Prsa před ms vs v těhotenství

Anonymní
13.5.21 19:24

prsa před ms vs v těhotenství

Holky,

vás co bolí prsa před ms, měli jste to tak i před ms která už nepřišla a byly jste těhotné?
Anebo vám jako vždy zase splaskly ale přesto jste byly těhotné?

Chytám se poslední naděje, že to tento měsíc konečně vyšlo, ale mám to dostat za 3 dny a cítím, že se prsa, jako každý měsíc, zase zmenšují a už bolí o něco méně :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
767
13.5.21 19:28

U mě to bohužel zůstalo. Teda mě nateklá prsa zůstávají do půlky ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 19:36

Hmm jako už skoro nedoufám :( Žádné příznaky nemám, moc se nepozoruju, bolest prsou se přehlédnout nedá, protože mě to budí ze spaní, ale to mám každý měsíc a přesně 2 dny před MS to skončí. A teď to vypadá stejně, ač ještě trochu bolí. Tak to asi zas nevyšlo. Myslím, že by bolely dál, kdybych byla těhotná.

• Citovat
  • Nahlásit
528
13.5.21 19:41

Za normální situace mě prsa přestala bolet pár dní před menstruací. Pak už mi vždycky bylo jasné, že zase nic.

V těhotenství mě prsa bolela dva dny těsně po ovulaci, což se mi nikdy předtím nestalo. Pak pár dní přestávka a začala bolet zase, trvalo to tři týdny určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
14.5.21 00:58
@Anonymní píše:
Holky,

vás co bolí prsa před ms, měli jste to tak i před ms která už nepřišla a byly jste těhotné?
Anebo vám jako vždy zase splaskly ale přesto jste byly těhotné?

Chytám se poslední naděje, že to tento měsíc konečně vyšlo, ale mám to dostat za 3 dny a cítím, že se prsa, jako každý měsíc, zase zmenšují a už bolí o něco méně :(

Normalne me bolivala prsa cca tyden pred ms. A s prichodem ms tak dva dny.

Pri otehotneni me bolela prsa az do 16tt. A to dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
14.5.21 18:08

Mě v obou těhotenstvích prsa bolela a byla nateklá pořád, nepřestalo to. Navíc před menses to bylo vždy slabší než v začátku těhotenství. Co se týče otěhotnění, doporučuju se na to neupínat, nehlídat se, cíleně se nesnažit, nemyslet na to. Prostě tomu nechat volný průběh. My teď druhé těhotenství ani zvlášť neplánovali, chránili jsme se jen Pharmatexem, jednou jedinkrát jsme se nechali unést bez globule a bum :oops: těhotná. Podobně to bylo v prvním těhotenství s dcerou. I gynekoložka mi potvrdila, že když se na to člověk vyloženě neupíná, je pak otěhotnění mnohem jednodušší. Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15017
14.5.21 23:25

Já to třeba měla v každém těhotenství jinak…takže podle toho asi nejde úplně něco poznat…u první dcery jsem měla prsa trochu citlivější, hlavně mi hrozně brzy ztmavly bradavky a dost se zvětšily hned na začátku…v druhém těhotenství u syna absolutně žádná změna…nezvětšily se, ani nebyly citlivé, prostě nic…mě teda vždycky nejvíc bolely před ms…v těhotenství ani ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat