Reklama

Prosím váš názor? je to duležité

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 22:21
prosím váš názor? je to duležité

Ahojky, stala se mi taková nemilá věc a potřebuju znát názory, popřípadě jestli tomu někdo rozumí, měli jsme s přáteli minulý týden takovou menší nehodu v autě malý tukanec nikdo nic neměl a tak, zítra máme jít na výslech volal mi policista a domluvili jsme se na zítra, jenže moc se mi to nehodí skrz práci (neptejte se proč) zkrátka, není zrovna nejlepší čas abych se tam dostavila. Napřed jsem to nechtěla řešit a nejít tam prostě, ale ted mi bylo řečeno že mužu dostat až 25-50 000 kč pokutu, že je to prý moje občanská povinnost, chci se zeptat zda je to pravda? Volala jsem mu na to číslo ale nezvedá to asi to je jeho soukromé, psala jsem sms, že se nedostavím a nic budu volat ještě ráno, ale opravdu nechci platit peníze za tohle. Mužete mi říct co se muže stát popřípadě zda je to pravda a tak děkuji, prosím nic okolo neřešte, jsem uplně ted v nervu asi nebudu ani spát, jak jsem vynervená píšu uplně v háji děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

3HE
Generální žvanilka 21805 příspěvků 22.04.18 22:23

Mám dojem, že to víno, které naléváte, není až tak čisté… zaměstnavatel pochopí povinnost jít k výslechu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 22:26
@3HE píše:
Mám dojem, že to víno, které naléváte, není až tak čisté… zaměstnavatel pochopí povinnost jít k výslechu…

není to spíš práce, ale povinná školní praxe kterou mi neomluví, musela bych pak dodělávat a náš šef není zrovna chápavý člověk, kor když je nedostatek personálu, je to složitější, jde o tu pokutu

ivašot.
Kelišová 6213 příspěvků 22.04.18 22:26

Tak to nebyl malý ťukanec, kde se nic nestalo. To by asi uzavřeli policajti na místě a maximálně by sis šla byzvednout protokol.

ivašot.
Kelišová 6213 příspěvků 22.04.18 22:27
@Anonymní píše:
není to spíš práce, ale povinná školní praxe kterou mi neomluví, musela bych pak dodělávat a náš šef není zrovna chápavý člověk, kor když je nedostatek personálu, je to složitější, jde o tu pokutu

tak to holt napracuješ, každý průšvih něco stojí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 22:29

Policie volá ze skrytého čísla, tak jste mu volala… takže něco tady nesedí. M.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 22:30
@Anonymní píše:
není to spíš práce, ale povinná školní praxe kterou mi neomluví, musela bych pak dodělávat a náš šef není zrovna chápavý člověk, kor když je nedostatek personálu, je to složitější, jde o tu pokutu
@ivašot. píše:
Tak to nebyl malý ťukanec, kde se nic nestalo. To by asi uzavřeli policajti na místě a maximálně by sis šla byzvednout protokol.

byl to malý tukanec, jeden na autě nemá nic a druhé jen odřeninu, já seděla vzadu a opravdu za to nemohu, tak se na mě prosím nedívejte jak na vraha, možná to bylo tím že to bylo asi před pulnocí, a policajti říkali, že se to zhrne po telefonu a pak nejednou tam musíme všichni jít, nchtěli nic řešit asi chtěli jít někam spát bych to tak viděla…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 22:31
@Anonymní píše:
Policie volá ze skrytého čísla, tak jste mu volala… takže něco tady nesedí. M.

nevolal ze skrytého čísla, je to normální číslo které začíná 735.. taky nevím, jakto že z tohoto, já nikdy na policii nebyla nevím o tom vubec nic proto se ptám tady

Šarlota4
Echt Kelišová 9626 příspěvků 22.04.18 22:31

http://www.matesvaprava.cz/…t-k-vyslechu 2 sekundy na googlu. Nicmene ty jdes asi podat vysvetleni ne? Je to o lidech pokutu ti dat muze a nemusi.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 22.04.18 22:33
@Anonymní píše:
nevolal ze skrytého čísla, je to normální číslo které začíná 735.. taky nevím, jakto že z tohoto, já nikdy na policii nebyla nevím o tom vubec nic proto se ptám tady

stejnak si myslím, že něco jste nám neřekla.. úplně tomu nevěřím. m.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 22:34
@Šarlota4 píše:
http://www.matesvaprava.cz/…t-k-vyslechu 2 sekundy na googlu. Nicmene ty jdes asi podat vysvetleni ne? Je to o lidech pokutu ti dat muze a nemusi.

děkuju moc, konečně normální názor, já mu volaa dneska a aji mu psala sms na to číslo, budu mu volat ještě ráno, myslíte že to stačí?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15957 příspěvků 22.04.18 22:34

Je to tvoje povinnost, pokud se nedostavíš bez vážného důvodu (např. nemoc), hrozí ti předvedení (přijedou pro tebe) a pořádková pokuta 50 tisíc. více paragraf 98 trestního řádu..

Šarlota4
Echt Kelišová 9626 příspěvků 22.04.18 22:35

Podle me ti zadnou pokutu nedaji. Pokud se dostavi vsichni ostatni, tak ses tam jako spolujezdec sedici vzadu zbytecna. Jestli dostanes pokutu, tak vystrazny petikilo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 22:35
@Anonymní píše:
stejnak si myslím, že něco jste nám neřekla.. úplně tomu nevěřím. m.

a co by to jako bylo? nevím co víc by tam mohlo být co bych neřekla?

ivašot.
Kelišová 6213 příspěvků 22.04.18 22:35
@Anonymní píše:
byl to malý tukanec, jeden na autě nemá nic a druhé jen odřeninu, já seděla vzadu a opravdu za to nemohu, tak se na mě prosím nedívejte jak na vraha, možná to bylo tím že to bylo asi před pulnocí, a policajti říkali, že se to zhrne po telefonu a pak nejednou tam musíme všichni jít, nchtěli nic řešit asi chtěli jít někam spát bych to tak viděla…

tak proč jste volali policajty, stačilo se domluvit a podepsat hlášení pro pojišťovnu a tohle všechno byste si ušetřili.
Stejně je to nějaké divné, že policajti nic nesepsali se mi moc nezdá.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama