Červené flíčky na tváři

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 11:55
Cervene flicky na tvari

Ahoj vsem, nemate nekdo zkusenost s temito flicky? Nejsou to zadne pupinky nebo tak, jsou to takove cervene flicky po tvarich. Rano je to nejhorsi, kdyz vstanu nebo se umeju vodou, je to takove vyraznejsi.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 11:56
Prikladam foto.

Foto:

ivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 22.04.18 12:34

Nemohla by to být tzv. růžovka? Zašla bych na kožní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 12:46

Nevím, ale mám to taky a to už od dětství. Stejně to měl můj táta, moje babička (jeho máma) a teď můj syn. Není to estetické, ale nenapadlo mě to řešit, ale radost z toho nemám. Beru to jako rodinné dědictví.
 A2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama