Nastupuji jako prodavačka - jaké papíry vyřídím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kačenka 1234
Stálice 96 příspěvků 16.08.19 17:39
Prodavačka jake doktory?

Ahoj holky dneska jsem si byla v tescu pro papíry do práce jako prodavačka tak by jsem se chtěla zeptat jdu v pondělí pro výpis ze zdravotní dokumentace a pak mám ještě jednoho doktora a ten mi udělá zdravotní průkaz. Ale chci se zeptat jestli půjdu ještě na další jako je oční atd nejsem si jistá vedoucí mi rekla jen o těchto dvou. Tak se chci zeptat jestli treba ten doktor co mi bude dělat zdravotní průkaz zda me ještě někam posle za dalším doktorem.?
Děkuji všem kdo mi odpoví a pokud někdo tomu nechápe tak ať neodpovídá děkuji :mavam:

Reakce:
vokishka
Neúnavná pisatelka 15565 příspěvků 16.08.19 17:43

No je to tak, že si vezmete výpis od svého lékaře a půjdete k závodnímu (lékař toho zaměstnavatele), ten vám vystaví zdravotní průkaz (to jinak běžně dělají o obvodní) a dá vám potvrzení na formulář z práce. Jinam se nechodí.

Dzeiny
Povídálka 28 příspěvků 16.08.19 17:44

Rekla bych ze ne, me zdravotni prukaz vystavila moje obvodni a taky mi dala vypis z dokumentace. S vypisem se chodi za doktorem, ktery provadi prohlidky pro tu danou firmu, potvrzeni od nej doneses do prace a je to.

NinaU.
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 16.08.19 18:56

Správně je „nechápat něco“ a ne „nechápat něčemu“.

kačenka 1234
Stálice 96 příspěvků 16.08.19 19:53

@vokishka @Dzeiny
Děkuji A nevíte kolik to stojí? Vím blbá otazka jen se chci zeptat

vokishka
Neúnavná pisatelka 15565 příspěvků 16.08.19 20:19
@kačenka 1234 píše:
@vokishka @Dzeiny
Děkuji A nevíte kolik to stojí? Vím blbá otazka jen se chci zeptat

nevím, každý doktor má jinou cenu.

Váš příspěvek
Reklama