Prodejna s látkami - Plzeň

292
27.1.12 11:03

Prodejna s látkami - Plzeň

Moc všechny a prosím všechny ženy znalé Plzně o radu - hledám nějakou prodejnu s látkami, stačí, i třeba kde prodávají zbytkovou metráž - chtěla bych koupit něco s dětskými motivy (bavlna) za rozumné peníze. Našla jsem jen prodejnu dům látek kousek od náměstí. Děkuji všem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

tatranka1
27.1.12 11:11
Frema77 píše:
Moc všechny a prosím všechny ženy znalé Plzně o radu - hledám nějakou prodejnu s látkami, stačí, i třeba kde prodávají zbytkovou metráž - chtěla bych koupit něco s dětskými motivy (bavlna) za rozumné peníze. Našla jsem jen prodejnu dům látek kousek od náměstí. Děkuji všem :kytka:

zkus třeba Breno,nevím jak na Lochotíně ,ale na Slovanech u papírny mívají

• Citovat
  • Upravit
292
27.1.12 11:23
tatranka1 píše:
Frema77 píše:
Moc všechny a prosím všechny ženy znalé Plzně o radu - hledám nějakou prodejnu s látkami, stačí, i třeba kde prodávají zbytkovou metráž - chtěla bych koupit něco s dětskými motivy (bavlna) za rozumné peníze. Našla jsem jen prodejnu dům látek kousek od náměstí. Děkuji všem :kytka:
zkus třeba Breno,nevím jak na Lochotíně ,ale na Slovanech u papírny mívají

Děkuju za tip, zkoušela jsem tam volat a neee :( no počkám, kdyžtak zkusím to pak to náměstí, ale věřím, že tyhle obchůdky tady určitě někde jsou, jen nevím kde, bydlím tady chvíli a moje znalost je ještě spíš orientační :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35028
27.1.12 11:23

něco takového je tuším v Centrumu na Doubravce :think:

edit: našla jsem i telefon
http://www.firmy.cz/…ubravka.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
27.1.12 11:28

Zkusila bych centrum, na náměstí ve františkánskej je něco sehnat nadliskej úkol, někdy maj krásný látky, ale těch dětskejch motivů nic moc a hlavně docela draho :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
629
27.1.12 11:29

Postupně všechny menší prodejny s látkama končí, protože nemají odbyt. Já jsem ze Slovan, u nás látky skončily před půl rokem, teď je tam Spořitelna. Viselo tam oznámení, že se stěhují, tuším, na tu Doubravku. Ale obchod s látkama u náměstí je dobrej, není drahej resp. mají dost širokej sortiment, aby si člověk vybral i levnější věci. Naposledy jsem nakoupila látku za 36 Kč a nic neříkali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
629
27.1.12 11:32

Malamamca - tak to jsem asi sháněla něco jinýho…ale sehnala.

Jojo Perlík to je on, co byl u nás. Ono obecně těch dětských motivů není moc. I u Perlíka měli na výběr ze 3 a jen jeden se dal vzít. Teda když ještě ten obchod u nás byl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
27.1.12 11:34

Tak já nevím, já tam byla už je to ěnjaká doba, ted na to s maminou není moc čas něco šít, ale vím že ta tam byla tak před půl rokem, sháněla látku pro malou na lacláče a prostě nic, ono taky záleží co jim momentálně přijde atd. , každopádně františkáneská se drží dlouho, chce to to hlídat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
27.1.12 11:35

děkuji

Moc děkuji všem, jste hodné :kytka: Zkusim to a pak dám vědět, jak jsem pochodila…na netu je toho spousta, ale říkala jsem si, že kvůli metru max dvěma látky nebudu platit poštovný… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
27.1.12 17:51

Nakoupeno v Domě látek

Tak výběr mě mile překvapil, v dětských dezénech bavlna toho měli opravdu strašně moc :D no cena, jedna látka v šířce 140 cm 125,– Kč a druhá 135,– Kč za běžný metr, takže kdybych šla do výběru na netu, tak s poštovným jsem na tom podobně. Ve velkém se rozhodně vyplatí internet, no, asi jako u všeho :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tatranka1
29.1.12 15:10
Frema77 píše:
Tak výběr mě mile překvapil, v dětských dezénech bavlna toho měli opravdu strašně moc :D no cena, jedna látka v šířce 140 cm 125,– Kč a druhá 135,– Kč za běžný metr, takže kdybych šla do výběru na netu, tak s poštovným jsem na tom podobně. Ve velkém se rozhodně vyplatí internet, no, asi jako u všeho :idea:

ještě jsem dbes viděla reklamu ,jak jsou jezdící schody z hl.nádraží na látky někde na Locháčky Plaská ulice.mají i internet.stránky,jen si nemůžu vzpomenout na název.

• Citovat
  • Upravit
14.2.20 10:42

Na roudné má veliký výběr všeho, co se týká látek i se zvířátky…látky a příze

Příspěvek upraven 14.02.20 v 10:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 10:45

D.den a já bych s ezeptala nikde po Plzni nemůžu sehnat obyčejné leskymo..světlé vanilkové nebo bílé…dříve toho měli plno a dneska se to absolutně nedá sehnat…nějaká Františkánská už dávno není to co bylo…a jinde zase samý vietnamci..katastrofa dneska něco sehnat, co bylo dřívě běžná věc, taky byly velké látky na slovanské ale to je přece už zrušené ne???…z eshopu nechci, přijde pak úplně jiný materiál a ještě drahý poštovný..poradí někdo???Chci do dětskýho pokoje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16822
včera v 09:38

@zájemce22 zkuste zavolat do centrumu na doubravce
https://centrumlatek.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...