Proplacení dovolené - spočítat jen pro mě

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1165
21.2.13 13:14
Jj přesně, tak :-) nevšimla jsem si horního příspěvku, kde Ninushenka píše do kdy měla MD :-)
@Rybka I píše:
@ninushenka Pokud jste měla MD do 20.1. 2013, tak od 21.1. jste čerpala řádnou dovolenou. Za leden jste tedy měla 9 dní dovolené, při výdělku 17.500,– čistého (pokud to vezmu tak přibližně, tak by to mohlo odpovídat, záleží na tom jaký průměr použili). Nemáte výplatní pásku? Musí tam být napsaný průměr, který byl použitý a počet proplacených hodin. Za únor Vám musí zaplatit ještě 16,5 dne.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat