Prolhaný tchán

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 20:19
Prolhany tchan

Dobry den,
Uz sem vydeptana s me situace a rada bych nazor nezaujateho cloveka.
Bydlime v pronajmu v baraku a naproti v pronajmu bydli pritelovo rodice mame rocni dite ktery od mala hodne plaka at delame co delame zjistili sme duvod plave alergii na laktozu ale nechut k jidlu ma stale jinak mala je hodne ziva a kdyz neco chce a nedostane to mlati hlavickou o zem nekdy uz zlobi opravdu hodne samozrejmne se snazim vse resit vklidu nejsem k fyzickym trestum ale tento tyden uz my bouchli nervy a zarva sem na malou ze uz to staci a at sedi a ji vklidu tchan byl pod oknem a pres otevrenou ventilacku slysel ze jsem ji okrikla hned volal pritelovi serval ho jak maleho kluka co si to dovolujem a ze si po praci prijde pro vysvetleni hned sem vypenina a napsala mu at priste vola me on hned hnusnej tahal do toho mou mamku jak me vychovala ja si myslim ze se dobre staram o rodinu jak mam uklizim varim pecu s malou chodim ven vse hrajem si sni. On zacal lhat ze na ni kricim porad jaky je to pry spratek nevdecnej pritom vzivote jsem tohle nerekla byl u toho muj pritel a vi kde je pravda stacil naockovat pritelovo mamku takze zle veliky dozvedela sem se, ze me od zacatku nebere ze mi de jen o penize ( pritel zadne nema sme rodina jako kazda jina) od mala si na malou klade narok bere mi ji uz jako miminko nebo porad rozkazuje co sni delat jak vychovavav do ted sem byla sticha ale uz sem nevydrzela a rekla mu co si myslim jak je prolhanej pritom na vlastni deti ty rval. Dnes kdyz sem rekla at jde s malou za tatou nez bide krmeni tak na nej jen rval jak sme nevdecny a ja nevim co… S partnerem nas ted ceka svatba on sni nesouhlasi. Je toho mnohem vic co stihl rict nebo udelat. Sekla sem se a rekla ze ho uz ani nepozdravim a vnouce uvidi jednou za mesic sam ji rika : ta zva mama ta ma tu hubu atd… Odstehovali bychom se ale zas finance nam to neumozni ted svatba oprava auta atd sem zoufala nevim co sem mu kdy udelala. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Taciras
Extra třída :D 11276 příspěvků 08.02.19 20:28

Svatba něco stojí, ale pokud neupřednostníš domácí klid, tak to budou vyhozené peníze, protože se nakonec rozhádáte a půjdete od sebe. V dané situaci bych se stěhovala a silně omezila kontakty. Když to bude někam, kde se dobře sežene práce a ne do nějaké prdelky, tak i na auto a svatbu brzy bude. Jo a počítej s tím, že si ho bereš i s tou rodinou, po tom, co jsem jako malá viděla věčné boje matky s babičkou, tak bych do něčeho takového nešla.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 9516 příspěvků 08.02.19 20:31

To bych radši vrazila peníze do stěhování než do svatby. Navíc nemusíte mít barák když smrdíte korunou, najděte levnější byt. Tady jiná rada než stěhování není, ať už je vina na jakékoliv straně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 20:35

Rada bych sla sverila sem se me mamce kdyz uz sem se ji rozbrecela do telefonu sama rekla, ze tak zly lidi nepotkala a nechape co stoho ma. Pritel je proti stehovani pry potrebujem penize taky bych ozelila svatbu vsem sme uz ale oznamili mame vse zamluvene a neco zaplacene. Mamka ze mi financne pomuze hlavne at jdem pryc pritel se semnou zhadal ze o tom nechce ani slyset at se snim nebavim a bude klid ale bojim se co prijde uz ted mi naznacil ze na me zavola policii a bojim se co prijde dal kdyz byl pritel smalou vedle rval tam na nej 30 minut pred malou mala prisla uplakana to je v poradku? On rekne, ze oni vychovali deti nejlepe ze vsech lidi ostatni delaji vse spatne. Nechci prijit o pritele nevim jak ho presvedcit nevim co dal

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 20:40

Tchan nerespektuje nic jeho zena mi rekla ze se v maly vidi ( nepochopila sem) a ze je na ni uplej prijde mi, ze by ji nejradeji mel on a zaridil aby nam ji vzal. Pritom kak rikam delam jak mam a to ze sem na ni zvysila hlas neznamena ze ji nemilujem a rozhodne bych na svy dite nikdy nervala 30 minut jakej je to parchant nevdecnej a buh vi co… A volat pritelovi a servat ho a nepustit ho ke slovu a tipnout to a hned si vymyslet at vypada zajmave?

Taciras
Extra třída :D 11276 příspěvků 08.02.19 20:41

Pokud je proti stěhování, za těchto podmínek bych se nevdávala. Drsné, ale pragmatické. Prostě bych tam nebyla a nabídla mu, že se může stěhovat se mnou (o svém stěhování bych nediskutovala), o tomhle není život a pokud s tebou nebude držet basu nyní, nebude nikdy. Je dost možné, že je pro něj situace dokonce pohodlná, tebe pojištěnou, maminku za zadkem, jak se tam žije tobě, to je pro něj asi vedlejší. Začala bych tím, že bych se pokusila vysvětlit závažnost situace, pokud by nechápal, řekla bych, že za těchto podmínek se vdávat nebudu, jsou důležitější věci, než svatba a to to naopak v tvé situaci může značně zkomplikovat.

Taciras
Extra třída :D 11276 příspěvků 08.02.19 20:46

Tak co je předmětem sporu fakt obhajovat nemusíš. Je to jedno. Prostě vztahy jsou v háji, šťastná tam nebudeš, takže není co řešit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 20:51

Mamka mi nabidla pomoct rekla, ze mi pomuze s kauci sevsim cim je treba pritel rekl ze nic od ni nechce nechce ji byt nic dluzny prizom ona vratit nic nechce. Rekl mi ze 3 roky to vydrzim stim ze chce pak zazadat az mi zkonci materska o hypoteku a pujdem do sveho ale tady uz se to neda nebudu poslouchat lzi o tom co vse delam male a jak sem spatna matka. Tchan od narozeni maly jen diktuje ze zacatku tu byl peceny vareny vyrval mi ji i z ruky a rekl ty si di delat svy veci. Dokonce pred mesicem prisel za pritelem stim ze si ho beru pro penize a chodim za nima kolik mi daj na svatvu pritom od nich od zacatku nechci ani korunu pritel veril jemu me serval co si to dovoluju zas sem byla ja ta co pro klid doma stahla zadek ted uz si nic libit nenecham a je zle vazne sem v koncich. S pritelem nebit rodicu mame tak krasny vztah jen kvuli nim se hadame

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 08.02.19 20:59

Promiň, ale ten vztah mezi tvou dcerkou a tchánem mi příjde podle toho co popisuješ ,,nezdravý" Nenechávala bych ho s malou o samotě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 21:03

Ano to vim on si mysli, ze ji vychova on ze to co rekne tak bude. Chci od tud pryc a verte, ze malou by videl zridka po vsem co mi udelal uz ho nemuzu ani citit. Nevim ale co s partnerem kdyz o tom odmita mluvit a vzdy vse prevrati proti me. Uvazuji i o tom proc si brat nekoho kdo zamnou nestoji a kdyz mu nevadi kdyz me vidi vydeptanou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 21:07

Malou vidi jen tehdy kdyz je u toho pritel. Jednou i kdyz bylo maly 2 mesice bylo horko vzali ji ven tchanovci domluvili sme cas kdy maj prijit ze budu krmit v stanoveny cas neprisly ja uz po 30 minutach silela co se stalo a kdyz se jim zavolalo tak ze hlad nema a prijdou az prijdou hned sem ho servala nemluve o tom ze ji nalil cajikem jeho argument pry moc plakala tak ji chtel nejdriv utisit a pak prijit mela hlad a on ji nalil cajem

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 08.02.19 21:10
@Anonymní píše:
Ano to vim on si mysli, ze ji vychova on ze to co rekne tak bude. Chci od tud pryc a verte, ze malou by videl zridka po vsem co mi udelal uz ho nemuzu ani citit. Nevim ale co s partnerem kdyz o tom odmita mluvit a vzdy vse prevrati proti me. Uvazuji i o tom proc si brat nekoho kdo zamnou nestoji a kdyz mu nevadi kdyz me vidi vydeptanou

No tak o tom žádná, zaplaceno nezaplaceno, do toho bych nešla ani náhodou..nemůžeš odejít na par dní k mamce?Řekla bych že za těchto podmínek tam nebudu ať se třeba postaví na hlavu..a až by tchan zase vyhrožoval tak bych mu vpálila že zavoláš policii ty na něj, že jeho chování k vnučce ti připadá ,,podezřelé"..Třeba se lekne a dá pokoj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 21:17

Mamka bydli s pritelem na statku a jeho dcerou urcite by me na ulici nenechala ale s malim ditetem v tisnenych podminkach bych vydrzela max 2 dny. On a zaleknout? On si mysli ze ve vsem ma pravdu a vim ze je schopnej jit pres mrtvoly. Snim nema cokoliv resit. Vic me trapi pritelovo jednani naskytl se byt jeho kamarad pronajima 3+1 za hubicku a rekonstrukci ten byt ma. Kauci chce po domluve ale cekal by max do konce mesice my mame 2 mesice vypovedni lhutu v tomto bytu mamka mi rekla ze mi pomuze on rekl at na to ani nemyslim, ze to tu vysumi a bude zas fajn jenze vim, ze zas prijde priste neco pokazdy je neco mala zacla chodit az mi upadne a bude mit modrinu tak me uda ze ji tyram? Bojim se ceho je schopny

Taciras
Extra třída :D 11276 příspěvků 08.02.19 21:21
@Anonymní píše:
Mamka mi nabidla pomoct rekla, ze mi pomuze s kauci sevsim cim je treba pritel rekl ze nic od ni nechce nechce ji byt nic dluzny prizom ona vratit nic nechce. Rekl mi ze 3 roky to vydrzim stim ze chce pak zazadat az mi zkonci materska o hypoteku a pujdem do sveho ale tady uz se to neda nebudu poslouchat lzi o tom co vse delam male a jak sem spatna matka. Tchan od narozeni maly jen diktuje ze zacatku tu byl peceny vareny vyrval mi ji i z ruky a rekl ty si di delat svy veci. Dokonce pred mesicem prisel za pritelem stim ze si ho beru pro penize a chodim za nima kolik mi daj na svatvu pritom od nich od zacatku nechci ani korunu pritel veril jemu me serval co si to dovoluju zas sem byla ja ta co pro klid doma stahla zadek ted uz si nic libit nenecham a je zle vazne sem v koncich. S pritelem nebit rodicu mame tak krasny vztah jen kvuli nim se hadame

On nechce dlužit tvé matce, ale tebe u tchánů v klidu nechá. Teď je to za tři roky, až ti skončí mateřská, pak to bude za další tři, až dítě nebude pořád nemocné ze školky a budeš domů nosit taky peníze, nejen pár kaček z očr. „Přítel věřil jemu a tebe seřval?“ Pokud máš trochu pud sebezáchovy, tak si toho chlapa teď neber. Nehádáte se kvůli rodičům, hádáte se, protože v něm nemáš oporu, není na tvé straně. Já neříkám, že ho máš opustit, jste rodiče, máte spolu dítě, ale když už jste se nevzali před dítětem, teď bych do toho fakt nešla. Možná bys dokonce měla zvážit na týden až dva návštěvu své mámy, aby sis uklidnila nervy, ale zase bacha, aby nedošlo doma k nějakému nedorozumění, že od něj třeba odcházíš, to by rozhodně nebylo dobré, pokud bys to fakt nechtěla udělat. Jasně bych mu řekla, že potřebuju na chvíli vypadnout a odfrknout si, jedu tam a tam a pokud dorazí za tebou, budeš jen ráda. Třeba tak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 21:26

To uz sem zkusila ze odjedu k mamce na vikend odpoved byla ze jedu k jinymu se vy**** a at se nevracim. Ted za zady jeho resim ten byt s jeho kamosem co a jak jestli by ty 2 mesice pockal, ze sem ochotna energie uz platit at to nejde z jeho kapsy. Az odejde navsteva reknu mu to pokud se semnou zhada aspon budu vedet na cem jsem…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >