jeden z nás nepřežil :twisted: Jak můžou být lidi tak blbý :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809

Jsou to hlouposti.
Ja mela rada hlasku jen pockej, vsak uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 12:50

Moje kamarádky tohle nedělali:-).Je fakt že vubec děti nějak neřešíme:-D.Doma jich mám dost takže bavit se o nich mě nebaví :lol:,ale tady na emiminu se dá najít spoustu perel :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
23.7.13 12:51

Vločky se dřív dávaly na srovnání flory ve střevech, třeba při průjmech. Taky jsem dávala. Ty polívky a omáčky se taky říkalo, ale spíš z důvodu tekutin si myslím.

Jinak mě nikdo nikdy žádný kecy neradil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
4766
23.7.13 12:53

Copak rady od kamarádek, ty se dají, ale nejhorší jsou rady od prababiček…to je teprve mňamka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.13 12:53

Ona to má prý od doktorky a z knížek (internetu), rodila v dubnu a prý se hrozně těší, až porodím já, nechápu proč, nevídáme se, jen mi občas napíše, známe se od dětství.

• Nahlásit
  • Citovat
23.7.13 12:56

Tak moje nej kamaradka(i pres to vsechno)byla prvorodicka, tehotna o 3 mesice dyl nez ja, cekajici sve 4.dite.Porad studovala nejakou naucnou literaturu a nejvic me rozsekala kdyz me zacla upozornovat, ze jestli nechci mit problemy pri kojeni, tak si mam zacit stimulovat bradavky uz v tehotenstvi! Svoje predchozi 3 deti jsem kojila do dvou let.ale potom, kdyz ji to doslo, tak sme se tomu zasmali. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48724
23.7.13 12:59

Tak mi už kdysi při prvním těhotenství kamarádka poradila kmínový odvar si uvařit pro miminko a dávat po lžičkách na koliky, je to cca 5 let a ano beru to jako dobrou radu, páč to pomohlo víc jak probiotika, lefax, infacol, sabsimplex byly bez účinku a právě kmínový odvar pomohl dětem na bolení břicha, najednou bylo po problému když se dala lžička před jídlem.
Jiná zas poradila cibulový sirup a taky je fajn.
Bych tady ty babské rady úplně nezatracovala něco do sebe mají i když teď se ti může zdát, že je to blbost jednou se ti můžou hodit ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
23.7.13 13:03

Onehda.
Volala mi kamaradka bezdetna. Tak se ptala jak se mam atak. Rikam ze v pohode ze ted sice nemuzem ven mala je nemocna ale snad pristi tyden pujdem na koupak.tak nejdriv ty chodis na koupak jako tehotna v zasade me bylo receno ze bych mela sedet doma na zadku a nic nedelat.No a jako bonus rikam 3 jedem na dovolenou ze bych ale nemela a abych tam jeste neporodila mam 2mesice cas :roll:.No v zasade ani uklizet a umyvat okna. Takze me dokazou pobavit rady bezdetnych kamaradek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 13:09

@kattkka to znám :) jedna holčina mi taky vykládala co můžu a nemůžu dělat jako těhotná a ségře zase říkala co její holčička smí a nesmí jíst… :roll: no největší gól je, že těhotná nikdy nebyla a v jejím okolí taky nikdo 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama