Kdy si udělat test a jaký vybrat?

terulik
25.2.10 13:47

prosím o radu

Moc všechny zdravím! Asi je tu takových dotazů víc, tak se kdyžtak omlouvám,že se ptám znovu. Ráda bych věděla, kdy má smysl(kdy je to už zřetelné) si udělat těhotenský test a jaký byste mi kdyžtak doporučily.Menstruaci mívám pravidelnou - měla jsem ji dostat 23.2. Asi jde jen o zpoždění,ale stejně na to pořád myslím:).Díky za radu a hezký den všem.Tery

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.2.10 13:52

Teruliku já bych počkala, jestli se MS ještě nedostaví. Můžeš mít nějaký výkyv, způsobený čímkoliv a třeba přijde o něco déle. Jinak já si dělala test po 10 dnech zpoždění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terulik
25.2.10 13:55

Ahoj lleennttiillkkoo:),děkuji za radu.Tak já počkám ještě týden a když nic, tak zajdu pro testík. Hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
12982
25.2.10 14:01

Teri většinou tady holky doporučují mamatest jako nejspolehlivější, takže asi ten :mrgreen: A přesně jak říká Terulík, počkala bych ještě chvíli, ono ti to nakonec neuteče, pokud jsi vážně těhu :wink: Hodně štěstí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terulik
25.2.10 14:03

Ahoj Weruško,díky za tip. No jo, neuteče to, jen to čekání tedy…:-).

• Nahlásit
  • Citovat
16492
25.2.10 14:07

Terulíku pokud máš MS pravidelnou, tak klidně můžeš zkusit test už zítra ráno. Já měla pozitivní test 5 dní před MS. Záleží tedy taky na tom, kdy jsi měla ovulaci. Pokud test bude zítra negativní a nedostaneš MS, tak ho zkus třeba zase za tři dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terulik
25.2.10 14:11

Ahoj Majo,děkuji za radu.Kdy jsem měla ovulaci netuším:).Zkusím to vydržet aspoň do pondělí:).Hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
16492
25.2.10 14:23

Zaleží jenom na tobě :-) Pokud máš pravidelný cyklus, tak bych tipovala ovulaci někdy v polovině. Uvidíš v pondělí. Držím palečky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terulik
25.2.10 14:31

Ahoj Majo,děkuji za držení palečků-já být těhu tedy neměla v plánu, ale samo bych měla radost:).Když do pondělí nic,tak jdu pro testík a písnu, co na něm vidím:)

• Nahlásit
  • Citovat
5714
25.2.10 14:32

Já měla dostat menstruaci v úterý, ve středu byl test ještě negativní a v pátek už lehce pozitovní. Takže 3 dny po MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terulik
25.2.10 14:36

Ahoj Jajo,díky za radu.A co to znamena „lehce pozitivni“-jak se to pozna?Já si nikdy test ještě nedělala:-).

• Nahlásit
  • Citovat
25.2.10 14:48

Teruliku oni ty čárky na testíku sílej. Na prvním může být třeba slaboulinká spíš takový duch a na posledním je to čára jak silnice :)
Taky držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terulik
25.2.10 14:57

Ahááá:-),tak to jo - tak já pak dám vědět, zda vidím duchy či dálnice nebo nic:).

• Nahlásit
  • Citovat
terulik
1.3.10 10:18

Hezký den, tak na testování nakonec nedošlo - byla to opravdu jen zpožděná MS. Ale musím říct, že to na chvíli byl moc hezký pocit myslet si, že jsem těhu:)…nakonec mi bylo i trochu líto, že tomu tak není..no ale asi ještě nepřišel ten správný čas.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama