Hádka po internetu

Anonymní
17.3.21 10:38

Hádka po internetu...

Ahojte, teď se cítím hrozně špatně. Včera jsem se pohádala s přítelem na messengeru (já vím… internet, ale dost se to vyhrotilo, že to sní jeden z nás nečekal). Začalo to tím, že jsem mu napsala, že o víkendu mám rodinnou oslavu babičky a že bych byla ráda, aby jel se mnou a jednu noc přespal u mě (on u mě nikdy nepřespává, protože s rodiči měli nějaké neshody kdysi v minulosti, nechtěli ho přijmout, ale teď jsou s ním úplně v pohodě). Jeho reakce byly, že začal vymýšlet, proč tu nechce, nechce tu spát, protože se tu necítí dobře atd… Říkala jse, že se opravdu nemá čeho strachovat a že já když jsem začínala spát u něj, tak mi jeho rodiče taky zrovna moc nesedli a styděla jsem se před nimi, ale můj argument byl, že jsem nejezdila za jeho rodičma ale za ním a okolnosti jsem hodila za hlavu, hlavně že jsem s ním. Na to nic neřekl a psal že už na to nemá, že jo to nebaví… Vždy si na dobrou noc píšeme zprávu, včera napsal jen “Ahoj” a nic víc. Mě mrzí, že jsem dělala všelijaké vyjímky, abych mohla být se svým klukem a on nic - jen jeno ego. A když se rozhodnu pro rodinu (a on se prostě nechce angažovat asi v mě rodině - oslavy, návštěvy,.. není to furt) tak on se cítí ublíženě, že mi nestačí, i když pozvání má a jet se mnou může, já taky se zúčastňují akcí v jeho rodině, ale oni nic moc neslaví. Takže jsme se pohádali a já teď druhý den mám špatné svědomí, i když včera večer jsem si říkala “no a co”. Jen dodám, že oba ještě bydlíme u rodičů, je nám 20 let a spolu jsme skoro 3 roky.

Tento problém asi není jen ta hádka, ale to, že on asi nechce mít nic společného s mou rodinou. Já se pro něj vždy roztrhala, abych byla s ním, on vůbec. Jsem asi kráva. Nevím už, co mám dělat, protože jak můj přítel tak i moje rodina jsou pro mě velmi důležití.

Příspěvek upraven 17.03.21 v 10:44

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1066
17.3.21 10:39
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1413
17.3.21 10:43
@lenkahav píše: :roll:

Asi tak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
17.3.21 10:43

Možná by's měla přijmout, že prostě něco nechce, a přestat ho s tím prudit. Nechápu, proč mají někteří lidé potřebu pořád někoho lámat až k úplnému přizpůsobení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30196
17.3.21 10:45
@Anonymní píše:
Ahojte, teď se cítím hrozně špatně. Včera jsem se pohádala s přítelem na messengeru (já vím… internet, ale dost se to vyhrotilo, že to sní jeden z nás nečekal). Začalo to tím, že jsem mu napsala, že o víkendu mám rodinnou oslavu babičky a že bych byla ráda, aby jel se mnou a jednu noc přespal u mě (on u mě nikdy nepřespává, protože s rodiči měli nějaké neshody kdysi v minulosti, nechtěli ho přijmout, ale teď jsou s ním úplně v pohodě). Jeho reakce byly, že začal vymýšlet, proč tu nechce, nechce tu spát, protože se tu necítí dobře atd… Říkala jse, že se opravdu nemá čeho strachovat a že já když jsem začínala spát u něj, tak mi jeho rodiče taky zrovna moc nesedli a styděla jsem se před nimi, ale můj argument byl, že jsem nejezdila za jeho rodičma ale za ním a okolnosti jsem hodila za hlavu, hlavně že jsem s ním. Na to nic neřekl a psal že už na to nemá, že jo to nebaví… Vždy si na dobrou noc píšeme zprávu, včera napsal jen “Ahoj” a nic víc. Mě mrzí, že jsem dělala všelijaké vyjímky, abych mohla být se svým klukem a on nic - jen jeno ego. A když se rozhodnu pro rodinu (a on se prostě nechce angažovat asi v mě rodině - oslavy, návštěvy,.. není to furt) tak on se cítí ublíženě, že mi nestačí, i když pozvání má a jet se mnou může, já taky se zúčastňují akcí v jeho rodině, ale oni nic moc neslaví. Takže jsme se pohádali a já teď druhý den mám špatné svědomí, i když včera večer jsem si říkala “no a co”. Jen dodám, že oba ještě bydlíme u rodičů, je nám 20 let a spolu jsme skoro 3 roky.
@Anonymní píše:
Řeknu to krátce. NIKDY jsem nespala pod střechou rodičů mého chlapce. Za 20 vztahu s tím posledním jsme na jejich „území“ spali jen ve stanu - bylo léto a dávno jsme měli dítě. Jestli u vás nechce být na noc, tak to snad respektuj. Takových neshod budes mít v budoucnu víc. Muž a žena nejsou siamská dvojčata a nemají na vše jednotný názor. Někdy je třeba i ustoupit. Vidět problém jeho očima.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
17.3.21 10:47

Když nechce tak nechce.. tím, že ho budeš pořád nutit se mu akorát tak zprotivíš. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 10:48

@MrsNorris
Ne, toto nechcu, úplné přizpůsobení je hloupé. Ale když já jsem schopna něco málo vydržet (jeho občasné oslavy s jeho rodinou), tak by mohl i on ty mé. Je to jeho věc, to chápu, ale všichni z mé rodiny jsou s ním v pohodě, pořád se mě ptají, proč můj přítel nedojel, když byl pozvaný… Myslím, že alespoň minimálně by se ve vztahu měly dělat nějaké kompromisy.

• Citovat
  • Nahlásit
30196
17.3.21 10:49
@Anonymní píše:
@MrsNorris
Ne, toto nechcu, úplné přizpůsobení je hloupé. Ale když já jsem schopna něco málo vydržet (jeho občasné oslavy s jeho rodinou), tak by mohl i on ty mé. Je to jeho věc, to chápu, ale všichni z mé rodiny jsou s ním v pohodě, pořád se mě ptají, proč můj přítel nedojel, když byl pozvaný… Myslím, že alespoň minimálně by se ve vztahu měly dělat nějaké kompromisy.

Tak se občas taky šprajcni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
13
17.3.21 10:53

Pozvat ho bylo správné, ale nenuť ho, když nechce přijít ani na něj nevyvíjej tolik nátlak a výčitky, což mi docela přišlo. Je to takové manipulativní a je to na škodu a muži/kluci se častokrát zaseknou a čím víc naléháš a vyčítáš, tím víc nechtějí na to přistoupit. :zed:

Jezdí k vám na denní návštěvy normálně? Možná mu to můžeš dávkovat po menších troškách, aby se tam víc sžil.

A s tím, že se cítí ublíženě, když jsi s rodinou, protože je nějaká akce a ne s ním, mi přijde docela…nevyzrálé. Přece na tom není nic špatného. Pozvánku měl, tady bych neustupovala.

Btw. Dnešní doba není moc vhodná na oslavy, tak opatrně, ať babičce nepřinesete i něco jiného než dárky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 10:54

@Russet
Jako asi bych začla taky s tímto. Nejsem ten typ, co dělá naschvaly, ale co už… A říct mu “no, nechodíš ty, nechodím já” bude pro něj asi dost tvrdé a vyvolá to další hádku, že to dělám naoplátku.

• Citovat
  • Nahlásit
10906
17.3.21 10:55

A negativní testy jistě všichni máte, když se chytáte na rodinnou oslavu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
17.3.21 10:55

Tak „řešit“ tohle naschválem je zaručeně nejhorší možná volba.

To bude vztah jak víno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7168
17.3.21 10:56

Kdyby byl trochu chytrej, vymluvil by se na lockdown. Ale asi ho to nenapadlo, je vidět, že to moc neřešíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 10:57

@Ayo
Nebojte, vše ohledně doby máme zmáknuto. :D

Prostě si myslím, že občas se ukázat rodině druhé polovičky není na škodu. On ti jezdí na pár hodin jen jednou za měsíc, to je vše. Asi budu muset přijmout, že rodina pro něj dulezita moc není.

• Citovat
  • Nahlásit
1413
17.3.21 10:57
@Anonymní píše:
@Russet
Jako asi bych začla taky s tímto. Nejsem ten typ, co dělá naschvaly, ale co už… A říct mu “no, nechodíš ty, nechodím já” bude pro něj asi dost tvrdé a vyvolá to další hádku, že to dělám naoplátku.

A ne snad :mrgreen:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat