Proplacení dovolené - spočítat jen pro mě
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
21.2.13 13:14
Jj přesně, tak
nevšimla jsem si horního příspěvku, kde Ninushenka píše do kdy měla MD
@Rybka I píše:
@ninushenka Pokud jste měla MD do 20.1. 2013, tak od 21.1. jste čerpala řádnou dovolenou. Za leden jste tedy měla 9 dní dovolené, při výdělku 17.500,– čistého (pokud to vezmu tak přibližně, tak by to mohlo odpovídat, záleží na tom jaký průměr použili). Nemáte výplatní pásku? Musí tam být napsaný průměr, který byl použitý a počet proplacených hodin. Za únor Vám musí zaplatit ještě 16,5 dne.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit