Červené flíčky na tváři

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.04.18 11:55
Cervene flicky na tvari

Ahoj vsem, nemate nekdo zkusenost s temito flicky? Nejsou to zadne pupinky nebo tak, jsou to takove cervene flicky po tvarich. Rano je to nejhorsi, kdyz vstanu nebo se umeju vodou, je to takove vyraznejsi.

Reklama

Reakce:

Anonymní  22.04.18 11:56
Prikladam foto.

Foto:

ivašot.
Kelišová 5754 příspěvků 22.04.18 12:34

Nemohla by to být tzv. růžovka? Zašla bych na kožní.

Anonymní  22.04.18 12:46

Nevím, ale mám to taky a to už od dětství. Stejně to měl můj táta, moje babička (jeho máma) a teď můj syn. Není to estetické, ale nenapadlo mě to řešit, ale radost z toho nemám. Beru to jako rodinné dědictví.
 A2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Decibely lásky Tamary Klusové: Malou Jenovéfu vystavuje ohlušující síle reproduktoru

Tamara Klusová (30) vyrazila také na pražský festival Mezi Ploty a vzala... číst dále >

Objednávka dne: Odvážná kráska si na Mallorce zašla na jídlo. Bez kalhotek!

Po bujarém večírku jí vyhládlo! Ve fast foodu na Mallorce byla přistižena a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama