Monitor dechu přenosný Snuza smart Pico

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cernycajscitronem
Kecalka 133 příspěvků 14.03.19 10:12
Monitor dechu přenosný Snuza smart Pico

Ahoj, mate někdo, prosím, aktuálnější zkušenost s přenosným monitorem dechu Snuza smart? Přikláním se k němu proto, ze budeme mít dvě postýlky a přenášet pokaždé desku by bylo dost nepraktické, navíc se mi líbí, ze neřve, když se mimčo zvedne z postýlky. Recenze nacházím trochu lepší na deskový Jablotron, ale myslím, ze to je spis tím, ze ho má víc lidí.
Díky za reakce

Reakce:
Issabell28
Kecalka 431 příspěvků 14.03.19 10:25

Koupila bych desky dve. Prenosny Snuza jsem koupila, protoze maly spal se mnou v posteli a porad vibroval, ikdyz dite dychalo normalne. Staci totiz, aby nedolehal uplne na brisko, coz se v prubehu noci stane a hned zacne vibrovat. Takze ja s nim nemam dobre zkusenosti.

Bebepe
Kecalka 211 příspěvků 14.03.19 14:37

Za me je to zbytecnost. Ja si ho koupila najivne do kocarku a na delsi cesty autem…nejak mi nedoslo, ze tento monitor monitoruje pohyb, jakmile se dite hybe je podle nej vse ok (kocar a auto hybe s ditetem) . Kdyz ho pripnes na plinu na bricho a dite se pretoci, tak ho to musi strasne tlacit.

Tejii16
Kecalka 138 příspěvků 16.03.19 12:39

Já s tim byla spokojená moc, připla jsem, nakrmila, zapla přes mobil a občas chodila mrknout, jakou má teplotu, či kdy spí lehce nebo tvrdě, nikdy nenastal žádný falešný alarm nebo tak. Skladný, brali jsme ho i na cesty. Spokojenost skončila v momentě, kdy s sebou začal víc házet, v ten moment, kdy se plínka oddálí od těla, tak alarm spustí.

Váš příspěvek
Reklama