Průjem a alkohol

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 12:28

Průjem a alkohol

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, Dnes mám jít na oslavu, která je domluvená už dva měsíce ale poslední 4 dny mi není vůbec dobře a hlavně mám už dva dny silný průjem, ale říkala jsem si že, když dneska vstanu a bude mi zle tak nikam nejdu, ale dneska jsem vstala a jsem už úplně v pohodě jenom mám stále ten průjem (PCR MÁM NEGATIVNÍ I ANTIGEN) ale chtěla bych si dát nějaký alkohol, ale to asi nemůžu když mám průjem? Ani pivo nebo něco? Díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34363
30.10.21 12:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, Dnes mám jít na oslavu, která je domluvená už dva měsíce ale poslední 4 dny mi není vůbec dobře a hlavně mám už dva dny silný průjem, ale říkala jsem si že, když dneska vstanu a bude mi zle tak nikam nejdu, ale dneska jsem vstala a jsem už úplně v pohodě jenom mám stále ten průjem (PCR MÁM NEGATIVNÍ I ANTIGEN) ale chtěla bych si dát nějaký alkohol, ale to asi nemůžu když mám průjem? Ani pivo nebo něco? Díky :kytka:

No nesla bych, klidne to muze byt neco infekcniho a ostatni se ti pekne podekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15447
30.10.21 12:33

S těmito potížemi bych v žádném případě nikam nešla. Může to být infekční. To se ti pak všichni účastníci oslavy poděkují, až stráví další týden na WC…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11202
30.10.21 12:39

Nikam bych nelezla. Alkohol Ti určitě neudělá vůbec dobře, a jak píšou holky, může to být cokoli infekčního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26195
30.10.21 12:48

Se na té oslavě chceš po…??? Alkohol průjem ještě zhorší. Plus ti může být infekční, takže až budou mít všichni zúčastnění střevní potíže, tak ti jistě podekuji. Ja si to teda ani neumím představit, když ma člověk silný průjem, tak drepi na záchodě, jak s tím chces někam vůbec dojít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10826
30.10.21 12:49

Nelezlo bych nikam. Důvody už tu jsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6464
30.10.21 13:05

Tak zrovna to pivo by tě prohnalo tutově!! co užíváš? endiaron nebo něco protiinfekčního? to není dobré nakazit ostatní…
přece ani ty sama by ses necítila komfortně..
navíc 2 dny průjem už je dost, je nutno to léčit! takže si uvař hořký čaj, dej si aspoň ten endiaron/imodium/černé uhlí a zklidni hormon.. co bereš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
30.10.21 13:05

To si dáš trošku chlastu a po*eres se 2× tolik ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
30.10.21 13:15

Pivo tě prožene, víno nevím, tvrdý alkohol by nemusel uškodit v malém množství (dezinfekce), vodka, gin, slivovice, tak 1 panák, max dva. Ale vzhledem k tomu, že je pravděpodobné, že průjem je infekční, bych zůstala s ohledem na ostatní raději doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
30.10.21 13:23

Je zajímavé, že na covid už si lidé většinou pozor dávají, ale že existují jiné nemoci, které jsou nakažlivé, jaksi zapomínají, že..
Když jsem odmitla jít se zánětem spojivek na firemní akci, tak se šéf divil, že jim přece nebude vadit, že mi teče z oka.. Pohoda, ne..
Prujem, kašel, rýma, chřipka, to všechno je nakažlivé a je zbytečné to vědomě šířit..
Jak píšou holky, dej si černý čaj, dodrzuj dietu (starší bílé pečivo, banány, rýže atp.) a nech tvé tělo, ať se uzdraví. Jednak by ti bylo po alkoholu ještě hůř a kamarádi tě za střevní chřipku moc nepochvali.. My si takhle střevní chřipku předali doma komplet, přesně co 5 dnů trunil na WC další člen domácnosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11975
30.10.21 13:25

Nikam nechod. Nechápu jak tě něco takovýho vůbec napadlo a ještě si chtít dát alkohol :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3719
30.10.21 14:46

Byla bych doma. Fakt bych nebyla nadšená, kdyby k nám dorazila návštěva se střevní chřipkou :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3586
30.10.21 15:14

Doufám že nikam nepůjdes, úplně mě děsí, a cim vším se lidi odváží jít někam do společnosti :zed:… A pak se člověk diví, kde se tím nebo oním mohl nakazit :roll:

Vem si smectu - jsou to ty vysypavaci pytlíky do pití.

A jinak pozor, taky jsem měla jednou průjem, a ani ne teplotu, domácí léčba nezabirala, tak jsem šla k doktorce a z vyteru mi vyšla campilobakterie… :?. Úplně v pořádku to zažívání jsem měla až cca po 3 měsícich :lol:, ta bakterie mi vycházela pozitivni opakovaně.

Nikam nechoď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3586
30.10.21 15:16

Jo a teď ty 4 dny jsi s tím prujmem chodila do práce / školy nebo jsi už byla doba?? Když píšeš, že „silný průjem“… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat