Prosím o radu se změnou jména

4.12.18 15:58

Prosím o radu se změnou jména

Holky prosim nějaké krásné nápady na méně obvyklá jména… :mrgreen: nesnáším moje jméno od malička Jarmila a ani skoro nikdo mi tak ani nerika :? Rozhodla jsem
Se konečně pro změnu zatím mám výběr… Evelyn, Miriam, Vivian, Nadia, Bianca :kytka: pomůžete mi? Kdyžtak napište i co se líbí Vám at mám možnost vybírat… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.12.18 16:03

Aneta, Anita, Nina, Ina,… líbí se mi, když je ve jměně měkké i :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
4898
4.12.18 16:05

A jak ti teda rikaji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12084
4.12.18 16:09

Mám špatnou zprávu - v okamžiku kdy se přejmenuješ, tak se nezmění to vnitřní nastavení na nesebepřijetí, nesnášení sebe sama a jiné autosabotáže.

Jméno si klidně změň, ale vyrovnat se s bolestmi minulosti potřebuješ pořádně do hloubky, ne jen změnou nálepky. „Co je po jméně? Co růží zvou i zváno jinak, vonělo by stejně.“

Zkuste si alespoň inspirovat tady https://www.kosmas.cz/…i-sebelaska/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.18 16:09

@rozand Jarko nebo hlavně Jájo…nesnáším Jarmilu, Jáju ani Jarušku…Rozhodla jsem se, že to konečně změním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12084
4.12.18 16:12

A teda měnit si jméno podle toho, co se líbí cizím lidem na internetu neukazuje úplně na pevný záměr toho co vlastně chceš. Ještě si to nech projít hlavou.

Mimochodem Jarmila je krásné jméno, jmenuje se tak moje máma a moje babička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4898
4.12.18 16:13

@Elenkalea2010 Kolik ti je? Nechala bych si ho změnit na Jarku, pokud to projde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2784
4.12.18 16:17

já znám jednu Jarmilu a ta si nechala změnit jméno na Elli :)
chápu to, být Jarmila, tak nad tím taky uvažuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1733
4.12.18 16:18

@Elenkalea2010 Hele a to dobrovolne podstoupis opruz s vymenou dokladu, oznamovani v bankach atd? To Te obdivuju, ja si i pri svatbe nechala stare prijmeni, obihani uradu bych nedala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.18 16:20

@Kaileee no me to jméno fakt vadí… :( :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1733
4.12.18 16:20

@Elenkalea2010 A co jmena ktera mas v nicku? Kdyz sis ho nastavovala, tak k nim mozna mas nejaky vztah? a taky jde o Tve prijmeni, aby to dohromady neznelo zvlastne - treba Bianca Rehakova bych byt nechtela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.18 16:21
Ano a tím počítám…trvalo mi to dlouho, ale jsem rozhodnuta…opravdu mi to jméno vnitřně vadiiii. :nevim:
@Helca83 píše:
@Elenkalea2010 Hele a to dobrovolne podstoupis opruz s vymenou dokladu, oznamovani v bankach atd? To Te obdivuju, ja si i pri svatbe nechala stare prijmeni, obihani uradu bych nedala :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2784
4.12.18 16:21
@Helca83 píše:
@Elenkalea2010 Hele a to dobrovolne podstoupis opruz s vymenou dokladu, oznamovani v bankach atd? To Te obdivuju, ja si i pri svatbe nechala stare prijmeni, obihani uradu bych nedala :mrgreen:

proč? nic tak hrozného to není :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.18 16:24
Ano a tím počítám…trvalo mi to dlouho, ale jsem rozhodnuta…opravdu mi to jméno vnitřně vadiiii. :nevim:
@Helca83 píše:
@Helca83 píše:
@Elenkalea2010 A co jmena ktera mas v nicku? Kdyz sis ho nastavovala, tak k nim mozna mas nejaky vztah? a taky jde o Tve prijmeni, aby to dohromady neznelo zvlastne - treba Bianca Rehakova bych byt nechtela :mrgreen:

Ano v NICKU MÁM VZTAH JE TO JMÉNO MOJI DCERY :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41477
4.12.18 16:25
@Elenkalea2010 píše:
Holky prosim nějaké krásné nápady na méně obvyklá jména… :mrgreen: nesnáším moje jméno od malička Jarmila a ani skoro nikdo mi tak ani nerika :? Rozhodla jsem
Se konečně pro změnu zatím mám výběr… Evelyn, Miriam, Vivian, Nadia, Bianca :kytka: pomůžete mi? Kdyžtak napište i co se líbí Vám at mám možnost vybírat… :mrgreen:

Tak z toho tvyho vyberu bych si jmeno nevybrala teda.. Ani jedno bych nechtela nosit..
Kdysi jsem tady cetla nakou takovou diskusi o zmene jmena tak jsem tak premyslela na jaky jmeno bych si tak nechala zmenit ja.. No nenapadlo me vůbec nic.. Je spousta holcicich jmen co se mi libi, mam i vysneny jmeno pro holcicku, ktery jsem nemela komu dat pac mam kluky :lol: ale ani to bych ja osobne nechtěla mit.. Nebo kdyby mi ho nasi dali nevadilo by mi, ale ted se na nej prejmenovat bych nechtela, neprijde mi, ze by se ke mne hodilo.. Prijde mi 100× horsi vymyslet jmeno pro sebe nez proc svy dite..
No a bejt tebou dala bych naky klasictejsi nez bianka, vivian, nadia.. Trosku mi to zavadi pseudonymem naky spolecnice na jednu noc :oops:

Příspěvek upraven 04.12.18 v 16:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama