Dluhy kvůli příteli. Máme se snažit o dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 12:39
PROSÍM poradťe mi peníze,dítě

Ahoj holky, prosím poradte mi co dělat..napíšu svůj příběh. Poznala jsem přítele. Rok idilický vztah, občas hádky, prostě normálka. Zlom přišel po prvních společných Vánocích. Přítel byl posledni dobou podrážděný, skrýval si telefon atd. Jednono zimního se mi přiznal, že je závislý na online sázení ( fortuna atd.). Řekl mi, že se už jednou zadlužil (skoro 1 milion ) a ted to splácí a jak se nám dařilo, tak chtěl zkusit zase štěstí a zase do toho spadl. Napůjčoval si na nebankovkach. Dluh - 150 000,–. Já vyhledala pomoc u kamosky, která dělá v bance, že nám pomůže jestli přítelovi ještě pujčí aby splatil dluh na nebankovkach, šlo to, pujčil si a slibil, že to bylo naposled. O měsíc později pár dní po výplatě, stejný scénář :,( Bohužel jsem byla blbá, a 150 000,– opět na nebankovky jsem si půjčila já z banky. O všem veděla jeho ''perfekntní maminka '' a hrozně si mě vychvalovala jak jsem moc hodna, ze jsem mu v tomhle pomohla. O měsíc později opět stejný scénář, já opět blbá jsem si znovu půjčila už 200 000,–, takže dluh 350 000,–. Už jsem to začla řešit léčením, ikdyž to měla hned napoprvé řešit jeho dokonalá maminka, ktera je ted vysmata, protoze vsechny starosti padly na mou hlavu a ona si v klidku žije v jedná malé vesnici aví, že problémy zůstavají u nás. Léčení proběhlo, přitel si dal insolvenci, takz eje oddluzeny a ja jsem nyni vic zadluzena jak on. Nyní chce založit rodinu a jsem proste v depresi, vše mi začlo dochazet az ted, jak jsem byla blba, je ke mě občas velmi ošklivy, rika slova co me rani, ale pak je velmi mily, pozorny, dela pro me prvni posledni. Nemohu to zkousnout a nevim co delat, chce rodinu a snazi se, ale co ja a moje psychika?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Janli
Kelišová 5737 příspěvků 9 inzerátů 11.09.18 12:42

Zdrhej! Zdrhej, než si s ním totálně pose… život. Najdeš lepšího, bez problémů a bez závislostí. A měla jsi to udělat už dávno!

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 11.09.18 12:43

Proboha hlavně do toho nemějte děti! Kam jsi dala rozum?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 11.09.18 12:44

Ty jsi s ním zůstala? Zbláznila ses nebo co? 8o A proč by to měla řešit maminka, ty sis vzala ty půjčky dobrovolně na sebe sama, snad ti už došlo jak jsi byla blbá :nevim:

Nemusím dodávat že zakládat rodinu je úplná sebevražda :zed:

alena36
Ukecaná baba ;) 1448 příspěvků 11.09.18 12:45

koukej zdrhat, dokud to jde, s takovýmhle chlapem mít dítě může jen sebevrah a blázen

G.a.b.c.a20
Kecalka 311 příspěvků 11.09.18 12:46
@Janli píše:
Zdrhej! Zdrhej, než si s ním totálně pose… život. Najdeš lepšího, bez problémů a bez závislostí. A měla jsi to udělat už dávno!

Lip bych to nenapsala.. okamzite odejdi !! Co potom az si poridite dite a on do toho zase spadne?? Popravde se divim ze snim porad jsi.

Kosopemi
Kecalka 179 příspěvků 17 inzerátů 11.09.18 12:49

„Hodna maminka“ za to asi nemuze. Pokud jsi potrebovala, aby ti s pritelem pomohla, promluvila, mela jsi za ni jit. Snad je pritel dospely. Promin, ale blba jsi ty, ze si beres jednu pujcku za druhou. Radim nejdriv v klidu splatit a at ti pritel pomaha, teprve pak dite, pokud spolu vydrzite.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 12:51

Pročti si tu pár diskuzí na téma Manžel je gambler a pod. Do některých jsem přispívala se svým příběhem. I když bude sekat dobrotu, bude skvělý partner, hraní a sázení se vždycky vrátí. Já se po deseti letech rozvádím, máme malé dítě. Chceš do konce života hlídat finance partnera, žehlit průšvihy a řešit, že nemáš na nové boty pro dítě?

inkakřivák
Extra třída :D 13627 příspěvků 11.09.18 12:57

To se mi snad zdá. Rada je jedna - pryč od něj. A splácet, bohužel. Tvoje půjčka, tvůj dluh. Maminka může být skutečně vysmátá, protože ten dluh sis udělala ty a ne ona. za blbost se platí.

Cookieska
Povídálka 21 příspěvků 11.09.18 13:01

Když je na tebe ještě hnusnej a neváží si tě, za to, jak jsi mu pomohla, tak fakt není co řešit. Okamžitě pryč od něj a v žádném případě žádné dítě!!!

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 11.09.18 13:05

šmarja, kam jsi rozum dala :( no bohužel dluh je na tvou hlavu, takže pryč od něj, a bohužel splácet, z něj už nedostaneš nikdy nic. Vyhledej poradnu, pokud s tím potřebuješ pomoci. Hlavně si proboha nedělej dítě

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 11.09.18 13:05

Já čumím, s čím se některé ženské zahazují. Uteč.

Náměsíčná
Závislačka 4000 příspěvků 11.09.18 13:06

Nechápu ty narážky na jeho matku. Ona tě snad nutila si ty půjčky vzít? Ty jsi si je vzala ty splácej. Co sis myslela když sis to brala? Na dítě zapomeň dokud to nesplatíš. Jak bys splácela na rodičáku? A on do toho bude padat pořád. Chvíli klid a pak šup znovu.

terinka4444
Hvězda diskuse 67232 příspěvků 11.09.18 13:08

Byla jsi bohužel blbá, víc na to napsat nejde. Takže teď nezbývá, než to zaplatit. S jeho matkou to nemá nic společného, dalších xy let budeš platit.

smurfka
Nadpozemská drbna 29601 příspěvků 11.09.18 13:10

když si blbá tak plať…dítě si s ním proboha nedělej a odejdi..

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >