Odjel! Údajně do práce!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 22:17
Odjel!Údajně do práce!

Manžel dnes celý den spal, nebyla s ním kloudná řeč, stěžoval si že ho bolí vše možné, nechala jsem ho být a věnovala se dítěti. Ve 2Ohod. zazvonil telefon, manžel vyskočil, přijml hovor a odešel telefonovat do kuchyně. Zaslechla jsem něco že říká jojo jasný přijedu, kdo vlastně volá?!Už jsem na cestě, budu tam v čas, neboj se! Začal se oblékat, na mojí otázku kam jede mě bylo řečeno do práce! Nemluvil jsi o tom že dnes jdeš do práce, máš dovolenou přece? Prostě musím, je to nutné, spolupracovník potřebuje vyložit a naložit nějaké zboží, potřebuje mě k tomu! Tak ok, však do půlnoci přijedeš, tak já na tebe počkám. Začal na mě ječet že do půlnoci určitě nepřijede že už zůstane do rána v práci aby se mu to vyplatilo!!Bouchl dveřmi a zmizel jako cukrář!
Já to nechápu, když nad tím ale přemýšlím choval se tak jako by s tím počítal a jenom čekal na ten telefon. Ještě dopoledne jsem mu říkala jak je fain že je doma, do práce nemusí, odpočine si. Nevyjádřil se k tomu, vlastně ano, řekl hmmm! Mě se honí v hlavě vše možné, tohle nikdy neudělal! Mám divný pocit, nevím jak to popsat, srdce mi tluče jako splašené. Potřebovala by jsem to s někým probrat, pomůžete mi? Prosím o možnost anonymu, děkuji za pochopení

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 25.12.17 22:20

A kdyz mu zavolas, vezme to? Ja bych manzelovi zavolala a rekla mu o tom, ze mam z te situace divny pocit…

novomamča
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 25.12.17 22:23

Chápu tvé obavy a naštvání. Ale co Ti poradit… Já bych šla spát a až partner přijede, brobrola bych to s ním. Řekla bych mu přesně to, co tu píšeš. Ale né každý si na otevřené konverzace troufne

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 25.12.17 22:23

TOhle je hodně divný. Měla bych touhu jet za ním do práce, jestli tam fakt je. ( I když uznávám, že je to praštěný).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 22:26

Tipla bych to na milenku. U nás to bylo podobné, takové záhadné zmizení. Kolikrát ani neřekl a zmizel a vrátil se až druhý den večer. Abych se ho neptala, kam jde. Telefony nebral. Pak napsal SMS, že je v práci a popíjí s kolegou. Samozřejmě výmysl.
Ale to se ptal on, kdo vlastně volá?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 22:27
@Martina84 píše:
A kdyz mu zavolas, vezme to? Ja bych manzelovi zavolala a rekla mu o tom, ze mam z te situace divny pocit…

Vezme to, to vím že to vezme, v tom jediném mám jistotu. Nevím jak by reagoval pokud by jsem mu řekla že mám z toho divný pocit.Zase aby to nevypadalo nějak divně, že mu nevěřím atak.Sice je to momentálně pravda, nevěřím mu že jel do práce, nechci mu křivdit pokud by to tak skutečně bylo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 22:29
@Anonymní píše:
Manžel dnes celý den spal, nebyla s ním kloudná řeč, stěžoval si že ho bolí vše možné, nechala jsem ho být a věnovala se dítěti. Ve 2Ohod. zazvonil telefon, manžel vyskočil, přijml hovor a odešel telefonovat do kuchyně. Zaslechla jsem něco že říká jojo jasný přijedu, kdo vlastně volá?!Už jsem na cestě, budu tam v čas, neboj se! Začal se oblékat, na mojí otázku kam jede mě bylo řečeno do práce! Nemluvil jsi o tom že dnes jdeš do práce, máš dovolenou přece? Prostě musím, je to nutné, spolupracovník potřebuje vyložit a naložit nějaké zboží, potřebuje mě k tomu! Tak ok, však do půlnoci přijedeš, tak já na tebe počkám. Začal na mě ječet že do půlnoci určitě nepřijede že už zůstane do rána v práci aby se mu to vyplatilo!!Bouchl dveřmi a zmizel jako cukrář!
Já to nechápu, když nad tím ale přemýšlím choval se tak jako by s tím počítal a jenom čekal na ten telefon. Ještě dopoledne jsem mu říkala jak je fain že je doma, do práce nemusí, odpočine si. Nevyjádřil se k tomu, vlastně ano, řekl hmmm! Mě se honí v hlavě vše možné, tohle nikdy neudělal! Mám divný pocit, nevím jak to popsat, srdce mi tluče jako splašené. Potřebovala by jsem to s někým probrat, pomůžete mi? Prosím o možnost anonymu, děkuji za pochopení

Mám dvě zkušenosti s takovým jednáním u dvou mužů. První byl můj bývalý manžel, choval se takhle divně dva dny a pak mi řekl, že se zamiloval jinde. Meli jsme dvě malinké děti. Druhý byl bývalý přítel, který se takhle choval celý den. Spal, volal, psal, bolela ho hlava… Pak jsem se mu poprvé a naposled podívala do telefonu a zjistila, že si píše se svojí ex. Holt nevěděl, co si počít a jak se rozhodnout… Tak jsem se rozhodla já. Neznám tvého může ani tebe. Ale ten zvláštní vnitřní pocit, že je něco úplně špatně, bývá oprávněný, ženy to cítí… A když se na tebe takhle utrhne, on je lepší rovnou útok, nebudeš se zbytečně dál vyptávat. Nechci ti říkat, ze je tvůj muž stejný, jako byli ti moji. Teď už stejně nic neuděláš. Počkej do zítra a zkus s ním promluvit, že nevíš, co si o tom jeho dnešním chování myslet :nevim: A sama uvidíš, ono je opravdu ráno moudřejší večera :) :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 22:31
@Sexynohy píše:
TOhle je hodně divný. Měla bych touhu jet za ním do práce, jestli tam fakt je. ( I když uznávám, že je to praštěný).

Ano, to by jsem udělala ale nemohu, máme malé dítě, nesehnala by jsem na rychlo hlídání, hlavně ne ve svátek. Není to praštěný nápad, vůbec ne, však píšu ihned by jsem to tak udělala

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 7572 příspěvků 25.12.17 22:32

Zavolala bych mu v kolik se z práce vrátí. Přeci jen nejel na klasickou směnu. A jo je to divný.

pikola
Neúnavná pisatelka 18714 příspěvků 25.12.17 22:33

A co má za práci? Dělá někdy jindy takové „přesčasy“?
Asi by mi hodně blikal alarm.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 22:35
@novomamča píše:
Chápu tvé obavy a naštvání. Ale co Ti poradit… Já bych šla spát a až partner přijede, brobrola bych to s ním. Řekla bych mu přesně to, co tu píšeš. Ale né každý si na otevřené konverzace troufne

Já vždy jednám otevřeně, na rovinu, ano ráno s manželem promluvím, otázkou je zda i on bude otevřený. Pochybuji, vlastně opravdu byl celý den divný, ne tím že spal, choval se opravdu zvláštně. jako by byl utlumený, nechápu to

eileithia
Kecalka 230 příspěvků 25.12.17 22:37

Tak ono taky záleží na tom, co je to vlastně za práci kde bude přes noc?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 22:38
@Netopirek píše:
Zavolala bych mu v kolik se z práce vrátí. Přeci jen nejel na klasickou směnu. A jo je to divný.

Ptala jsem se ho kdy přijede, prý přijede ráno..

Evulina
Extra třída :D 14747 příspěvků 25.12.17 22:38

Tak můj muž často leží, že ho všechno bolí, reaguje jenom „hmmm“, bere telefony a neříká mi vždycky, kam jde, ale milenka za tím být rozhodně hned nemusí. U muže to takhle trvá roky a když vidím, že se dole v chodbě obléká do pracovního, k tomu holiny a pak vyjíždí s traktorem ze stodoly a za dvě až tři hodiny je zase doma, tak buď je hodně vynalézavý, abych nebyla podezřívavá anebo prostě takový je a protože ho už znám 9 let a dělal to vždycky, tak prostě vím, že takový je a prostě mi nehlásí vždycky každý svůj pohyb. Já jemu už taky ne, někdy ho poprosím, jestli by pohlídal děti, že potřebuju někam jet a do večer jsem zpátky a on s tím nemá problém.
Neřekla bych, že za jedním „zmizením“ a divným „hmmm“ a jedním telefonem musí být hned nutně milenka :roll:
Rozhodně bych mu nevolala do té práce nebo tedy „práce“, promluvila bych s ním až přijede..taky zakladatelka uvidí kdy přijede a v jaké bude náladě..
Můj muž když se vrátí opět za pár hodin v traktoru a je krom pracovních hadrů a holínek ještě k tomu umazaný, tak jsem si jistá, že za milenkou nebyl :mrgreen:. Nebo je tak vynalézavý a umouní se schválně a jeho milenka nemá velké nároky na jeho reprezentativní vzezření :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 25.12.17 22:39

To bude nějaká levárna nebo ženská.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama