Protivný manžel v těhotenství

Anonymní
17.3.21 12:12

Protivný manžel v těhotenství

Dobrý den, jdu sem vypovídat a trochu si “pobrečet”. Jde o chování manžela v těhotenství. Jsem z toho rozčarovaná. Jsem na neschopence, zpočátku rizikové těhu, nyní už dobrý. Manžel pracuje z domova. Je neuvěřitelně protivný a neustále se na mě utrhuje. Vždy mě třeba chválil jak dobře vařím, nyní mu není nic po chuti, buď na dané jídlo nemá chuť nebo si ho musí jít vylepšit. 8o Nikdy toto nedělal, vždy mu chutnalo a vařím pořád stejně. Další věc nákupy. Nakupuji já, ale moc to nezvládám. Mám navíc teď velmi nízký tlak a v tom respirátoru to neudýchám, párkrát už jsem v obchodě omdlela. Prvně nasliboval jak bude nakupovat a že to není problém - i skrz ten koronavirus ať nelítám po obchodech… Nabídla jsem se, že můžu klidně ty veliké nákupy jednou týdně objednávat před Rohlík (dovoz) a zbytek drobnosti obstarám. Na to řekl, že není třeba, ať nic neobjednávám, že nakoupí. Už jsem potřebovala potraviny i pro sebe, moc toho pořád nesním. Tak jeden den už to nestihl, další se mu nechtělo, třetí má moc práce…, samozřejmě jsem musela na nákup nakonec opět já a ještě se na mě utrhl že v týhle domácnosti nebude dělat všechno 8o
Nechápu to a brečím tu kvůli tomu proč se ke mě v těhotenství takhle chová… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2009
17.3.21 12:16

Protože je to blbec? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
17.3.21 12:18
@Anonymní píše:
Dobrý den, jdu sem vypovídat a trochu si “pobrečet”. Jde o chování manžela v těhotenství. Jsem z toho rozčarovaná. Jsem na neschopence, zpočátku rizikové těhu, nyní už dobrý. Manžel pracuje z domova. Je neuvěřitelně protivný a neustále se na mě utrhuje. Vždy mě třeba chválil jak dobře vařím, nyní mu není nic po chuti, buď na dané jídlo nemá chuť nebo si ho musí jít vylepšit. 8o Nikdy toto nedělal, vždy mu chutnalo a vařím pořád stejně. Další věc nákupy. Nakupuji já, ale moc to nezvládám. Mám navíc teď velmi nízký tlak a v tom respirátoru to neudýchám, párkrát už jsem v obchodě omdlela. Prvně nasliboval jak bude nakupovat a že to není problém - i skrz ten koronavirus ať nelítám po obchodech… Nabídla jsem se, že můžu klidně ty veliké nákupy jednou týdně objednávat před Rohlík (dovoz) a zbytek drobnosti obstarám. Na to řekl, že není třeba, ať nic neobjednávám, že nakoupí. Už jsem potřebovala potraviny i pro sebe, moc toho pořád nesním. Tak jeden den už to nestihl, další se mu nechtělo, třetí má moc práce…, samozřejmě jsem musela na nákup nakonec opět já a ještě se na mě utrhl že v týhle domácnosti nebude dělat všechno 8o
Nechápu to a brečím tu kvůli tomu proč se ke mě v těhotenství takhle chová… :,(

A před těhotenstvím to byl jistě vzor cnosti, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
17.3.21 12:19

Protože je to debil, co chceš na to říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
17.3.21 12:22

Idiot…lituju te

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
17.3.21 12:25

Je pravda že na mě byl partner v tehu taky neprijemnej až sprostej, kolikrát jsem brečela… Ale aby nebyl schopnej nakoupit? Když to slíbil? To bych s ním byla rychle hotová… Jinak male je 6 měsíců a on je protivnej pořád…Přisuzují to koronaviru a tomu že má málo práce…Co ti na to říct nevšímej si ho, zkrátka jedním uchem tam druhým ven… :nevim: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 12:25

@Russet
Před těhotenstvím toto opravdu nedělal… jinak bych si s ním dítě nepořizovala

• Citovat
  • Nahlásit
2985
17.3.21 12:29

Objednáváme na rohlíku běžně, manžel nemá řidičák a já se v těhotenství nebudu tahat s taškama. Stará se o dceru, když celý dny bliju, chodí se ptát jestli něco nepotřebuju, jestli může pomoct… Jasně, někdy nestihne udělat nádobí tehdy kdy řekl, ale žádnej stres. A to máme doma dítě kvůli zavřený školce a máme oba náročnej home office. Nevzala jsem si blbečka, to je klíč k úspěchu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
17.3.21 12:29

Nenakupuj, nevař. Oběd pro tebe ať ti donese matka nebo kamarádka. Ani rukou bych nehnula. Ještě zaziješ věci. Určitě ti tu budou psát, jestli jsi manžela do dítěte donutila a tak si to zasloužíš. Ne, nezaslouziš. Obtěžuješ ho a až se dítko narodí, budete obtěžovat už dva. Hledej cestu ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19698
17.3.21 12:30
@Anonymní píše:
@Russet

A ty jsi po něm před těhotenstvím něco chtěla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
17.3.21 12:30
@Anonymní píše:
@Russet

Protože jsi to zvládala obíhat sama. Mohla ses přetrhnout. Nebo on opravdu pravidelně nakupoval a když tě bolelo břicho nebo hlava, uvařil ti čaj a neprudil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
17.3.21 12:31
@Anonymní píše:
@Russet

Je to pro něj nová situace a problém, který neumí a nechce řešit. Ale pro tebe take. Měli byste si tím projít spolu. Ale on nechce. Chce klid éček jako dřív. Normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16289
17.3.21 12:32
@Anonymní píše:

Tak holt budeš muset přestat ublíženě kňourat a začít se chovat jako dospělá ženská - tzn. jednoznačně dát najevo, že takhle ne a nastavit si pravidla. „Buď dneska nakoupíš Ty nebo večer objednávám Rohlík, protože já nákupy tahat nemůžu.“ A tečka, vyřešeno - bez zbytečných diskusí… Pokud tohle chování tiše snášíš a podřizuješ se, tak se to bude jenom zhoršovat.

Zlaté pravidlo - lidé se k Tobě chovají tak, jak jim to dovolíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
17.3.21 12:33
@KKikina píše:
Je pravda že na mě byl partner v tehu taky neprijemnej až sprostej, kolikrát jsem brečela… Ale aby nebyl schopnej nakoupit? Když to slíbil? To bych s ním byla rychle hotová… Jinak male je 6 měsíců a on je protivnej pořád…Přisuzují to koronaviru a tomu že má málo práce…Co ti na to říct nevšímej si ho, zkrátka jedním uchem tam druhým ven… :nevim: :pankac:

Protože je to de.bil. Na mě chlap nepříjemný nebyl. Nakupuje bez mé asistence. Dělá dvanáctky a noční. Když vidím, že padá únavou, nic po něm nechci. Ale to on taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
17.3.21 12:33
@Anonymní píše:
@Russet

Spíš sis všechno zařídila sama a po něm jsi nic nechtěla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat