Escapelle-zabralo to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.04.18 20:40
Escapelle-zabralo to?

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. S přítelem jsme měli nehodu. Je mi trapné vám to popisovat ale myslím si že je to nezbytné. Udělal se mi na břicho. Bez sexu. Poté sperma utřel kapesníkem ale nedošlo mu to a tou stejnou rukou mě poté „vyprstil“. Druhý den po cca dvaceti hodinách jsem užila pilulku PO jako nouzovku protože v mém věku by dítě nebylo nejlepší řešení. Problém je ten že jsem podle kalendáře měla v ten den ovulovat. Neměla jsem ani žádné bolesti ani nic po té pilulce. Myslíte si že to zabralo? Děkuji předem za odpovědi

Reklama

Reakce:

PupuP
Kecalka 392 příspěvků 22.04.18 21:01

Podle mě bylo i zbytečný tu pilulku brát. A jinak je escapelle měla dvakrát a nikdy jsem nic zvláštního necítila ani mi nic nebylo. A překvapivě jsem ani těhotná nebyla;) takže v poho

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama