Průjem u miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 06:43

Průjem u miminka

Mám sedmitydenni miminko, plně kojen a stolici má jednou za týden a to průjem.. Před týdnem jsme byli u MUDr a tam to zrovna pustil, ve stolici nemá nic, hlen, krev.. Jen místo mícháních vajíček má ridkou stolici.. MUDr vzala ster a v pořádku.. Teď se to stalo opět(po druhé) stolice po týdnu a prujem..jinak mi miminko přijde spokojené, krmim podle jeho chuti (přijde mi, že ho mám na prsu pořád😄) procuranich plenek má taky dost.. Prospívá dobře..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.11.21 07:29
@Anonymní píše:
Mám sedmitydenni miminko, plně kojen a stolici má jednou za týden a to průjem.. Před týdnem jsme byli u MUDr a tam to zrovna pustil, ve stolici nemá nic, hlen, krev.. Jen místo mícháních vajíček má ridkou stolici.. MUDr vzala ster a v pořádku.. Teď se to stalo opět(po druhé) stolice po týdnu a prujem..jinak mi miminko přijde spokojené, krmim podle jeho chuti (přijde mi, že ho mám na prsu pořád😄) procuranich plenek má taky dost.. Prospívá dobře..

Po tisících nakoukaných různostech v plenách našich dětí bych já toto neřešila, ale sledovala. BTW ty proslulé míchané vajda, jsem v plence nenašla nikdy :lol: Probiotika nic zkazit nemohou, tak můžeš přidat, ale pokud mu jinak nic není a je to jednou za ix dní, tak si jen myslím, že prostě všechno upotřebí, co sní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 07:58

@Mellounowamanzelka děkuji, taky říkám chlapovi, že nemá co, že to všechno tráví a nemá co.. Vyloučit.. On totiž celý týden stolici nemá a pak když už.. Tak průjem..

• Citovat
  • Nahlásit
664
19.11.21 08:12

My měli ridkou stolici vždy, obě děti. Michana vejce možná tak první týden až dva. Obě kojené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2123
19.11.21 08:36

V tomhle případě bych dávala probiotika a neřešila.
Po očkování hexou měla malá průjem tak 7× denně a fakt jako vodnatý. Byla jsem úplně zděšená, ale malá přibírala (byť málo) a nebyla dehydrovaná, takže mi doktorka dala Enterol na zastavení průjmu (jsou to probiotika). A od té doby ji radši každý den kapu biogaiu, pro klid duše. Probiotiky se fakt nedá nic zkazit.

Nějaká míchaná vajíčka jsem v plence našla možná dvakrát :D Jinak je to pořád nějak jiné. Ona ta stolice taky vypadá i podle toho co snědla matka. Já tak jednou byla vyděšená, že má malá hlad, protože měla stolici nazelenalou a pak mi došlo, že jsem měla mléčnou kaši a ono to na ni reagovalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8637
19.11.21 22:49
@Anonymní píše:

Průjem to není..za průjem se považuje častá, řídká stolice ale jak píšu, musí být častá..pokud je řidší, změnit své stravování..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.21 18:20
@Anonymní píše:
@Mellounowamanzelka děkuji, taky říkám chlapovi, že nemá co, že to všechno tráví a nemá co.. Vyloučit.. On totiž celý týden stolici nemá a pak když už.. Tak průjem..

U nás jsem bývala plenkový plašič já, ale až za ty roky vystřídaly tolik barev a milion konzistencí, tak je třeba uznat, že děti jsou továrna na plenkové hrůznosti. Ad můj muž, kdyby naše dítě udělalo do pleny bagr, tak on je v naprostém klidu :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat