Průjem u miminka a nutrilon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aknadar
Kecalka 330 příspěvků 14.03.19 14:50
Průjem u miminka a nutrilon

Holky, moje malá 7m má průjem, koupila jsem smektu, ale co nutrilon;mám ji dávat dávku? V lékárně řekli, že Jo, ale nezdá se mi to :nevim: ať se ji to zase nerozjede. Je tu moc diskuzi na téma průjem a nechce se mi to vše probírat, prosím rychlou raduDalší problém je, že nechce pít čaj a nic, tak aspoň v tom mlíku že se jsou tekutiny. Dávám po lžičkách, ale moc se nedaří. Nutrilon ano či ne? Děkuji

Reakce:
kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 14.03.19 15:19

Existuje Nutrilon OmneoComfort při zažívacích obtížích. Obyč dávka se dá udělat slabší, případně do ní dát trošku rýžové kaše (pokud je už na ní zvyklá). Kojené děti se i při průjmu taky normálně kojí.

aknadar
Kecalka 330 příspěvků 14.03.19 15:24

Hm, ten tady nemám. :nevim: příště budu chytřejší. Tak uvidíme co se bude dít. Díky za reakci.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 14.03.19 15:30

Ja bych normalne dala. :kytka:

wewa
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 14.03.19 21:22

Odvar z rýže a do toho Nutrilon,nevím teda kolik ml na kolik odměrek.

Bubla_Bučková
Kelišová 5876 příspěvků 14.03.19 22:27
@kotyk píše:
Existuje Nutrilon OmneoComfort při zažívacích obtížích. Obyč dávka se dá udělat slabší, případně do ní dát trošku rýžové kaše (pokud je už na ní zvyklá). Kojené děti se i při průjmu taky normálně kojí.

Používám, pozor je proti zácpě… Takže bych ho nedávala. Klasický ano.

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 15.03.19 09:16

@Bubla_Bučková Je sice primárně proti zácpě, ale i na drobné zažívací problémy a obsahuje látky, které pomáhají střevní flóře.

Na akutní průjem je Nutrilon lactose free.

aknadar
Kecalka 330 příspěvků 15.03.19 11:11

Ahoj, děkuji za reakce a rady. Dnes jsem byla u doktorky a ta striktně zakázala jakékoliv mléko. V těchto případech se prý smí jen kojit. Takže jen něco z mrkve, rýže, banán. A prý to dokonce může být i od zoubků :nevim: Jo a ještě doporučila probiotika, nurofen a imazol na dupu. Tahle sra.ka malého mimča me přišla bratru na 500 Kč :,( no nic, hlavně ať je líp. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama