Proč to rande neproběhlo?

80
7.5.17 14:52

Proč to rande neproběhlo?

:potlesk: Ahoj,
už delší dobu ve mě hlodá otázka, proč nedošlo na jedno rande a byla bych moc ráda, kdybyste mi řekli na to svůj názor.

Asi před 2 měsíci jsem byla na jedné sešlosti a jak se tak mezi stoly přesedává, ocitla jsem se vedle jednoho cizího muže, se kterým jsme se dali do řeči.

Byli jsme jediní dva střízliví a strašně jsme si rozuměli.
Nutno říct, že byl starší o 19 let… (bezdětný, nezadaný, nikdy nebyl ženatý), mě je 24
Nejsem na starší, dokonce jsem měla 4 roky přítele o něco mladšího :D Ale podle věku nehodnotím muže, spíš podle toho, jak si s nima rozumím.

A s tady tím jsem si rozuměla vážně hodně a byl strašný sympaťák a prostě tam byla mezi námi jiskra, to bylo očividné a hlavně z jeho strany. Jak se schylovalo k večeru, zeptal se mě, jestli jsem zadaná? Já jsem mu na to kývla, že jsem. :? (Je mi docela líto, že jsem to řekla, protože s mým vztahem to šlo z kopce a skončil týden na to.)
Jak to slyšel, udělal takový ten zklamaný obličej ále večer pokračoval dál.
Během večera se pokusil mě i chytit za ruku, to jsem mu ale na moc dlouho nedovolila, protože mi to bylo blbé. Zaprvé byl pro mě cizí člověk, kterého jsem potkala poprvé…
Zadruhé na té sešlosti byli lidi, co mě znají a kteří neměli tušení, že jsme s přítelem ve fázi „rozchodu“. Plus to byl přece jen chlap starší o skoro 20 let… Tak mě to vylekalo nějak..
On se mě zeptal proč, jestli je někde v okolí můj přítel.

Když pak šel platit, řekl mi - my dva se ještě uvidíme.
Potom odcházel, já k němu seděla zády, on za mnou přišel, dal mi rychlou pusu a zopakoval, my dva se nevidíme naposledy!

Ty slova se mi pak docela honily hlavou, protože se mi líbil. Řekla jsem si, že pokud se s ním budu chtít ještě sejít, je to na mě „udělat první krok“. A taky, že jsem ho udělala.
Našla jsem si jeho Facebook a přidala si ho o přátel - napsala u zprávu, jestli nevyrazí se mnou na hory. Bohužél mu ale zpráva nedošla…

Tak jsem uvažovala dál a po týdnu jsem mu napsala na jeho pracovní email. (Během konverzace na sešlosti se zmínil o firmě, kde pracuje a měl tam náhodou i email.)
Napsala jsem mu zprávu - něco ve smyslu, jestli by se mnou nechtěl někdy vyrazit na hory s omluvou, že mu píšu na pracovní email.

Napsal mi obratem, že je strašně rád, že mu píšu a že vůbec nevadí, že je to na pracovní email - velice rád by se se mnou sešel a že si napíšem příští týden a těší se.
Pak jsme si ještě párkrát napsali, ale vesměs psal, že někdy příště, že nemůže s velkou omluvou. Vážně ty emaily na mě působily, že má radost, že jsem mu napsala, ale nějak mu to nevychází…

Sám ode sebe se nikdy neozval.
Psala jsem mu dvakrát, jestli někam pudem a nevyšlo to.
Viděla jsem ho v okolí už několikrát od našeho setkání uběhly 2 měsíce.
Den zpět jsem ho potkala v restauraci a byl tam sám.

Už si nějak říkám, že to co psal nemělo váhu a možná se se mnou vůbec nechtěl sejít, jen neumí říct ne…
Fakt bych se s ním ráda sešla, ale psát mu už potřetí???
S dvouměsíčním rozestupem???
Poradte prosím, co mám dělat.. Říkám si, že se mám na to už vybodnout, ale zase se mi vážně líbí a já ho chci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1478
7.5.17 14:56

Chtěl si zasouložit. Nevyšlo to. Tak chtěl, aby tě to aspoň hlodalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
7.5.17 14:59

Já neříkala, že s ním chci vztah :D
S chlapem o 20 let starším.. to by musel být vážně výjímečný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18061
7.5.17 14:59

Byla jsi zadaná tak by sex byl pro něj bez následků a závazků no a ted by jsi mohla chtít vztah

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 15:00

Nema zajem, respektive mozna ses mu ten vecer libila, ale rano vychladl. Email..kazdeho potesi tak zjevny zajem a aktivita od opacneho pohlavi, ale..sama pises, ze sam od sebe nenapise, nenavrhne setkani, tve navrhy odmitl. Za dva mesice by se nenasla skulinka?

Odpoved asi znas. Aktivity jsi vyvinula az az. Uz se nenabizej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
7.5.17 15:02

Nikdo mi ale ještě neporadil, jestli ho mám znova kontaktovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
7.5.17 15:04

Asi jo no, taky si myslím, že když člověk „chce“ tak to jde že…
Ale štve mě to :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 15:05
@purplee píše:

Jezis ne, to uz je zoufalost. Ma te na FB, ma tvuj mail. Vi, ze mas zajem. Co vic bys chtela jeste podniknout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
7.5.17 15:06
@purplee píše:

Dvakrát tě odmítl, neozve se ti, nezajímáš ho, co víc chceš? Už jsi ty dvakrát zvala chlapa ven a on ti dal košem, to se ho jako budeš doprošovat potřetí? 8o 8o 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 15:08

@purplee po treti uz ho nekontaktuj. Aktivit jsi vyvinula uz dost, navic kontakt na tebe ma, kdyby se chtel sejit ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 15:13

Kdyby se s tebou chtěl znovu setkat, tak si najde čas kdykoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
7.5.17 15:17
@purplee píše: :potlesk: Ahoj,
už delší dobu ve mě hlodá otázka, proč nedošlo na jedno rande a byla bych moc ráda, kdybyste mi řekli na to svůj názor.

Asi před 2 měsíci jsem byla na jedné sešlosti a jak se tak mezi stoly přesedává, ocitla jsem se vedle jednoho cizího muže, se kterým jsme se dali do řeči.

Byli jsme jediní dva střízliví a strašně jsme si rozuměli.
Nutno říct, že byl starší o 19 let… (bezdětný, nezadaný, nikdy nebyl ženatý), mě je 24
Nejsem na starší, dokonce jsem měla 4 roky přítele o něco mladšího :D Ale podle věku nehodnotím muže, spíš podle toho, jak si s nima rozumím.

A s tady tím jsem si rozuměla vážně hodně a byl strašný sympaťák a prostě tam byla mezi námi jiskra, to bylo očividné a hlavně z jeho strany. Jak se schylovalo k večeru, zeptal se mě, jestli jsem zadaná? Já jsem mu na to kývla, že jsem. :? (Je mi docela líto, že jsem to řekla, protože s mým vztahem to šlo z kopce a skončil týden na to.)
Jak to slyšel, udělal takový ten zklamaný obličej ále večer pokračoval dál.
Během večera se pokusil mě i chytit za ruku, to jsem mu ale na moc dlouho nedovolila, protože mi to bylo blbé. Zaprvé byl pro mě cizí člověk, kterého jsem potkala poprvé…
Zadruhé na té sešlosti byli lidi, co mě znají a kteří neměli tušení, že jsme s přítelem ve fázi „rozchodu“. Plus to byl přece jen chlap starší o skoro 20 let… Tak mě to vylekalo nějak..
On se mě zeptal proč, jestli je někde v okolí můj přítel.

Když pak šel platit, řekl mi - my dva se ještě uvidíme.
Potom odcházel, já k němu seděla zády, on za mnou přišel, dal mi rychlou pusu a zopakoval, my dva se nevidíme naposledy!

Ty slova se mi pak docela honily hlavou, protože se mi líbil. Řekla jsem si, že pokud se s ním budu chtít ještě sejít, je to na mě „udělat první krok“. A taky, že jsem ho udělala.
Našla jsem si jeho Facebook a přidala si ho o přátel - napsala u zprávu, jestli nevyrazí se mnou na hory. Bohužél mu ale zpráva nedošla…

Tak jsem uvažovala dál a po týdnu jsem mu napsala na jeho pracovní email. (Během konverzace na sešlosti se zmínil o firmě, kde pracuje a měl tam náhodou i email.)
Napsala jsem mu zprávu - něco ve smyslu, jestli by se mnou nechtěl někdy vyrazit na hory s omluvou, že mu píšu na pracovní email.

Napsal mi obratem, že je strašně rád, že mu píšu a že vůbec nevadí, že je to na pracovní email - velice rád by se se mnou sešel a že si napíšem příští týden a těší se.
Pak jsme si ještě párkrát napsali, ale vesměs psal, že někdy příště, že nemůže s velkou omluvou. Vážně ty emaily na mě působily, že má radost, že jsem mu napsala, ale nějak mu to nevychází…

Sám ode sebe se nikdy neozval.
Psala jsem mu dvakrát, jestli někam pudem a nevyšlo to.
Viděla jsem ho v okolí už několikrát od našeho setkání uběhly 2 měsíce.
Den zpět jsem ho potkala v restauraci a byl tam sám.

Už si nějak říkám, že to co psal nemělo váhu a možná se se mnou vůbec nechtěl sejít, jen neumí říct ne…
Fakt bych se s ním ráda sešla, ale psát mu už potřetí???
S dvouměsíčním rozestupem???
Poradte prosím, co mám dělat.. Říkám si, že se mám na to už vybodnout, ale zase se mi vážně líbí a já ho chci.

Za prvé, sama jsi řekla chlapovi, který měl o tebe zájem, že jsi zadaná. Za druhé, chlapi jsou lovci. Ty jsi mu ani nedala možnost, aby tě kontaktoval on sám. Když už jsi mu opakovaně psala, a nabízela se mu, bez zjevného výsledku, to by ti nebylo ani trochu blbé se mu opět vnucovat? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9819
7.5.17 15:21
@purplee píše:

Proc se vnucujes nekomu, kdo o to nema zajem? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26531
7.5.17 15:23
@purplee píše:

No to rozhodně nedělej, už takhle působíš jak stíhačka. Kašli na něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3391
7.5.17 15:24

Zjevně nemá zájem, neponižuj se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu