Prodavač - výučňák

22.4.21 16:30

Prodavač - výučňák

Dobrý den, mám dotaz je tu někdo, kdo vystudoval obor prodavač?
(Smíšené zboží)
Já osobně jsem v 2 ročníku a příště jdu do třeťaku.
A chtěla bych vědět, co mě čeká?
Učitelé nás moc informují, ale spíše nás straší veškerá práce pak zůstává na studentech.
Mohl by jste mi tedy někdo z tohoto oboru říct jak probíhala ústní, písemná a praktická zkouška?
Nejvíce se obávám té písemné.
Protože jsem slabší v matice a v té zkoušce jsou mimo jiné taky daně a ekonomika.
Zakladní informace mám vyzjištěné od spolužáků z vyšších ročníků, ale chtěla bych vědět více.
Děkuji moc

Miriam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1985
22.4.21 17:15

Neboj, ve 3. dostaneš „okruh“ a můžeš si otázky zpracovat. Co tě čeká nevím, není to můj obor, ale sestra tím vyučená je, a zvládla to i s dítětem, tak hádám, že to nebude tolik náročné.

Jinak praktické, klasika, prostě praxe jako jiný den, jen se na tebe budou dívat a popř. se ptát proč si to a to udělala tak a tak. Ústní, vytahnes si otázku, sednes si, máš pět minut si napsat na papír vše co o ní víš a pak jim to odvykladat, to je v pohodě, většinou dost pomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985
22.4.21 17:18

A písemných se neboj, já už si nevzpomínam jak to probíhalo, ale byl papir a na něm otázky, popsala jsem tuším tři A4 a dobrý. Jaké tam budou otázky ti nikdo říct nemůže, bohužel, musíš vydržet na to co vám ve 3. dají a dle toho se učit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat