Prsní dvorec - hrbolek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 09:42
Prsni dvorec-hrbolek :-/

Dobry den preji :think:
Anonymitu zvoluji skrz citlive tema.
Holky…jsem ve 30tt. A pod bradavkou na prsnim dvorci mam hrbolek(vybezek)ne­vim jak to popsat. Je mozny ze tam byl i driv. Ale tim jak se mi ted zvetsily prsa a ztmavly bradavky tak to vic vylezlo a jde to dost videt. U dr.se samozrejme zeptam.jdu za 2 tydny do poradny. Jen ci nemate nekdo neco takovyho? Vymacknou to nejde. Neboli. Nic z toho netece. Vypada to ted jak mensi mala bradavka, pod original bradavkou :mrgreen: :nevim: proste hrbolek na prsnim dvorci. (Neprijde mi to jako zanitena zlazka.to by preci bolelo a i by to slo vymacknout urco..ci :think: :think: ) Ted je to tmavy kvuli pigmentaci.
Tim jak jsem ted uz doma se jen sleduju. Jo a mivam je dost vysuseny.
Budu rada za kazdou reakci :mavam: :hug: :kytka:

Reakce:

hofka
Extra třída :D 14990 příspěvků 23.02.17 09:50

Není to třetí bradavka-přídatná žláza? Taky ji mám, ale až úplně pod prsem. I moje ségra, její dcery i moje dcerka:-) V klidu takovej flíček jak mateřský znamínko nebo pigment, v těhotenství se mi zvětšilo a mělo i jakýsi tvar bradavky. Jsou prsní linie, v kterých toto může být.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 09:55

@hofka to ja prave nevim :think: zeptam se dr.pak…jen mam strach ci to neco vaznyho neni. Ted totiz clovek jen otevre noviny a sama rakovina..zapne tv a taky :zed: :zed: :zed: Proto se ptam na zkusenosti… :think: :oops: :andel: :kytka:

hofka
Extra třída :D 14990 příspěvků 23.02.17 09:57

Samozřejmě se zeptej, ale zjisti si něco i o tomto. A hlavně to nemačkej a nedráždi:-) Třeba je to normální stav, minihrbolky na dvorci pak při kojení bývají, ale neviděli jsme tě, ani nejsme odborníci:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 10:00

@hofka nebudu nebudu :) mozna to tam bylo vzdy..nebo dyl..nevim :zed:…jen tim pigmentem to ted tak vylezlo a vycniva. Chjo :think: :(
dekuju za reakci :hug:

Elishka1
Závislačka 2729 příspěvků 23.02.17 11:00

Není to jen fibrom?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 11:19

Neco takovyho mam dlouhodobe, tak 10 let. Taky mi to prislo, jak kdyby zatoulany kus bradavky, ale je to uvnitr dvorce. Dr. se nad tim nepozastavovala, ale asi bych se ji taky mela zeptat.
(Anonym pls nemusi cely inrernet cist o mych prsou).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 11:25

Urcite az se dozvim ortel…tak pak napisu..treba se to bude nekomu v budoucnu hodit…snad to nic nebude :think: :nevim: zakl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 19:52

Uz tu neni nikdo s podobnou zkusenosti? Problemem? :think: :think: :think:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >