Jak prodávat na internetu

Anonymní
18.1.18 10:56

Prodej na internetu-jak?

Ahoj, potřebuju radu. Prodávám už asi přes dva měsíce oblečení na Vinted.Chci se zbavit značkových kousků, protože mi nejsou. Jenže nějaký kravky mě pořád nahlašují, že to jsou padělky. Pořád posílám adminům, že to jsou originál. Fotím jím všechno možné. A Ani jednou mi to neuznali. Přitom jsem si na 100% jistá. Kupovala jsem je osobně. Prodávám opravdu značkové věci hodně pod cenou. Už mě ten Vinted štve. Chci se zeptat, kde prodáváte vy.Na Sbazaru jsem taky vyvěsila pár inzerátu a vždy se někdo ozve a pak už se ani neuráčí odepsat, že nechce. :zed: :zed: Můžete mi poradit, jak prodávat, tak aby si někdo danou věc koupil?.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20356
18.1.18 11:02

Ahoj, zkus to na mistnim bazarku, mam s nim dobre zkusenosti. Lepsi je vyfotit obleceni na postave :palec: a dennim svetle.
At se brzo podari :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
18.1.18 11:18

Obleceni kupuju nejradsi pres Letgo, je tam vyhoda osobniho predani, takze si vec muzu pred koupi prohlednout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3561
18.1.18 11:18

Stahni si Letgo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23016
18.1.18 12:03

Podívej se na bazary. Všude se prodává spousta padělků za směšné ceny takže pokud někdo vidí levnou značkovou věc, očekává padělek. Zkus zdražit, třeba toho prodáš víc. Jinak net je zahlcený bazarovým oblečením a něco prodat je spíš zázrak. Já, co neprodám do dvou měsíců, to někomu daruju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat