Jak poznat plodné dny?

Anonymní
2.8.20 21:15

Prosím o rady, otěhotnění

Ahoj holky, prosím o rady, nějaké doporučení..
Na konci března jsem samovolně potratila, byla jsem 6tt, bez revize, vše odešlo samo. Po 2 měsících jsme se začali snažit znovu, ale těhotná stále nejsem. Stáhla jsem si i appku do mobilu, občas juknu na plodné dny, sama na sobě to nepoznám :nevim: Upnutí na otěhotnění nejsme, řešíme dům tak máme i jiné.. Neměla jste to holky některá taky tak? Prosím o normální odpovědi, děkuju moc za rady :srdce:
Prosím anonym, chodí sem známí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1322
2.8.20 21:22

Toto je super video, takový základ. https://m.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13258
2.8.20 21:22
@Anonymní píše:
Na konci března jsem samovolně potratila, byla jsem 6tt, bez revize, vše odešlo samo. Po 2 měsících jsme se začali snažit znovu, ale těhotná stále nejsem. Stáhla jsem si i appku do mobilu, občas juknu na plodné dny, sama na sobě to nepoznám :nevim: Upnutí na otěhotnění nejsme, řešíme dům tak máme i jiné.. Neměla jste to holky některá taky tak? Prosím o normální odpovědi, děkuju moc za rady :srdce:
Prosím anonym, chodí sem známí.

Věta, ale stále těhotná nejsem je vtipná, kdyz si uvědomís ze se snažíte max 3 cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
2.8.20 21:23

Měření bazální teploty ( zkušenosti nemám takže neporadím ), pak ovulační testy, já po zamklem potratu byla u svého gynekologa a rovnou jsem se ptala jestli náhodou nepozná z ultrazvuku jestli bude ovulace nebo už byla. Nabídl mi folikulometrii ( sledování zda k ovulaci dochází ) nedocházelo, napsal mi léky, clostilbegyt a po druhém cyklu jsem otěhotněla. Takže půl roku po ZT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
2.8.20 21:24
@Anonymní píše:
Prosím anonym, chodí sem známí.

Je dobře že to vše odešlo a že jsi nemusela na revizi.. No každá to řekne že to chce čas i já ti to řeknu… Snažíme se o miminko už dva roky a hodně rad jsem vyzkoušela některé pomohli ale pokaždé to skončilo samovolnym potratem.. Už máme i nake vyšetření za sebou a vše dopadlo dobře takže je to mezi nebem a zemí.. Ale zkus si koupit ovulační testy a testovat.. Hlavně záleží jak dlouhý máš cyklus
A jestli se ti menstruace po tom nak srovnala
Jinak jsou o různé vitamíny
Gynex.. Nosifol a jiné
Já pila kontryhelovy čaj
Brala nosifol a kyselinu listovou
Zkoušela jsem i ten gynex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 21:29

@Macík 33 díky za odpověď, pro kontryhelovy čaj si dojdu do lékárny zkusím ho. Listovku jím, tu už mám dobranou…tak musím stejně pro další. podle appky jsme sexovali celý předminulý týden, ale u minulého těhotenství jsem alespoň trochu poznala, že jsem v tom. Svědily mě bradavky…

• Citovat
  • Nahlásit
1180
2.8.20 21:34
@Anonymní píše:
@Macík 33 díky za odpověď, pro kontryhelovy čaj si dojdu do lékárny zkusím ho. Listovku jím, tu už mám dobranou…tak musím stejně pro další. podle appky jsme sexovali celý předminulý týden, ale u minulého těhotenství jsem alespoň trochu poznala, že jsem v tom. Svědily mě bradavky…

To já měla taky… 😀
Jak dlouhý máš cyklus? Ono záleží hodně na délce od menstruace do menstruace
Měření bazalky je taky dobrý ale aby si poznala ovulaci a tak musíš měřit několik cyklu… Jinak ovulaci poznáš podle plodneho hlenu a bolesti na pravé straně… Některé při ovulaci můžou i trochu spinit…
Kontryhel se pije 3 týdny začneš první den menstruace… Pak se vynechá a zase nasadit až bude další menstruace… Třeba pomůže a třeba taky ne
Mě pomáhá hlavně proti bolestem při menstruaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 21:35

@Lucie1906 díky, zkusím měřit i tu teplotu… Kdyžtak se objednám na gyndu ať na mě mrkne přes ultrazvuk :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1728
2.8.20 21:40

No podle mě moc tlacis na pilu. :kytka: snažíte se opravdu velmi krátce. Je to zcela normální, že to nejde hned. Dej si oraz, vypni appku, žij! Přijde to samo. Už jednou to prošlo, není důvod, proč podruhé ne. Když se budeš snažit rok, dva, pak je čas něco s tím dělat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 21:44

@Macík 33 po 21-22 dnech. Plodny hlen jsem měla předminulý a snad i tento týden, tak já nevím :think: :( Předminulý týden jsme spolu spali fakt každý den 8) no a teď to byl dvacátý den, zkusili jsme.. :nevim: Tento týden bych to měla dostat.
Každopádně zítra si dojdu pro papírky a pro ten čaj. Jak dlouho se snažíte vy?? Už máš nějaké miminko nebo je to take první? :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 21:46
@mamina89 píše:
No podle mě moc tlacis na pilu. :kytka: snažíte se opravdu velmi krátce. Je to zcela normální, že to nejde hned. Dej si oraz, vypni appku, žij! Přijde to samo. Už jednou to prošlo, není důvod, proč podruhé ne. Když se budeš snažit rok, dva, pak je čas něco s tím dělat :srdce:

Děkuju za trochu uklidnění :hug: právě se začínám bát, aby to vůbec šlo. Jestli ten potrat ať už samovolný mi neudělal v těle nějakou neplechu :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 21:47

Ahoj, ať jsem dělala ovu testy kdy jsem mohla nikdy mi nevyšel pozitivní.. nechala jsem v tom tisíce. Dostala jsem clostil ale z toho mi začalo hrabat.. jediný co mi pomohlo, bylo to vzdát.. jedno dítě už mám tak jsem se smířila s tím že je mi to jedno souzené a pán bůh asi nechce abych měla další.. upnula jsem se na zdravou stravu a cvičení a když nedorazila menstruace tak mě manžel hnal pro test a oni se tam objevili dvě čárky. Teď jsem v 15tt

• Citovat
  • Nahlásit
1180
2.8.20 22:20
@Anonymní píše:
@Macík 33 po 21-22 dnech. Plodny hlen jsem měla předminulý a snad i tento týden, tak já nevím :think: :( Předminulý týden jsme spolu spali fakt každý den 8) no a teď to byl dvacátý den, zkusili jsme.. :nevim: Tento týden bych to měla dostat.
Každopádně zítra si dojdu pro papírky a pro ten čaj. Jak dlouho se snažíte vy?? Už máš nějaké miminko nebo je to take první? :hug:

21-22 je docela krátký cyklus
Tak to plodné dny máš hned po menstruaci a ovulace je tak 10 - 11 - 12 DC jeden den znich to by bylo dobré delat ty ovulační testy
A pít ten kontryhelovy čaj třeba posune o pár dní cyklus… No já mám z předešlého vztahu 2 dcery a tet se snažíme s přítelem o miminko a už se znazime 2 roky přítel byl na spermiogramu a výsledky byly dobrý
Já mám za sebou štítnou žlázu
Tam má taky hodně velký vliv na otěhotnění a tet čekáme na menstruaci aby se udělal hormonální profil
A dostala jsem clostilbegyt ten je na podporu ovulace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 22:43

@Macík 33 No, mám mam menstruaci divokou, brzkou než dřív. Asi na to měla vliv antikoncepce a pak ten potrat. :nevim: Tak myslíš se snažit po menstruaci ten 10 den?? :think:
Jee, tak to se máš, alespoň dvě dítka, teď to určitě taky vyjde :hug: jestli máš už od lékaře něco co ti pomůže… přeju ti brzy aby se objevily dvě čárky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 22:45
@Anonymní píše:
Ahoj, ať jsem dělala ovu testy kdy jsem mohla nikdy mi nevyšel pozitivní.. nechala jsem v tom tisíce. Dostala jsem clostil ale z toho mi začalo hrabat.. jediný co mi pomohlo, bylo to vzdát.. jedno dítě už mám tak jsem se smířila s tím že je mi to jedno souzené a pán bůh asi nechce abych měla další.. upnula jsem se na zdravou stravu a cvičení a když nedorazila menstruace tak mě manžel hnal pro test a oni se tam objevili dvě čárky. Teď jsem v 15tt

A šlo vám to hned nebo jste pár měsíců čekali?? To je supeer, gratuluji a ať je vše v pořádku do konce!!!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama