Prodělaná meningitida

108
8.2.16 13:43

prodělaná meningitida

Ahojte maminky :mavam: Mám takový dotaz…syn měl tak v 10 měsících strasně vysoké horečky až dokonce 41(měřeno v zadečku)tak sme s nim jeli na pohotovost a tam nam akorat rekli at dal srazime teplotu a zvysili nam dávku antibiotik co uz bral 2 dny předepsala nam je doktorka na ušním kde mu píchali uši a podle stěru za to mohl meningokok…maly se sice tak za 10 dní z toho dostal, ale přijde mi že se spomalil ve vývoji…najednou přestal ze dne na den sokro uplně mluvit a celkove mi přišel takový otupělý. pořád si říkám jestli sme nemohli prodělat meningitidu a nevíme o tom…myslite že je to možné??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2989
8.2.16 14:11

On už v 10 měsících mluvil? Je to napsané trochu zmateně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
8.2.16 14:27

Nene žvatlal slabiky…tatata, mama atak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
8.2.16 14:33

@ivet89 pokud měl takhle vysoké horečky, není nic neobvyklého, že to to dítko vykolejí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
8.2.16 15:58

Budu za rejpalku, ale jaké a kdy měl očkování? Nemůže to souviset? Nerozjela se mu teplota nebo zánět uší po očkování?

A proč tě napadla zrovna meningitida? Dělaly malému rozbor krve nebo stěry? Třeba z toho ucha?

Neházím na očkování vše, jen se nad tím zkus zamyslet. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35604
9.2.16 06:27
@Aries6 píše:
Budu za rejpalku, ale jaké a kdy měl očkování? Nemůže to souviset? Nerozjela se mu teplota nebo zánět uší po očkování?

A proč tě napadla zrovna meningitida? Dělaly malému rozbor krve nebo stěry? Třeba z toho ucha?

Neházím na očkování vše, jen se nad tím zkus zamyslet. ;)

hele ten uvodni prispevek neni zas tak dlouhej, aby se nedal prelouskat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35604
9.2.16 06:31

@ivet89 asi se to uplne vyloucit neda, ackoli lekarka na pohotovosti by si pravdepodobne vsimla meningealnich priznalku, ktere by v tom pripade zrejme spis byly znacne zretelne vyjadrene.
Dej mu oddech, po tak velkych horeckach se musi vzpamatovat. Bude to dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
9.2.16 09:09
@Pudloslava píše:
hele ten uvodni prispevek neni zas tak dlouhej, aby se nedal prelouskat :-)

Nechápu…??? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35604
9.2.16 11:29
@ivet89 píše:
Ahojte maminky :mavam: Mám takový dotaz…syn měl tak v 10 měsících strasně vysoké horečky až dokonce 41(měřeno v zadečku)tak sme s nim jeli na pohotovost a tam nam akorat rekli at dal srazime teplotu a zvysili nam dávku antibiotik co uz bral 2 dny předepsala nam je doktorka na ušním kde mu píchali uši a podle stěru za to mohl meningokok...maly se sice tak za 10 dní z toho dostal, ale přijde mi že se spomalil ve vývoji…najednou přestal ze dne na den sokro uplně mluvit a celkove mi přišel takový otupělý. pořád si říkám jestli sme nemohli prodělat meningitidu a nevíme o tom…myslite že je to možné??
@Aries6 píše:

A proč tě napadla zrovna meningitida? Dělaly malému rozbor krve nebo stěry?Třeba z toho ucha?

Neházím na očkování vše, jen se nad tím zkus zamyslet. ;)

uz chapes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
9.2.16 12:44
@Pudloslava píše:
uz chapes?

A jo, četla jsem to asi 3× a tohle přehlídla :oops: Pak ale celý dotaz nějak nechápu… no nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
9.2.16 14:53

Ano dělali nam stěr z ucha a zpusobil to prave meningokok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35604
11.2.16 07:15
@Aries6 píše:
A jo, četla jsem to asi 3× a tohle přehlídla :oops: Pak ale celý dotaz nějak nechápu… no nic.

meningokok v uchu jeste neznamena meningitidu (tedy menigokok v likvoru). ale je to blizko, kdyby se ten zanet ucha nelecil, mohl by zanet prestoupit az tam, driv se to stavalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
28.8.19 18:54

Ahoj prosím je tady někdo kdo prodělal herpetickou meningitidu a chtěl otěhotnět, lékaři mi nejsou schopni nic říct. dekuju za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama