Reklama

Prokletí člověka. Funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym677
Nováček 10 příspěvků 26.12.17 09:19
Proklet člověka

Ahoj lidi,
mám dotaz, funguje prokletí? A jak ho seslat?
Chtěl bych proklet holku která mě zklamala a ublížila mi, 5 let si ze mě dělala srandu, že mě miluje a podobně a našla si kluka.. Využívala mě, a teď mi píše že mě nechce do svyho života a směje se mi…chci aby trpěla navždy!
Děkuju za odpověď

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 26.12.17 09:21

Mluví z tebe zlost. A čím víc toužíš po pomstě, tím se budeš cítit hůř. Buď rád, že je pryč, zapomeň, ignoruj

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 26.12.17 09:24

Zaběhej si každé ráno 10 kilásků, vyraž do společnosti a na slečnu zapomeň. Vždyť je jich na světě dost, bude jiná.

Anonym677
Nováček 10 příspěvků 26.12.17 09:25

Jsem rád že je pryč, ale chci aby trpěla.. Když ji někdy uvidím tak se jí chci moc vysmát.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 26.12.17 09:29
@Anonym677 píše:
Jsem rád že je pryč, ale chci aby trpěla.. Když ji někdy uvidím tak se jí chci moc vysmát.

Slečna asi udělala dobře, že zavčas odešla

Anonym677
Nováček 10 příspěvků 26.12.17 09:32
@Kelliee píše:
Slečna asi udělala dobře, že zavčas odešla

Jak to teď myslíte?

Kelliee
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 26.12.17 09:33

@Anonym677
Tak jak to píšu.
Jdi si zaběhat.

stock
Echt Kelišová 7838 příspěvků 26.12.17 09:34
@Anonym677 píše:

Vysmát, protoze si našla někoho jiného?

Anonym677
Nováček 10 příspěvků 26.12.17 09:38

Je to prostě devka, jedna paní ji proklela a za 2 měsíce ji opustili fotbalisti, bavila se jen kvůli fotkám.. Chci ji za to Pomstim.. Já budu trpět a ona si bude užívat? Tak to teda ne..

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 26.12.17 09:39

Tohle není chování dospělého chlapa, ale pubertálního děcka. No tak má jiného, to se stává a stane se ti to nejspíš ještě párkrát.
Nejvíc jí potrestáš, když se budeš mít bez ní líp než s ní.

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 26.12.17 09:40
@Anonym677 píše:
Je to prostě devka, jedna paní ji proklela a za 2 měsíce ji opustili fotbalisti, bavila se jen kvůli fotkám.. Chci ji za to Pomstim.. Já budu trpět a ona si bude užívat? Tak to teda ne..

Ona měla fotbalový tým? Prosímtě kolik vám je?

vokishka
Extra třída :D 12570 příspěvků 26.12.17 09:42
@pikola píše:
řekla bych, že to bude tak puboš. Maximálně na střední.

Janli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 26.12.17 09:43

Jen si posluž, ale co rozdáš ostatním, sám dostaneš třikrát. :mrgreen: Karma je pěkně rychlá potvora.

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 26.12.17 09:43
@vokishka píše: řekla bych, že to bude tak puboš. Maximálně na střední.

A byli spolu 5 let?

Anonym677
Nováček 10 příspěvků 26.12.17 09:45
@pikola píše:

Ne, měla za 2 měsíce 3 fotbalisty, a ten kluk mi napsal ze ta holka je hrozná a rozešel se s ní..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >