Fáze namlouvání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.4.21 23:33

Fáze Namlouvání

Ahoj, seznámila jsem s jedním muže a po dlouhé době je to někdo, s kým je mi dobře. A je tam z mé strany všechno (chemie, přitažlivost, máme si, co říct). O to tam má asi taky. Sám říkal, že je mu se mnou dobře a že to chce rozvíjet. Když jsme spolu, chová se moc pěkně. Za ten měsíc, co se známe, jsme se viděli několikrát. Aspoň chvíli si každý den napíšeme (nikdo neřeší, kdo napíše první). Dá se říct, že je to takový pěkný začátek „vztahu“. Až tomu odmítám uvěřit, že se někdo konečně našel…Co mi trochu vadí, že ho musím někdy trochu „nakoupnout“, abychom se domluvili, kdy se uvidíme. On je introvert. Na schůzce je pak aktivní, zajímá se, věci si pamatuje, apod.

Důvod, proč jsem píšu, je, že se mi teď 2 dny neozval a já z toho „šílím“… :lol: Jsem prostě zvyklá, že si každý den aspoň chvílí něco napíšeme… Tak si říkám, co dělá…

V úterý jsme si dělali srandu, jak se o víkendu uvidíme. Konkrétně domluvení zatím nejsme. A nemyslím, že by mě ze dne na den zazdil, resp. asi není ten typ. Včera jsem ho nechala být a dneska jsem mu napsala a navázala na tu srandu, že bych se chtěla na ten víkend domluvit konkrétně. Mám taky svůj program. Zatím zprávu nečetl…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
757
15.4.21 23:45

Nemůže být třeba v práci? Nebo spát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
15.4.21 23:48

V životě jsou situace, kdy je nejlepší prostě nic nedělat. Napsala jsi, teď je to na něm, nech to být. Ani nelez pořád do konverzace, abys zjišťovala jestli si to přečetl…
Chápu co se ti asi honí hlavou, že se mu něco stalo apod :D Ale ze zkušenosti ti můžu říct, že to fakt nestává :D Může i něco osobního řešit, ale bohužel i mít jinou. Upřímně, když někomu na někom záleží, neodmlčí se na 2 dny. Jestli jsi ho musela občas do setkání „nakoupnout“, mohla si být náhradní varianta, kdyby to jinde nevyšlo. Jiná byla možná míň dostupná, tak se snažil a zatím randil s tebou…Vím, je to hnusný, ale né všichni chlapi čestně randí jen s jednou babou. Víš jak, dokud není ruka v rukávě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
15.4.21 23:54

Ale abych nebyla tak negativní, třeba se to vysvětlí, stát se opravdu mohlo ledasco. Ty se na něj teď myšlenkama hlavně neupínej, stejně s tím prd uděláš.. Zaměstnej se a neseď utrápeně u telefonu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 00:28
@nototo píše:
V životě jsou situace, kdy je nejlepší prostě nic nedělat. Napsala jsi, teď je to na něm, nech to být. Ani nelez pořád do konverzace, abys zjišťovala jestli si to přečetl…
Chápu co se ti asi honí hlavou, že se mu něco stalo apod :D Ale ze zkušenosti ti můžu říct, že to fakt nestává :D Může i něco osobního řešit, ale bohužel i mít jinou. Upřímně, když někomu na někom záleží, neodmlčí se na 2 dny. Jestli jsi ho musela občas do setkání „nakoupnout“, mohla si být náhradní varianta, kdyby to jinde nevyšlo. Jiná byla možná míň dostupná, tak se snažil a zatím randil s tebou…Vím, je to hnusný, ale né všichni chlapi čestně randí jen s jednou babou. Víš jak, dokud není ruka v rukávě…

Nemyslím si, že se mu něco stalo… :D
To nakopnout nebylo ve smyslu, že by nechtěl…resp. že bych ho uhnala…Spíš sám chtěl, abych rozhodla, kdy…(gentlmansky). A jinou si myslím, že nemá, protože ten měsíc jsme o sobě fakt věděli.
Už jednou se stalo, že se den neozval a ozval se další den a sám pak řekl, kde byl, co dělal…A nemám důvod mu nevěřit, protože to sedí.

Spíš si myslím, že něco řeší… A že se zítra ozve, zatím to tak bylo, když jsem mu napsala. Samozřejmě ho nebudu stíhat a psát mu dál…On se musí teď ozvat.

• Citovat
  • Nahlásit
664
16.4.21 00:48

Říkal co chceš slyšet… :think: :think: Pochybuju že se ještě ozve.Mam tetu je jí 50 let takové dostaveníčko měla tak 100 krát. Tenhle scénář se odehrál tak 10 krát :zed: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
16.4.21 01:18

@KKikina souhlasím
Zakladatelko:
Moc si to maluješ. Když věříš, že se to vysvětlí, pak nerozumím proč sem píšeš (nemyslím to zle).
Měsíc je mooc krátká doba na to, aby sis byla takhle jistá…2dny je fakt dlouho. Je to taková ta klasika postupného odmlčování se. V lepším případě se ještě ozve, že je vše ok a jak toho má hodně a nemá čas…až postupně přestane psát úplně. Nebo je to srab a prostě bude dělat mrtvého brouka a už se ani neozve. Vím že to nerada slyšíš, ale takhle to vidím..Většina chlapů prostě nenapíše “hele byla si fajn ale potkal jsem někoho zajímavějšího”

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6827
16.4.21 02:01
@Anonymní píše:
Ahoj, seznámila jsem s jedním muže a po dlouhé době je to někdo, s kým je mi dobře. A je tam z mé strany všechno (chemie, přitažlivost, máme si, co říct). O to tam má asi taky. Sám říkal, že je mu se mnou dobře a že to chce rozvíjet. Když jsme spolu, chová se moc pěkně. Za ten měsíc, co se známe, jsme se viděli několikrát. Aspoň chvíli si každý den napíšeme (nikdo neřeší, kdo napíše první). Dá se říct, že je to takový pěkný začátek „vztahu“. Až tomu odmítám uvěřit, že se někdo konečně našel…Co mi trochu vadí, že ho musím někdy trochu „nakoupnout“, abychom se domluvili, kdy se uvidíme. On je introvert. Na schůzce je pak aktivní, zajímá se, věci si pamatuje, apod.

Důvod, proč jsem píšu, je, že se mi teď 2 dny neozval a já z toho „šílím“… :lol: Jsem prostě zvyklá, že si každý den aspoň chvílí něco napíšeme… Tak si říkám, co dělá…

V úterý jsme si dělali srandu, jak se o víkendu uvidíme. Konkrétně domluvení zatím nejsme. A nemyslím, že by mě ze dne na den zazdil, resp. asi není ten typ. Včera jsem ho nechala být a dneska jsem mu napsala a navázala na tu srandu, že bych se chtěla na ten víkend domluvit konkrétně. Mám taky svůj program. Zatím zprávu nečetl…

To je tak, kdyz si pisete na socialnich sitich misto abys mu zavolala a domluvila se rovnou. Popripade na posledni schuzce se domluvim na dalsi. Ale ma smirakbook a u toho chat, velmi podstatna cast zivota velke skupiny lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 03:05
@nototo píše:
@KKikina souhlasím
Zakladatelko:
Moc si to maluješ. Když věříš, že se to vysvětlí, pak nerozumím proč sem píšeš (nemyslím to zle).
Měsíc je mooc krátká doba na to, aby sis byla takhle jistá…2dny je fakt dlouho. Je to taková ta klasika postupného odmlčování se. V lepším případě se ještě ozve, že je vše ok a jak toho má hodně a nemá čas…až postupně přestane psát úplně. Nebo je to srab a prostě bude dělat mrtvého brouka a už se ani neozve. Vím že to nerada slyšíš, ale takhle to vidím..Většina chlapů prostě nenapíše “hele byla si fajn ale potkal jsem někoho zajímavějšího”

Důvod, proč jsem píšu je ten, že mně to přijde divný. Vždycky to bylo, že psal, zajímal se co dělám, jak jsem měla. A někde uvnitř se prostě bojím, že je konec. Ještě v úterý ráno mně posílal nějakou romantickou fotku. Večer jsme si psali a od té doby nic. ¨
Uvidím zítra, když se během dopoledne neozve. Je to jasný.

• Citovat
  • Nahlásit
10657
16.4.21 05:33

Je zadanej. A ty ho tolik nerajcuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
16.4.21 05:47

Je divný, že zrovna ve chvíli, kdy jste se bavili o přímém setkání, tak se odmlčí. Asi mu to až tak vtipné nepřišo. Zkus si aspoň na chvíli připustit, že se tento víkend nestane prostě nic.
A ty se hoď do klidu. Moc vyšiluješ. Hlavně, až ti napíše, tak hned neodepisuj po první vteřině. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18390
16.4.21 06:59

Hele uvidíš… Je pravda, že takovéhle odmlčování nevěstí většinou nic dobrého, obvykle to přinejmenším znamená, až tak moc tě nežeru, ale zatím nevíš, třeba se to nějak vysvětlí… Takhle na začátku je to holt ještě všechno nejisté a neukotvené..taky záleží na tom, kdo komu psal jako poslední, třeba čekal, až se ozveš ty, někteří chlapi to kupodivu řeší :D.. Tak snad se dnes ozve ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
16.4.21 07:06
@Anonymní píše:
Důvod, proč jsem píšu je ten, že mně to přijde divný. Vždycky to bylo, že psal, zajímal se co dělám, jak jsem měla. A někde uvnitř se prostě bojím, že je konec. Ještě v úterý ráno mně posílal nějakou romantickou fotku. Večer jsme si psali a od té doby nic. ¨
Uvidím zítra, když se během dopoledne neozve. Je to jasný.

Asi tak, chlapi jsou srabi, neumi jednat na rovinu v tomto., Kdyz vypadaji k svetu apod, taķ tech zen maji rozjetych vice vetsinou a nechacaji si otevrena zadni vratka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
16.4.21 08:21
@Anonymní píše:

A jak tě on považuje? Za přítelkyni nebo zatím za kamarádku? Jsi si jistá, že jich nemá víc?
Dle mého uvážení, tě bere za kamarádku a má jich víc. On se ti 2 dny neozve, moc tě teda nežere. Promiň, ale někdo se mi 2 dny neozvat a já nevědět, co s ním je, tak ho pošlu do háje. :zed: Třeba se to vysvětlí, nějaká výmluva se určitě najde. Ale kdyby o tebe fakt měl zájem, tak ti alespoň napíše a nenechá tě 2 dny čekat.
Hlavně, již tu bylo zmíněno, až ti napíše, tak neodepisuj hned po první vteřině. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12301
16.4.21 08:47

Uprimne? I kdybych nebyla online, pokud jsem ve fazi poznavani a namlouvani s nekym, na kom mi zalezi, urcite by se nestalo, ze bych se dva dny nepodivala, jestli mi nahodou nenapsal. To spis vypada, ze o te zprave vi, ale vedome ji nechava neprectenou.
Nemyslim, ze ma vetsi zajem. To by se po dvou dnech ozval sam, nonstop nepracuje a nespi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat