Prošlý mák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SibyllaTrelawney
Kecalka 429 příspěvků 15.06.19 12:42
Prošlý mák

Jsem blbá. Pekla jsem buchty, udělala náplň z máku - byla hořká. Pak jsem študovala obal a mák byl rok!!! prošlý. Zkusila jsem toho asi 2 lžičky. Otázka zní… umřu nebo se jen po.eru? :mrgreen: Samozřejmě jsem to vyhodila… buchty jsou nakonec povidlové a tvarohové…

Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 15.06.19 12:44

@SibyllaTrelawney na 99% se ti nestane vůbec nic :mrgreen:

Aspera
Generální žvanilka 22113 příspěvků 15.06.19 12:45

Dle mě se nestane vůbec nic.

SibyllaTrelawney
Kecalka 429 příspěvků 15.06.19 12:48

Aspoň že tak… :mrgreen: Hledala jsem na netu než jsem tu položila dotaz a nic jsem nenašla, všude se píše jen o otravě z vajec a klobásek… :mrgreen: tak co kdyby byl mák nějak extra toxický, žejo…

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17244 příspěvků 15.06.19 12:52
@SibyllaTrelawney píše:
Jsem blbá. Pekla jsem buchty, udělala náplň z máku - byla hořká. Pak jsem študovala obal a mák byl rok!!! prošlý. Zkusila jsem toho asi 2 lžičky. Otázka zní… umřu nebo se jen po.eru? :mrgreen: Samozřejmě jsem to vyhodila… buchty jsou nakonec povidlové a tvarohové…
Žluklý tuk. Maximálně se po. Mák je blbý, lepší koupit, ochutnat a zpracovat. Umletý každopádně.
Ennny
Závislačka 3905 příspěvků 15.06.19 12:53

Ze dvou lžiček budeš mít tak maximálně pachuť v puse, jinak se ti nic nestane.

Lulina999
Kecalka 438 příspěvků 15.06.19 12:54

Až na delší přebíjení té pachuti se určitě ani nepo ;-)

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 2172 příspěvků 15.06.19 13:00

Můžeš jen litovat dobré buchty ;) Mák obsahuje hodně oleje, takže žlukne poměrně rychle. Jestli si na něj potrpíš, doporučuju koupit mlýnek a mlít ho začerstva…

P4ja
Extra třída :D 10139 příspěvků 15.06.19 14:02

@SibyllaTrelawney Neboj, nic se nestalo. To bys musela sníst celý pytlík i s obalem :lol:

Ou
Echt Kelišová 8189 příspěvků 15.06.19 14:10

Neumřeš, ale je to hnusné.

Má to nějaké negativní zdravotní účinky, ale v dlouhodobém hledisku - tedy pokud budeš jíst žluklé potraviny pravidelně, tak to je blbej nápad.

Ou
Echt Kelišová 8189 příspěvků 15.06.19 14:11

Jinak mák je nejlepší kupovat čerstvej, lokální a na podzim a uchovávat ho v mrazáku - oxidace tuků pokračuje i v mraze, ale pomaleji. Mlít jen těsně před použitím a v množství, které spotřebuješ.

histep
Kelišová 5122 příspěvků 15.06.19 14:28

Spis nez strevni potize bych cekala zlucnikovy, ale rozhodne ne ze 2 lzicek.
Osobne bych si dala loka nejakeho bylinneho alkoholu, becherovku nebo tak neco, uplne idealne svedsky kapky.

SibyllaTrelawney
Kecalka 429 příspěvků 15.06.19 15:01
@Ou píše:
Jinak mák je nejlepší kupovat čerstvej, lokální a na podzim a uchovávat ho v mrazáku - oxidace tuků pokračuje i v mraze, ale pomaleji. Mlít jen těsně před použitím a v množství, které spotřebuješ.

Jo, to jsem se dočetla, když jsem se snažila teď o tom něco zjistit. Budu to tak už dělat.

SibyllaTrelawney
Kecalka 429 příspěvků 15.06.19 15:03
@P4ja píše:
@SibyllaTrelawney Neboj, nic se nestalo. To bys musela sníst celý pytlík i s obalem :lol:

Já jsem ten úvodní dotaz trochu nadsadila samozřejmě, ale zajímalo mě, jestli ten mák třeba neobsahuje nějaké nebezpečné toxiny, o kterých jsem se ještě za svůj život nestihla dovědět… :)

SibyllaTrelawney
Kecalka 429 příspěvků 15.06.19 15:07
@Ba-stet píše:
Můžeš jen litovat dobré buchty ;) Mák obsahuje hodně oleje, takže žlukne poměrně rychle. Jestli si na něj potrpíš, doporučuju koupit mlýnek a mlít ho začerstva…

Já jsem ho mlela, akorát ne za čerstva, ale za prošla… :) Melu vždy před až před použitím. Teď jsem dlouho nic makového nedělala a nějak mi nedošlo, že pytlík, co byl ve spížce už měl být spotřebovaný nebo vyhozený.

Váš příspěvek
Reklama