Protivný a otrávený manžel

2.1.20 08:37

Protivný a otrávený manžel

Chodím sem už roky jen jako čtenářka, ale taky mě něco trápí, tak jsem se registrovala a hledám radu. Jde to o, že můj muž bývá hrozně protivný a otrávený a nic s nim nehne. Vše ho štve a jen všem odsekává ať ho nechají na pokoji. Trvá to vždycky třeba dva dny a pak se vrátí do normálu a je fajn. takhle se to ale opakuje zhruba co dva týdny. Táhne se to už deset let, co máme děti.
když se ho ptám, o co jde, tak o tom nikdy nechce mluvit, a když zatlačím, tak mi naštvaně řekne, že je otrávený proto, že s spolu spíme sotva jednou za měsíc a že mu dojde, že v sexu je odkázaný na svou ruku a že se ho nemám ptát, že to prý vím.

Nevím co už dělat. Mám ho ráda, je to dobrej chlap a skvělej táta, ale tyhle jeho náladičky mě ničí.
Ten sex, uznávám, já si čárky nedělám ale asi má pravdu, ale já jsem prostě unavená, na to abychom spolu spali aspoň jednou týdně, co chce on. Do večera je práce s dětma, pak už mám jen sílu si třeba psát s kamarádkou nebo si číst, a on stejně chodí spát pozdě, protože různě uklízí kuchyni po večeři a shrabuje po domě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8832
2.1.20 08:43

Nemáš sílu se s ním vyspat jednou týdně, jak chce on, ale máš sílu si psát s kamarádkou nebo si číst? Popravdě, já bych na tebe byla hnusná neustále, už by mě to ani nepřešlo. Takže se vzchop, jinak přijdeš o rodinu. Sex jednou měsíčně není sex a sex do vztahu prostě patří. Nedivím se mu, že je frustrovaný. Místo soulože uklízí v kuchyni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
612
2.1.20 08:45

On chce sex, ty ne. Pokud to takhle necháte, rozpadne se vám to.Jak moc jsi unavená? Co třeba masáž jako příjemná předehra? Sex je, ať chceme, nebo ne, prostě důležitá část vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
385
2.1.20 08:50

Ja bych na tebe byla taky pěkně naštvaná. Místo společného (čehokoliv) s manželem raději píšeš s kamarádkou, nebo čteš. A až si najde milenku, tak bude ten špatný on. Chodí spát pozdě, protože by nadržený vedle tebe neusnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 08:58

@Šáruší
nevím, prostě dáme spát děti, to je asi tak devět. A já už jsem úplně det. Obzvlášť teď, co zase chodim na skoro plnej do práce. Já bych to i chtěla, jenže třeba dopoledne. Ale to je nemožný, že jo. Děti pořád za krkem, hlídání u nás fakt nehrozí. Tak pak sedět s telefonem už je prostě relax. Ale začínat něco v posteli…prostě se už na to necítím. Přemýšlím si o svých věcech a jsem spíš ráda, že mě nechává být a dělá si něco svého. Když pak přijde a chce něco začínat v půl dvanáctý a já mám ráno v šest vstávat. Akorát jen pak trnu jestli jen zamručí a usneme v objetí a nebo se urazí a odejde spát do obýváku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1320
2.1.20 08:58

Ja jsem po tydnu bez sexu taky nasrana a protivna. Divim se mu, ze nejde jinam (ja bych sla). Leda, ze byste meli fakt miminko, ale to asi ne, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1320
2.1.20 09:00

@jankasedmikraska tak pokud jsi v praci, kdyz on je doma a obracene, tak uznavam, je to narocne. Ale jednou tydne by ses v tech 9mohla hecnout :roll: nerikej ze ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 09:01

Nedivím se nu, chlapi to tak mejí. Taky se mi nechce, ale přinutím se.

• Nahlásit
  • Citovat
22209
2.1.20 09:05
@jankasedmikraska píše:
@Šáruší
nevím, prostě dáme spát děti, to je asi tak devět. A já už jsem úplně det. Obzvlášť teď, co zase chodim na skoro plnej do práce. Já bych to i chtěla, jenže třeba dopoledne. Ale to je nemožný, že jo. Děti pořád za krkem, hlídání u nás fakt nehrozí. Tak pak sedět s telefonem už je prostě relax. Ale začínat něco v posteli…prostě se už na to necítím. Přemýšlím si o svých věcech a jsem spíš ráda, že mě nechává být a dělá si něco svého. Když pak přijde a chce něco začínat v půl dvanáctý a já mám ráno v šest vstávat. Akorát jen pak trnu jestli jen zamručí a usneme v objetí a nebo se urazí a odejde spát do obýváku.

V šest? To je pohoda. Já vstávám do práce v půl páté a mám i noční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4018
2.1.20 09:07

@jankasedmikraska
Já bych při sexu jednou za měsíc prudila mnohem víc. :?
Všechno jde, když se chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 09:07

@1mila2
ne, do práce chodíme oba stejně, teda on si posunul na půl devátou, aby nejmladší vodil do školky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
2.1.20 09:08

8o chlapovi rozumím. Chlap obecně potřebuje sex víc, i když to nebývá pravidlem. My spolu spíme tak 4× do týdne, a to máme dvě malé děti 2 a 4 roky. Každý chlap by se choval jako ten tvůj kdyby měl sex jednou za měsíc. Divím se, že si ještě nenašel milenku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3117
2.1.20 09:11

Jestli máš silu číst a nechceš soulozit, mas urcite silu mu ho aspon vykouřit. Riskujes, ze si najde jinou. Sex jednou mesicne je pochopitelný u důchodců a třeba nemocných lidí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 09:12

Chudák chlap, a jste s ním i jinak než při sexu? Obejmete ho, dáte si pusu, nebo taky nic? Třeba mým kamarádům se taky pomalu rozpadá manželství protože ona s ním spí jenom když je šance počít (mají 5 letou dceru a asi 5%šanci na další těhotenství, problém je čistě u ní) jinak ho celkově ignoruje, když jsme s nimi byli loni na dovolené tak mu i odmítla poškrábat záda. Když s ní mluvím, protože on se svěřuje mému muži a občas se zeptá i na můj názor, tak ona problém nemá a že chlapovi chybí sex je v pohodě. Chápu že jste unavená, já zjistila že za tuhle „únavu“ nejvíc může mobil, tak jsme s manželem udělali pravidlo, že když jsme spolu, tak po 9 večer se mobil bere do ruky jen když někdo zavolá (většinou to znamená nějaký akutní průšvih) nebo když se řeší něco důležitého (třeba teď je jeho kamarád na Dakaru a může se ozvat jen mezi 9-10 večer). A není to o tom že po té deváté je sex na povel, ale tím že trávíme čas jen spolu, tak je z mé strany i častější chuť. Je pravda že moje a jeho potřeby jsou rozdílné, ale dokázali jsme najít frekvenci, která je pro oba akceptovatelná. Takže v době mimo mojí menstruaci a PMS spolu spíme cca ob den pak pro muže bohužel nastává období sucha protože jsme přišli na to že když se do sexu vyloženě nutím i když tělo řve ne tak to zničí libido i v době kdy bych jinak chuť měla.

• Nahlásit
  • Citovat
8832
2.1.20 09:13
@jankasedmikraska píše:
@Šáruší

Chyba je v tobě, tobě se nechce, jen dopoledne. Každý člověk je unavený, většina ženských s dětma v práci je unavených. To ale neznamená, že může dát chlapovi zasuložit jednou měsíčně a divit se, že není cajk. Však kdybys mu řekla miláčkku, děti dáme spát v devět, pojď si se mnou lehnout v půl desáté, půl dvanáctá je na mě pozdě, tak by šel. To musí být super usínat s tebou v náručí, když by souložil, až by brečel. Z jeho pohledu, když tě vidí relaxovat s telefonem v ruce při pokecu s kámoškou a sám si ho jde někam vyhonit, tak já bych tě úplně nesnášela. Po měsíci bez sexu bych doma byla taková fůrie, že si to neumíš představit. Tvůj muž vybouchne jednou za dva týdny, to má můj obdiv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama