Reklama

Červené flíčky na tváři

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 11:55
Cervene flicky na tvari

Ahoj vsem, nemate nekdo zkusenost s temito flicky? Nejsou to zadne pupinky nebo tak, jsou to takove cervene flicky po tvarich. Rano je to nejhorsi, kdyz vstanu nebo se umeju vodou, je to takove vyraznejsi.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 11:56
Prikladam foto.

Foto:

ivašot.
Kelišová 6390 příspěvků 22.04.18 12:34

Nemohla by to být tzv. růžovka? Zašla bych na kožní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 12:46

Nevím, ale mám to taky a to už od dětství. Stejně to měl můj táta, moje babička (jeho máma) a teď můj syn. Není to estetické, ale nenapadlo mě to řešit, ale radost z toho nemám. Beru to jako rodinné dědictví.
 A2

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >