Proč v tom žijete

Anonymní
16.4.21 08:22

Proč v tom žijete

Ahoj, zajímá mě proč jsou dobrovolně bezdětné ženy s mužem, který má dluhy, exekuce a do toho děti z předchozího manželství a nestará/neplatí na ně.
Mám bývalého, nemůžu ho ani vidět kvůli jeho chování. Je to slibotechna, lhář, oblbuje kolem sebe úplně každého, je nevěrný, neplatí výživné na dítě, má exekuce kvůli vyzivnemu. Má partnerku už 5 let a ona to vše ví, že má exekuce a hlavně hodně vysoké dluhy z kterých se nikdy nedostane.
Ta jeho ženská je mladá do 30 let, má nedodelanou VŠ, nemá děti, je celkem v pohodě. Nechápu jak může zirz s takovým člověk? A ne jen ona. Všeobecně mě zajímá, co přitahuje ženy na takových… Vždyť si ho nemůže vůbec vážit do budoucna je to taky k ničemu. Nikdy si ji nemůže vzít, nemůže bydlet jinde než v nájmu, děti s ním asi mít nechce, když ví že se nestará už o ty co má.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5150
16.4.21 08:29

Protože vrána k vráně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
790
16.4.21 08:31
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímá mě proč jsou dobrovolně bezdětné ženy s mužem, který má dluhy, exekuce a do toho děti z předchozího manželství a nestará/neplatí na ně.
Mám bývalého, nemůžu ho ani vidět kvůli jeho chování. Je to slibotechna, lhář, oblbuje kolem sebe úplně každého, je nevěrný, neplatí výživné na dítě, má exekuce kvůli vyzivnemu. Má partnerku už 5 let a ona to vše ví, že má exekuce a hlavně hodně vysoké dluhy z kterých se nikdy nedostane.
Ta jeho ženská je mladá do 30 let, má nedodelanou VŠ, nemá děti, je celkem v pohodě. Nechápu jak může zirz s takovým člověk? A ne jen ona. Všeobecně mě zajímá, co přitahuje ženy na takových… Vždyť si ho nemůže vůbec vážit do budoucna je to taky k ničemu. Nikdy si ji nemůže vzít, nemůže bydlet jinde než v nájmu, děti s ním asi mít nechce, když ví že se nestará už o ty co má.

A proč jsi s ním byla ty? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
16.4.21 08:31

Upravila bych nadpis na „Proč v tom žije“ :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16707
16.4.21 08:32
@Kutil Tom píše:
A proč jsi s ním byla ty? :D

To mě přesně napadlo :mrgreen: Něco asi má, co jiní ne, když nemá problém sehnat si partnerku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
16.4.21 08:32

Nějaké klady asi musí mít, jinak by s ním nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
16.4.21 08:33

Tak v první fázi to bývá zaslepenost, láska, sexuální přitažlivost, partner může své problémy tajit, těch možností je nesčetně. Ve spoustě případů jsou v tom děti, se kterými se špatně odchází, nebo strach ze samoty, z reálnýho života… :think: spousta těchhle chlapů jsou taky docela šikovní manipulátoři, a za ty roky můžou ženskou rozložit na prvočinitele, že si odejít netroufne… Možností nekonečno. Řekla bych, že velká většina žen není s takovými muži, že by jim to vyhovovalo, ale že se z nějakýho důvodu bojí odejít :nevim: a pak jsou asi i takové, co to mají na salámu, o sebe se postarají, a kluka mají jenom pro zábavu… ostatně proč ne, že jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 08:34
@Zumpa píše:
Protože vrána k vráně.

To bylo první co mě napadlo, ale ona co já vím, tak dluhy nemá. Jinak on si vydělat umí, ale vše utratí za značkové hadry a elektroniku aby vypadal jako frajer.To byl důvod k rozchodu z naší strany.
Když na to neměl začal se zadlužovat!
Několikrát jsem mu dala nůž na krk a začal lhát, že to už nedělá. Odešla jsem. Nedávno jsem zjistila, že má skoro milión dluh na sociálním a zdravotním.

• Citovat
  • Nahlásit
8241

V mém okolí jsou některé ženy, které si k sobě nastěhují chlapa, který třeba rád holduje alkoholu :zed:. Skoro vždy podivná existence. A hlavně ty ženy mají děti. Přitom ty ženy nejsou socky, pracují a mají slušné příjmy. Možná, že se bojí samoty, tak si k sobě nastěhují nějaké induviduum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603

Takove zeny maji nejaky vnitrni psychologicky problem, protoze racionalne nechce partnera, ktery se topi v dluzich a kasle na sve deti. Do budoucna v nem neni zadna perspektiva. Mozna je v tom jakasi touha byt pro toho muze spasou, ukazat mu cestu ven z kruhu (coz se ale v drtive vetsine pripadu nepodari), takove ty mesiasske sklony nebo ja nevim co vsecko :nevim:…je treba napristo bezne, ze nektere zeny se zamiluji do vrahounu a do vezeni jim pisou milistne dopisy :roll:, v pozadi taky bude nejaka touha toho muze „zachranit“…takze tyhle damy, ktere se dobrovolne uvetaji do vztahu s nejakym budizknicemu si tim proste neco kompenzuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8235
16.4.21 08:37
@Anonymní píše:
To bylo první co mě napadlo, ale ona co já vím, tak dluhy nemá. Jinak on si vydělat umí, ale vše utratí za značkové hadry a elektroniku aby vypadal jako frajer.To byl důvod k rozchodu z naší strany.
Když na to neměl začal se zadlužovat!
Několikrát jsem mu dala nůž na krk a začal lhát, že to už nedělá. Odešla jsem. Nedávno jsem zjistila, že má skoro milión dluh na sociálním a zdravotním.

No vidis, opakovane jsi udelala totez, co ty, ktere tak nechapes. Tak si odpovez sama, proc si s nim zila a po prvnim ci druhem prusvihu neodesla.
Ony to pravdepodobne udelaji casem take.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 08:37
@topazio píše:
V mém okolí jsou některé ženy, které si k sobě nastěhují chlapa, který třeba rád holduje alkoholu :zed:. Skoro vždy podivná existence. A hlavně ty ženy mají děti. Přitom ty ženy nejsou socky, pracují a mají slušné příjmy. Možná, že se bojí samoty, tak si k sobě nastěhují nějaké induviduum.

To je to co mi nejde do hlavy. Z jakého důvodu se takto rozhodnou. Když se nad tím člověk zamyslí, tak by jim bylo lépe kdyby byli sami s dětma bez stresu, hádek, myslím že když je chlap alkoholik, tak tam jsou i hádky. Chudáci děti

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 08:43
@ontarova.stara píše:
No vidis, opakovane jsi udelala totez, co ty, ktere tak nechapes. Tak si odpovez sama, proc si s nim zila a po prvnim ci druhem prusvihu neodesla.
Ony to pravdepodobne udelaji casem take.

Já jsem odpustila kvůli dětem, on se omlouval, že už to neudělá. Zase tolik šancí nedostal. Zjistila jsem velmi brzo a druhou šanci podělal po dvou měsících. Nechtela jsem žít ve finanční negramotnosti a ještě aby tak vychovával naše děti. Odchod byl velmi rychlý. Proto moc nerozumím tomu, že jeho přítelkyně vše ví, děti nemají a je v tom pořád. Akorad ji tímto naučí co neuměla a stáhne ji sebou.

• Citovat
  • Nahlásit
8428
16.4.21 08:45
@Anonymní píše:
Ta jeho ženská je mladá do 30 let, má nedodelanou VŠ, nemá děti, je celkem v pohodě. Nechápu jak může zirz s takovým člověk? A ne jen ona. Všeobecně mě zajímá, co přitahuje ženy na takových… Vždyť si ho nemůže vůbec vážit do budoucna je to taky k ničemu. Nikdy si ji nemůže vzít, nemůže bydlet jinde než v nájmu, děti s ním asi mít nechce, když ví že se nestará už o ty co má.

Prptoze lze a maze med kolem pusy? Proc jsi mu tehdy verila ty? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24191
16.4.21 08:45

To máš kus od kusu. Spousta ženských je ještě pořád vychovaná ve stylu „držet hubu a krok“, má nízké sebevědomí, takže je vůbec ráda, že někoho uloví, má pocit, že na lepšího nemá. Může to být taky stejnej typ jako on (ne moc chytrá, né moc snaživá, co se peněz týče). Může být i ona zadlužená. O takovou si zase nějakej fešnej pracháč kolo neopře.

A možná nechce děti, chce si jen užívat, peněz vydělá dost, takže jí jde jen o „splynutí duší a názorů“ a lásku. Tak to mám třeba i já. Můj chlap zřejmě dle běžných měřítek bude skoro k odpisu (je fakt, že na mateřský by nás asi neuživil). Moc toho nevydělá, navíc teď má kvůli koroně v práci zásek. Jenže já se uživím dobře sama, další děti nechci, to, že on sám děti nemá ani nechce, mi naprosto vyhovuje - stačí mi jedna střídavka :lol: :lol: Takže se svým chlapem jsem, protože mi imponuje, vyhovuje a vychází vstříc v mnoha jiných věcech než je výplatnice ;)

Jinak samozřejmě, s předluženým lhářem a nevěrníkem bych dveře vyrazila :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat