Reklama

Kdo je otec? Prosím poraďte ... názory se cení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alli
Kecalka 224 příspěvků 25.07.09 10:52
prosím poraďte ... názory se cení

ahojky lidi, říkám si, že je pěkně neférové, když se někdo o díě snaží měsíce, ne-li roky a bezúspěšně a dalšímu se stane malá neplánovaná nehoda náhoda jako mě a za několik týdnů se mu na testu rozzáří dvě čárečky.
A teď k problému - nejsem si zcela jistá otcovstvím, tak mi možná poradíte vy:

• poslední menstruace mi začala 23.6. ráno (mívám jí vždy přesně na hodinu a trvá krátce, 3-4 dny).
  • 27.6. jsem strávila den se svým EX, oba jsme byli opilí, spali spolu bez ochrany, ale neudělal to do mě. Beru ho jako zodpovědného člověka, který ví co děla (je to gynekolog/porodník)
  • 6.7. jsem byla se svým milencem, stala se nehoda s ochranou, kdy jsem „PO“ ztratila kdesi v mých útorbách i se svým obsahem (dle ovulačního kalendáře mé nejplodnější dny) … mimochodem milenec je černoch a víte co se o nich co se týče plodnosti říká že?

MS jsem čekala 21.7. a nedostavila se. Už jsem něco tušila (vzhledem k mému pobolívání podbříšku jako při MS, lehce zvětšených prsou, střídání nálad a únavy), tak jsem si pro jistotu udělala 23. a 24. test - oba pozitivní.

Vím, že pro mě potrat nepřichází v úvahu, protože jsem zá:,–(ně proti. Patří to do mých životních zá:,–( a kdybych to podstoupila, tak bych si nemohla vážit sama sebe.
A ani si nikterak nelámu hlavu s tím, že bych byla svobodná matka.
Zvláštní je, že ačkoliv bych se měla nervovat a být z toho všeho vyplašená, tak jsem v pohodě a dokonce pociťji něco jako štěstí.

A.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 25.07.09 11:00

ahoj A.,
já myslím, že je to s velkou pravděpodobností miminko tvého milence, byla by opravdu hódně velká náhoda otěhotnět koncem ms a ještě jen z nějakých těch kapiček lásky, když ta hlavní dávka nešla do tebe.
Konečnou jistotu ale budeš mít až po porodu, v tvém případě asi 100% jistotu, předpokládám, že ex je běloch.

Gratuluju k //, i když neplánovaným. Úplně se mi vybavuje ta euforie po pozitivním testu (a trochu ti ji závidím), včera jsem měla od objevení // roční výročí :wink:

Denulenka
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 25.07.09 11:10

No já to nechci zlehčovat,ale prvně mně napadlo,že jistotu budeš mít někdy za 8 měsíců,hned jak uvidíš toho piškota a jakou má barvu:-)Každopádně gratulace veeeliká a pokud jsi v pohodě,což očividně jsi,tak si nedělej vrásky,taky si myslím,že to bude toho plodnýho pána,co se oněm leccos říká:-)

Alli
Kecalka 224 příspěvků 25.07.09 11:18

Holky, jojo, EX je běloch a taky jsem v záchvatu ironie měla srandu z toho, že pravý papínek se pozná až u porodu :lol:
Taky si myslím, že možnost bé je správně. Teď mě jen čeká ten stres než mu to povím, přecijen má na to právo a bude už jen na něm jak se k tomu postaví. Asi si počkám na vyšetření u dr., a pak mu to nějak naservíruju .. teď jen jak :?

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 25.07.09 11:29

Mazec :D No ja se taky priklanim spis k tomu, ze by mohlo byt milence. V plodnych dnech a nejakych DC se teda vubec nevyznam, nikdy jsem to nepotrebovala resit, ale pokud se stala nehoda a tvuj ex to udelal mimo, spis bych se priklanela k tomu, ze budes mit mulatka :) Docela ti to zavidim, me se ty maly kudrnaty cokoladovy deticky strasne libej....... :)

A jak mu to rict.....no ukaz mu treba fotku z ultrazvuku :) Kazdopadne moc gratuluju!!! (jo a ja jsem taky svobodna matka a je to vcelku fajn :) )

enia
Závislačka 3385 příspěvků 25.07.09 11:29

řekla bych, že to poznáš podle stáří plodu z ultrazvuku :). A nedělala bych si iluze, že bude miminko barvou pleti po tatínkovi :)… geny jsou zvláštní věc a dělají si co chtějí, mršky…
přítelova sestra má na 100% holčičku s Kolumbijcem…jeho dědeček byl extra tmavý afričan..
dcerka je blondýnka se světlounkou pletí…

v každém případě ať je tatíkem kdokoli mooc mooc gratuluju…děťátko je dar :D

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 25.07.09 11:33

Taky znam chlapecka, co ma tatinka cernocha, a je to vyslovene albinek, svetly blondacek, ale ma ty kouzelny rozkosny kudrlinky ve vlaskach :) Vypadad to nadherne… :)

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 25.07.09 11:38

tak pokud se stala nehoda s ochranou, tipovala bych to na tohoto muže.
Teda… mojí známé to počítali nějak podle ovulace, a spočítali jí, kdy otěhotněla (prý) - doufám že to nepíšu špatně, a bohužel detaily už si nepamatuju (asi mi je ani neříkala), ale jela kvůli tomu do jiného města (asi z pochopitelných důvodů).

Alli
Kecalka 224 příspěvků 25.07.09 11:44

Vůbec se nebojím toho, že bych byla svobodná mamí - zvládly to jiné, zvládla to moje mamča v daleko horších podmínkách, tak to zvládnu taky :wink:
Tak o tom slyším prvně, že by černoch měl „vybledlý“ dítě … ale co, genetika je věcí záááhadnou. Každopádně já sama jsem hodně světlá, modrooká blondýna :lol:
No taky jsem zvažovala, že kontroly v nemocnici na UZV si raději nechám dát do jiného města, protože je obrovská pravděpodobnost, že tam narazím na toho EX, ale pak jsem to zavrhla, alespoň budu mít v nemocnici lepší péči 8)
Každopádně vám všem moc děkuji za názory, úplně se mi rozzářil úsměv na tváři
Jinak mám teď takové pocity, že bych to nejraději vykřičela do celého světa, ale vím, že musím mlčet :roll:

Hellenka
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 25.07.09 12:32

Joo, geny…pripomina mi to nedavny pripad, kdy se bilemu paru narodil cernousek, a chlap samozrejme zenu podezrival z nevery. A tak geneticke rozbory… celkovy vysledek byl, ze matka jednoho z rodicu mela aferu s cernochem, na diteti se to neprojevilo, az o generaci dal :D
Ale povetsinou jsou to fakt krasne, trochu tmavsi deti :wink:

vulpes
Kelišová 5016 příspěvků 25.07.09 12:49

To je dobře, že neuvažuješ o přerušení…byly by to stejně jen vyhozené peníze…:wink:
Známá s černochem otěhotněla nějak i přes ochranu, pak šla na interupci…a 2 měsíce po té interupci jí gynekolog řekl, že je v 5.měsíci :lol: Má krásného malého černouška :)
(ani nevím, jestli jim ten potrat reklamovala a nechala si vrátit poplatek? :wink: Pro svobodnou matku je každá koruna dobrá, asi bych to udělala… :wink: )

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 25.07.09 13:33

Ahoj Alli, to je teda situace :)
Já bych si taky vsázela na malého černouška, hlavně když máš pravidelnou menstruaci, tak je podle mě také velmi nepravděpodobné, abys otěhotněla s ex-.
Jinak jedna moje známá, blondýnka je v Anglii vdaná za černocha, hodně tmavého, před půl rokem se jim narodila holčička, úplně bílá. Tak se všichni příbuzní tatínka divili, jak je to možné :D :D No prostě asi je.
Jinak mě se taky míšenci moc líbí, žiji ted v Německu, kde je to celkem běžné, určitě častější, než u nás. A ty kudrlinky, to je bomba. Tak držím palce, hlavně že máš z toho radost!!!

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 25.07.09 15:12

Jo jo, též bych tipla toho milence…

Mě teda docela pobavilo, jakou používá zodpovědný gynekolog/porodník spolehlivou antikoncepci :lol: :lol: :lol:

Alli
Kecalka 224 příspěvků 25.07.09 15:54
Angua píše:
Mě teda docela pobavilo, jakou používá zodpovědný gynekolog/porodník spolehlivou antikoncepci :lol: :lol: :lol:

asi tak - jsem nezodpovědná, já vím. Nějaký čas jsme spolu byli, já mu důvěřovala, a pak se hold nechala unést silou okamžiku (a taktéž jsem byla značně „ovíněná“, což mě samozřejmě neomlouvá)

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 25.07.09 16:06
Alli píše:
Angua píše:
asi tak - jsem nezodpovědná, já vím. Nějaký čas jsme spolu byli, já mu důvěřovala, a pak se hold nechala unést silou okamžiku (a taktéž jsem byla značně „ovíněná“, což mě samozřejmě neomlouvá)

Ale jo, dyť já to nemyslím zle, stane se, že jo… Zvlášť v takovém „stavu“. Jen mi tak přišlo, že s jeho povoláním by člověk měl mít spolehlivost/nes­polehlivost některých metod tak nějak pod kůží… :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >