Prvni facka od chlapa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.17 23:31
Prvni facka od chlapa

Ahojky, mam takovy problem.Jsme s manzelem 15 let a manzel mi dal v hadce prvni facku za kterou se mi samozerejmne hned omluvil. Asi jsem ho dost vyprovokovala zduchla jsem ho a rekla mu at jde do prd…e. a on mi ji pak vlepil. Mam ted docela strach aby se to neopakovalo. Nikdy v zivote bych to do nej nerekla. Stalo se vam nekdy ze vam vas chlap dal facku a pak uz to nikdy neudelal? Jen mi jde o to jestli mu to verit :( Bohuzel i ja jsem dost psychycky slaba a kdyz se hadame nekdy kvuli kravine jsem na nej dost hnusna :-((diky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

joli31
Kecalka 258 příspěvků 24.12.17 23:38

Ne, ale jednou jsem mu facku málem dala já, možná by mi ji vrátil :mrgreen:. Každopádně jsem mu tenkrát řekla že to bylo naposled co mi něco takovýho řekl, řekl mi něco fakt hnusnýho. Takže by mu být tebou třeba ráno v klidu řekla, že se to už nebude opakovat, nebo poletí.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 24.12.17 23:38
@Anonymní píše:
Ahojky, mam takovy problem.Jsme s manzelem 15 let a manzel mi dal v hadce prvni facku za kterou se mi samozerejmne hned omluvil. Asi jsem ho dost vyprovokovala zduchla jsem ho a rekla mu at jde do prd…e. a on mi ji pak vlepil. Mam ted docela strach aby se to neopakovalo. Nikdy v zivote bych to do nej nerekla. Stalo se vam nekdy ze vam vas chlap dal facku a pak uz to nikdy neudelal? Jen mi jde o to jestli mu to verit :( Bohuzel i ja jsem dost psychycky slaba a kdyz se hadame nekdy kvuli kravine jsem na nej dost hnusna :-((diky

Nezlob se ale ty do něj žďoucháš posíláš do prde..? A cítíš se jako oběť domácího násilí a chceš záruky? Kde má tvůj muž záruky že do něj nebudeš strkat a nebudeš sprostá? Píšeš že býváš hnusná a omlouváš to…no tak asi pohár přetekla muž to už nevydržel…ta facka za kterou se ti omluvil by mělo být znamení pro tebe…haloooo vzpamatuj se dělej se svým chováním něco už to přesahuje míru toho co chlap ustojí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.17 23:44

Ano ale zduchnuti a facka??to se snad neda srovnat. Mohl me polit vodou nebo kopnot do dveri. Ale bohuzel mi vrazil ze sem letela. A jen zduraznuji ze on mluvil take sproste ne jen ja.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 24.12.17 23:48
@Anonymní píše:
Ano ale zduchnuti a facka??to se snad neda srovnat. Mohl me polit vodou nebo kopnot do dveri. Ale bohuzel mi vrazil ze sem letela. A jen zduraznuji ze on mluvil take sproste ne jen ja.

Vycházím z napsaného…píšeš že býváš hnusná kvůli hloupostem často…možná toto byla poslední kapka kdy už vypěnil? žes do něj žduchla první a ne neschvaluju tu facku ani to cos udělala ty do vztahu nepatří ani jedno

Emimin7
Kelišová 7214 příspěvků 24.12.17 23:48

Asi by to chtelo vic kontextu co hadce predchazelo. A taky jak silna facka, jestli takova vychovna, nebo jestli ti uletela hlava.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 00:13
@Emimin7 píše:
Asi by to chtelo vic kontextu co hadce predchazelo. A taky jak silna facka, jestli takova vychovna, nebo jestli ti uletela hlava.

No kdyz facku vubec necekate tak je pro vas asi dost silna :(

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 25.12.17 00:20

Popisuješ italskou domácnost a v takové je asi dovoleno vše ;) Uvědom si, že v normálním vztahu si dospělí lidé nenadávají, neurážejí se, netitulují se, nekřičí na sebe a ani se nežďuchají či nefackují. A konkrétně k facce; akce vyvolává reakci, takže nebuď akční 8)

kristyn.g
Závislačka 2735 příspěvků 25.12.17 00:23

Můj muž mi řekl ze když mu dám facku tak mi ji vrátí, proto si dávám pozor abych do něj nějak nestrkala, v podstatě si začala fyzicky útok sama.. Můžeš s nim o tom promluvit… Nevím kdy už je to přes čáru, záleží asi jak moc si ho vyprovokovala, nemůžeš čekat v některých situacích ze můžeš všechno a on nic…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 00:23
@Borůvka1990 píše:
Popisuješ italskou domácnost a v takové je asi dovoleno vše ;) Uvědom si, že v normálním vztahu si dospělí lidé nenadávají, neurážejí se, netitulují se, nekřičí na sebe a ani se nežďuchají či nefackují. A konkrétně k facce; akce vyvolává reakci, takže nebuď akční 8)

Tak to jsi asi z jine planety. Takovy vztah kde se lidi jednou za cas nepohadaji neznamm.

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 25.12.17 00:35
@Anonymní píše:
Tak to jsi asi z jine planety. Takovy vztah kde se lidi jednou za cas nepohadaji neznamm.

Tak já mám vztah víc jak desetiletý a hádky bych spočítala na jedné ruce, a to přeháním. Přitom si umíme oba dupnout, být tvrdohlavý, stát si za svým. Asi si sebe navzájem vážíme, ctíme se a milujeme. A dokážeme se ovládat. Takže to není vůbec o tom, že hádat se je zdravé. To tvrdí jen „odborníci“ a jedinci, kteří to zkrátka neumí jinak.
To že znáš páry které se hádají, tomu věřím. Taky takový znám. Znám ale i takový, který se vůbec nehádají. A není jich zas tak málo. Opravdu žijeme všichni na stejné planetě ;)

Emimin7
Kelišová 7214 příspěvků 25.12.17 00:39

Tak vymena nazoru jde provest i na urovni.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 25.12.17 00:40

Tak hádka nemusí hned znamenat vulgarity, řev a vzájemné fyzické napadání. I v normálním vztahu může dojít k ostřejší výměně názorů, ale já bych nikdy nevypustila z pusy na manželovu adresu třeba že je debil.

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 25.12.17 00:42
@Emimin7 píše:
Tak vymena nazoru jde provest i na urovni.

Přesně tak, bez křiku, vulgarit a fyzických výpadů. Proto jsem psala že to, co zakladatelka popisuje je „itálie“ ;)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 25.12.17 00:48

Hele ve zkratce jak pro blbé: že ty jsi ženská a on chlap, neznamená, že si můžeš beztrestně dovolit jakékoliv svinstvo si zamaneš, je ti to jasné???
Myslet si a omlouvat tu, že žďuchání a facky nejsou totéž, je pitomost, jen se pokoušíš obhájit sebe. Nadávky jsou nadávky a fyzické útoky jsou fyzické útoky, hotovo dvacet. A chlapi, budeš se divit, nemají nervy jak dráty ze železa a nejsou imunní vůči nadávání.

Jinak na každý vztah jsou dva, a akce vyvolává reakci. Nechceš další facku? Tak začni u sebe a kroť se, aby na tebe chlap nemusel vyletět.
Tohle není omlouvání domácího násilí, bacha na to. Ale jak správně zaznělo, oběti domácího násilí taky chlapovi nenadávají a nemlátí ho. Takže ty se klidni a až pak se domáhej stejného zacházení. :poblion:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama