Prosím, je tu nějaká kožní lékařka?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8151
16.7.17 16:21

Tak na pohotovosti dostal zodac a 3× denně brufen v úterý máme jit na obvod

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
16.7.17 17:36
@anickadomnik píše:
Tak na pohotovosti dostal zodac a 3× denně brufen v úterý máme jit na obvod

A to je teda alergie?

  • Citovat
  • Upravit
rsisa
18.7.17 22:35

Verun83, ty jsi kožní Mudr? To jsem zas já, kluk má to impetigo..

  • Citovat
  • Upravit
Verun83
19.7.17 11:25
@rsisa píše:
Verun83, ty jsi kožní Mudr? To jsem zas já, kluk má to impetigo..

Nejsem.

A lepsi se to? Nebo jste dostali neco jineho? Co podpazi? Lepsi?

  • Citovat
  • Upravit
rsisa
19.7.17 12:53

@Verun83

Čus, všechno je lepší, ty boláky i ta hrůza v podpaží, tam je zlepšení markantní, akorát první dvě tři noci jsem hlídala, aby si to neškrábal, měl to namazané, na tom ster. krytí a v sobě Dithiaden, ale stejně ve spaní chtěl škrábat, ale dobre.
V tom podpaží je ta kůže teĎ taková vysušená, v záhybech kůže je zaschlá mast, nejde to smýt..zítra jdeme ke kožní tak uvidíme, protože má na hrudníčkuještě jakési pupínky..

  • Citovat
  • Upravit
rsisa
19.7.17 12:56

@Verun83
a navíc mě děsí, má na kolínkách, na bércích, na zápěstí takové jakési nevím co to je, jakoby hrbolky, vyrážka v barvě kůže, ono to není ani tak vidět jako cítit při doteku… :,(

  • Citovat
  • Upravit
Verun83
19.7.17 13:42
@rsisa píše:
@Verun83Čus, všechno je lepší, ty boláky i ta hrůza v podpaží, tam je zlepšení markantní, akorát první dvě tři noci jsem hlídala, aby si to neškrábal, měl to namazané, na tom ster. krytí a v sobě Dithiaden, ale stejně ve spaní chtěl škrábat, ale dobre.
V tom podpaží je ta kůže teĎ taková vysušená, v záhybech kůže je zaschlá mast, nejde to smýt..zítra jdeme ke kožní tak uvidíme, protože má na hrudníčkuještě jakési pupínky..

tak snad to nebude nic váznýho. zkus kouknout na kozí colostrum, nebo reishi od superionherbs - nejkvalitnější na našem trhu. na imunitu pro syna.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek