Prohlídka u závodního lékaře

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
93
27.5.22 11:54

Prohlídka u závodního lékaře

Zdravím, jak podrobně probíhá prohlídka u závadního? Ať vím na co se připravit. Musím se i svlékat? A bude mne vážit?

Příspěvek upraven 27.05.22 v 12:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15657
27.5.22 12:03

Jak kde a na jakou pozici. Většinou to bývá jak preventivka u obvodaka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.22 12:04

Měření tlaku.
Anamnéza,
poslech plic, srdce.
Pokud brýle tak kontrola k posouzení jestli jsou k práci nutné.
Kontrola sluchu. - u nás septanim zády k nám.
Kontrola křečových žil
Asi záleží i na oboru. :roll: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
93
27.5.22 12:05

@JancaS84 Učitelka v mš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43211
27.5.22 12:10

Chodím co dva roky. Musím do spodního prádla, zváží, změří tlak, vezme krev z prstu, musím být nalačno, zkontroluje moč, zrak a sluch. Prohmátne břicho, poptá se, zkontroluje křečáky, vyslechnu si povídáníčko k nadváze a dostanu štempl. Takto to absolvuji kvůli nočním co dva roky. Dřív jsem chodila každý rok :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
27.5.22 12:13

@Russet To já si k nadváze vyslechnu určitě také.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29377
27.5.22 12:27

U nás sem vyplňovala dotazník, pak se ještě Dr ptala na něco podrobněji, změřila tlak, změřila, zvážila, zkoukla nohy jestli nemám křečové žíly, víc si nevybavuji. Svlikat sem se nesvlikala, krev ani moč nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43211
27.5.22 12:47
@zulu630 píše:
@Russet To já si k nadváze vyslechnu určitě také.

Nejsem modelína a snažím se nevážit víc než předchozí návštěvu, ale vzhledem k tomu, že projde i kolegyně, co má odhadem 120 kil, tak jsem v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74250
27.5.22 12:47
@zulu630 píše:
Zdravím, jak podrobně probíhá prohlídka u závadního? Ať vím na co se připravit. Musím se i svlékat? A bude mne vážit?Příspěvek upraven 27.05.22 v 12:06

Asi jak kterej. Já vlězla k doktorovi ( pokud nepočítám sebe) takle po X letech a odcházela jsem víceméně s tím, že zdechbu dřív, než překročím práh ordinace při odchodu. Sjela mi uplně za všechno - nechodim na oční, levým okem přečtu jen dva řádky a oslepnu, umřu na tetanus, protože nejsem 15 let očkovaná, budu invalidní se skoliozou, umřu na metastatický rozsev karcinomu prsu, protože nedělám samovyšetření. Pak mi dala razítko a bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5290
27.5.22 12:55

@Lama Lama to je jak moje bývalá dětská :mrgreen: dvojitá skolioza, špatný zrak, špatný sluch, špatný vlny v mozku, nejpozději v osmnácti mi naroste hrb, no učiněnej mrzák :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.22 12:58

@Russet Tak já mám jít k tomuto poprvé a zpětné vazby na něj jsou strašné. Známá byla minulý týden, ale u jiného a byla v šoku proto jsem se ptala jak to probíhá říkala, že přišla hned, že se má jít svléknout potom, že tlak, vaha, výška a potom, že ji šel prohmatat břicho a měla kalhotky vytáhlé na břicho a že to má stáhnout níž, že jestli si myslí, že ty strie a břicho schová. Hrůza

• Citovat
  • Nahlásit
43211
27.5.22 13:03

Mívali jsme horší doktory, tenhle je celkem v pohodě. Akorát je asi mladší než já a netrpí přebytkem tuku. Tak má navrch.

Kalhotky jsou v pohodě. Jsou lékaři, kde i gaťky musí dolů :P :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
27.5.22 13:06

@Russet Ještě bych možná byla ráda za doktorku, protože tohle je doktor tak 30 let a takový ten fit ani gram na víc. Takže tím pádem já s moji váhou tak budu tak 2 hodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43211
27.5.22 13:11
@zulu630 píše:
@Russet Ještě bych možná byla ráda za doktorku, protože tohle je doktor tak 30 let a takový ten fit ani gram na víc. Takže tím pádem já s moji váhou tak budu tak 2 hodiny

Jsi zase na pozici, kde se to tak nehrotí. Řekni, že hodláš do léta shodit aspoň 5 kilo. Doktorka není vždy výhra. Já mám obvodní 50+ a ta je taky šlank.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
27.5.22 13:16

@Russet Tak pro mne 5 kg asi nepomůže, ale něco vymyslím. A nebo třeba strhnu váhu a nebude vědět kolik vážím 😅 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat