Propustka na celý den

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.12.21 13:50

Propustka na celý den

Zdravím,
Byla jsem ráno s dcerou u lékařky a teď od oběda jsem byla u lékaře se sebou.
Mám oba razítka na propustke. Je to takhle ok? Nikdy jsem nechyběla tak, že mi to z části zabralo celý den. Něho je potřeba jiný papír?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13337
14.12.21 13:51

Netušíme jak to vyžadují u tebe v práci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.12.21 13:59

U nás by to takhle bylo v pořádku, mělo by to tak být všude, ale není to podmínkou. Každopádně jsem se ještě nesetkala, že by to v nějaké práci nestačilo. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3579
14.12.21 14:02

A mezi oběma návštěvami lékaře jsi přišla do práce? Nebo ses vrátila do práce až po návštěvě druhého lékaře?
Záleží, jak je to nastaveno u vás v práci, to nevíme… :nevim:
U nás to třeba šlo tak, že i 1 propustka (1 razítko) teoreticky mohlo pokrýt celý den…ale vím, že to byla dost vyjímka a určitě by to všude nešlo… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.21 14:30

U nás to je takhle - pokud je lékař blíž než 20 km = propustka na půl den. Pokud víc jak 20 km = propustka na celý den.

• Citovat
  • Nahlásit
7588
14.12.21 14:32

U nás je jedna propustka 4 hodiny (půl dne) takže by to bylo ok.. ale záleží jak to máte vy nastavené. Ono je to prostě propustka na nezbytně nutnou dobu…tak by to mělo být dle zákoníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441
14.12.21 15:05

U nás by to bylo ok dle dojezdové vzdálenosti k Dr..pokud to máš kousek, tak nee.. protože je počítána doba nezbytně nutná. Ale třeba u mého muže automatický počítají 4 h, takže by to prošlo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.21 21:05

Tak u nás v práci je to tak, že když jdeš k lékaři s dítětem, tak stačí jedna propustka s razítkem od dětské doktorky na celý den. Já myslela že je to stejné všude nebo ne? Jinak máme na návštěvu lékaře pro sebe propustku na 4 hodiny.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat