Prostořeká tchýně

Anonymní
19.11.15 13:54

Prostoreka tchyne

Ahoj. Nemam rada svou tchyni, ktera mluvi, co ji prijde na jazyk. Nerozlisuje, co je vhodne a co ne. Klidne vam rekne, ze mate spinavou podlahu, i kdyz je cista.Ze je neco zaprasene, i kdyz tam prach neni. Dneska k nam prisla a hned ve dverich rekla: Vy to tu mate vyprdene. Chapete toto chovani? :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1806
19.11.15 13:56

Nechápu, já mám tchýni suprovou… Zřejmě musí mít vždycky nějakou připomínku, bydlíte dohromady?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226

A co jí na to řekneš? Jí nějak pěkně odpálkuj :nevim: ať se chytí za jazyk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Jo, chápu. Prostě někdo je nosič dobré nálady, někdo špatné. Někdo má snachu rád, někdo ne.
Já zase znám otázku hned ze dveří:,,Tak co tu zas máte novýho?" Anebo:,,Ty boty byste si měli uklidit, máte jich tu moc…"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57020
19.11.15 14:02

Neřešila bych to, každý je nějaký.. jen si vždycky říkám, že mám zlatou tchýni :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 14:03
@Mamasaurus píše:
Nechápu, já mám tchýni suprovou… Zřejmě musí mít vždycky nějakou připomínku, bydlíte dohromady?

Nebydlime

• Nahlásit
  • Citovat
19.11.15 14:03
@Mamasaurus píše:

Moje tchýně je taky super. A čím je dál, tím víc je super :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5890
19.11.15 14:04
@Anonymní píše:
Ahoj. Nemam rada svou tchyni, ktera mluvi, co ji prijde na jazyk. Nerozlisuje, co je vhodne a co ne. Klidne vam rekne, ze mate spinavou podlahu, i kdyz je cista.Ze je neco zaprasene, i kdyz tam prach neni. Dneska k nam prisla a hned ve dverich rekla: Vy to tu mate vyprdene. Chapete toto chovani? :zed: :zed: :zed:

Pravda bolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 14:05
**@Nainujene:
A co jí na to řekneš? Jí nějak pěkně odpálkuj :nevim: ať se chytí za jazyk

Nereknu nic, vzdy jen ziram.Uz jednou jsem s ni skrz ty jeji kecy prerusila kontakt.Uz se zas bavime, ale zacinam mit pocit, ze to dopadne opet zle. Nejradsi bych ji rekla, ze kdyz se neumi chovat slusne na navsteve, tak at nechodi.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.11.15 14:07
@Caitlynzeíše:
Pravda bolí.

Tys u nas byla nekdy? ze rikas, ze ma pravdu? Jdi provokovat jinam jo?

• Nahlásit
  • Citovat
49241
19.11.15 14:09
@Anonymní píše:
Ahoj. Nemam rada svou tchyni, ktera mluvi, co ji prijde na jazyk. Nerozlisuje, co je vhodne a co ne. Klidne vam rekne, ze mate spinavou podlahu, i kdyz je cista.Ze je neco zaprasene, i kdyz tam prach neni. Dneska k nam prisla a hned ve dverich rekla: Vy to tu mate vyprdene. Chapete toto chovani? :zed: :zed: :zed:

nechápu ale toto mi dělává moje drahá zlatá mami :srdce:.. no co beru ji jaká je :lol: :lol: :lol:
já jsem hubatá, na to co řekla bych odpověděla - tak vítejte do klubu maminko.. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26531
19.11.15 14:10
@Anonymní píše:
Nereknu nic, vzdy jen ziram.Uz jednou jsem s ni skrz ty jeji kecy prerusila kontakt.Uz se zas bavime, ale zacinam mit pocit, ze to dopadne opet zle. Nejradsi bych ji rekla, ze kdyz se neumi chovat slusne na navsteve, tak at nechodi.

A tykáš si s ní?
A před manželem to taky předvádí?
některým lidem chybí jakési emocionální iq, stručně nevidí si do huby. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49142
19.11.15 14:17

Tohle občas dělá máma, vyfasovala by do ruky hadr. Popřípadě si vzala vnučku na víkend, poté se mi přiznala, že s ní kupodivu nějak nezvládá mít byt naklizený tak, jak by si představovala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5380
19.11.15 14:26

Tak bych jí s klidem řekla. Maminko/Tchyně/Babičko, tak jestli Vám přijde podlaha špinavá, tak tamhle je hadr, tak voda, tam koště a můžete začít. A na zaprděný prostor, bych jí řekla, ať si prdne taky :mrgreen: Jinak bych to neřešila, jen jí slušně dala najevo, že jí do toho nic není..A nekaž si tím vztah :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 14:27
@roksy25 píše:
Tak bych jí s klidem řekla. Maminko/Tchyně/Babičko, tak jestli Vám přijde podlaha špinavá, tak tamhle je hadr, tak voda, tam koště a můžete začít. A na zaprděný prostor, bych jí řekla, ať si prdne taky :mrgreen: Jinak bych to neřešila, jen jí slušně dala najevo, že jí do toho nic není..A nekaž si tím vztah :kytka:

:potlesk: :potlesk: Dobře ty. Já bych asi koukala s pusou dokořán :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama