Prosím o radu - jsem těhotná?

21.11.15 17:49

prosím o radu prosím

Dobrý den měla bych otázku před 14 dni jsme měli s přítelem nechráněný sex… snažíme se o miminko… v pondělí mam dostat menstruaci. neříkám že jsem těhulka ale v poslední době mám nějak moc chutě a bývá mi špatně bolí mě v podbříšku. Vždy když mám dostat menstruaci mě začne bolet v podbříšku a začnu prdět :D ale teď vůbec… krom toho podbříšku nic a tam mě boli od včerejška. nevím kdy se dá tahle zjistit zda ano nebo krom toho že to ovšem nedostanu ale znám spoustu maminek co měli normalně menses.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Frantiskaaa
21.11.15 17:50

To je zase slátanina… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
21.11.15 17:51

Udělej si test ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 17:53

Omlouvam se pokud to přijde jako slatanina ale nevěděla jsem jak to napsat :D test si udelam ale slo mi o to zda se to po 14 dnech objeví neco ci ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
21.11.15 17:59

Spis myslim, ze pracuje tvoje psychika, ale nikdy nevis. Na citlivem testu by neco byt teoreticky mohlo, takze si ho klidne kup, ale je lepsi pockat do vynechaneho cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
21.11.15 18:00

@Danuska93 no tak pokud to mivas pravidelne, tak pokud to v pondeli nedostaneš, tak bych si tak ve stredu udelala test.
Pokud teda nezacnes prdet :D :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 18:03

Děkuji že si s prdění děláte srandu aspon nekoho jsem pobavila ale dekuji skusim si tedy udelat test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
21.11.15 18:14

@Danuska93 Ja jsem si udělala test Clearblue digital tak tyden pred ocekavanou MS(nemohla jsemvydrzet cekat :oops: ) a uz byl pozitivi. Drzim pesti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3239
21.11.15 18:18

Test ti to ukáže cca v období očekávané ms, někomu i týden před, někomu až pár dní po. to ti nikdo neřekne. ALE: z logiky věci to funguje zhruba tak: vajíčko se opldni a chvíli si jen tak levituje, a až po několika dnech se uhnízdí v děloze…teprve chvíli po uhnízdění se spojí s tělním oběhem matky a začně se tvořit hcg. takžy ty hojné těhotentské příznaky které popisuješ, jsou (až na spíše vzácné případy) spíše vsugerované. takže tak:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 18:59

12dnů po ovulaci jsem měla na testu dvě čárky ;-) První těhotenské příznaky, nevolnost 25 den :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
21.11.15 19:39

Ja mela pozitivní test od cemia pet dni pred menses :palec: bylo mi blivno a bolely prsa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
21.11.15 19:55

Nevím kdy byla ovulace, ale 12. den po sexu jsem už měla slabou čárku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 08:34

Uvidime skusim test a pokud nic neukaze nevadi vzdyt se svet nezbori :D

• Nahlásit