Progestron - brala jste některá?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
127
10.1.22 13:22

Progestron - brala jste některá?

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli některá z vás brala přímo lék Progestron? Já měla 3 měsíce nasazeny utrogestan, ale i tak jsem stále od 13DC spinila až do MS. Ted mám začít brat progestron, mate někdo zkušenosti, ze by se po něm konečně zadařilo? Většinou mám na testech každý měsíc v domě MS toto (viz foto), pak ale MS stejně vždy dojde.. 🤨Snažíme se o mimo už rok a půl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1079
10.1.22 13:46

Ja ho brala od dvou čárek a budu ho brat dal, až do konce prvního trimestru. A musim říct že zatím vše v pořádku. Ale jestli se snažíte uz rok a pul, možná by bylo vhodné jit na podrobnější vyšetření. Me třeba po 3 ztrátách, poslala dr na hematologii.Tam se zjistilo vse možné. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
10.1.22 16:18
@Amalka244 píše:
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli některá z vás brala přímo lék Progestron? Já měla 3 měsíce nasazeny utrogestan, ale i tak jsem stále od 13DC spinila až do MS. Ted mám začít brat progestron, mate někdo zkušenosti, ze by se po něm konečně zadařilo? Většinou mám na testech každý měsíc v domě MS toto (viz foto), pak ale MS stejně vždy dojde.. 🤨Snažíme se o mimo už rok a půl..

Jestli to tam ještě neřešíte objednejte se na reprodukční kliniku, hodně štěstí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
10.1.22 17:36

@Amalka244 ja beru utrogestan už roky roky. Taky jsem spinila po ovulaci. Nyni beru amelgen 1-0-1,je to celkem 800 jednotek něčeho, dle doktoru celkem konska davka, ale třeba utrogestan mi taky moc nepomohl, ale asi to spíš bylo v tom množství. Objednejte se do catu, rok a půl už je dost, at jsi jakkoliv mladá. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 17:42

Na srovnání cyklu mi pomohl jen norethisteron, taky jsem pořád špinila, nepomohl gynprodyl, progestreron, utrogestan ani amelgen. Po norethisteronu se to srovnalo už pak samo a i jsem pak otěhotněla.

• Citovat
  • Nahlásit
127
11.1.22 06:46

Moc děkuji z příspěvky. Rok a půl jsme to neřešili, protože jsem měla paní doktorku, která byla hodně alternativní a přišlo jí to ještě jako krátká doba, tak mi doporučila věnovat se sama sobě, cvičit jógu, jíst hodně mrkve.. Což je samozřejmě hezká rada, určitě to má něco do sebe, ale i tak jsem doktorku změnila, nyní jsem byla poprvé u pana doktora a po konzultaci a prohlídce zhodnotil, že uděláme hormonální profil a spermiogram, nasadil mi ten Progestron a objednal na folikulometrii, kde už budeme znát výsledky.. Tak jsem opravdu ráda, že se to konečně někam trošku posunulo. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat