Prosím o radu či názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kate019
Nováček 2 příspěvky 21.01.09 22:00
Prosím o radu či názor

Ahoj, asi sem můj dotaz úplně nepatří, ale potřebovala bych trošku poradit, nebo znát cizí názor na věc. Tento měsíc jsem si myslela, že jsem opravdu těhotná(některé příznaky jsem měla, ale vím, ty mohou být i vsugerovány) Nicméně jsem myslela, že MS se nedostaví, ale dostavila a to zpočátku v plné síle, později už méně a né zcela červená krev.. Tlak a bolest břicha mám stále..jsem teď na vážkách, zda bych mohla být těhotná, četla jsem spoustu příspěvků na různých diskuzích a zjistila jsem, že je skutečně mnoho žen, které při těhotenství zpočátku menstruují..ale že by takto silně? Myslíte, že mohu zkusit test už teď při MS?Díky

Reakce:
Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 21.01.09 22:16

Určitě ti tu nikdo neřekne, jestli jsi nebo nejsi těhotná.
Já jsem v době, kdy jsem měla dostat menstruaci trochu krvácela, ale jen tak půl dne a byla to spíše jenom umazaná vložka, nic víc.
To je strašně individuální, každá to může mít jinak. Ale spíše bych řekla, že těhotná nejsi, protože v plné síle bys asi nekrvácela a tlaky v břiše bys asi taky neměla.
Test bych si udělala tak po týdnu. Teď to ještě nemusí být přesné.

Alinka
Echt Kelišová 8566 příspěvků 21.01.09 23:34

No já bych si udělala test hned :wink:
A budeš vědět na čem jsi. A pokud ne, tak zajdi na odběr, abys věděla jak vysoké máš HCG.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34289 příspěvků 22.01.09 08:28

Souhlas, když máš pochybnosti, udělej si test.

kadlina
Neúnavná pisatelka 17251 příspěvků 22.01.09 10:47

Kate musím konstatovat, že čím déle se snažím, tím silnější a realističtější „příznaky“ těhotenství mám. Ono to bude asi tím, že se člověk před MS víc pozoruje a přikládá význam situacím, které by v době po MS přešel a zbytek si vsugeruje. Mně taky bylo teď hodně divně, od žaludku, chtělo se mi spát, prsa bolela jak čert a to jsem ani tomu těhotenství tentokrát moc nevěřila, takže nevím, nakolik to byla sugesce. Ovšem netvrdím, že jsem nedoufala :wink:
No a když jsem těhotná byla, tak jsem to ani nevěděla, teda jednu věc - že se mi jedno ráno chtělo strašně moc čůrat, že bych ani do práce nedojela, jsem si dovodila až po //. Držím palce ve snažení!

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 22.01.09 13:01

Kate - no asi těhotná bohužel nebudeš, ale zázraky se dějí, tak si počůrej testík a příští OVU přeji hooodně štěstí ať jsou tlustice jako hrom

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 22.01.09 16:53

Test si zkus udělat, ale pochybuju! Měsíc předtím, než jsme opravdu počali druhé mimčo (které teď čekáme), jsem taky měla hodně věrohodně těhotenské příznaky, a to jsme se snažili teprve 2 měsíce (jsem se namlsala u prvního, protože to jsme měli počaté hned první měsíc - když si sebe představím v situaci, že se snažím rok a nic, to bych nejspíš byla „těhotná“ co čtyři neděle). Psychika je prevít, člověk si toho dost vsugeruje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >