Prvňáci 2020/2021

5584
3.3.20 20:50

Prvňáci 2020/2021

:mavam: Každoroční tradiční prvňáččí téma ještě založeno nebylo (nebo jsem to aspoň nedohledala :D ), tak jsem se toho chopila já :mrgreen: Takže, kdopak má doma budoucího prvňáčka? Pojďme se pobavit o zápisu, tašce, zralosti, školách atd. :)
Já mám už jedno dítě v první třídě, druhé mělo odklad, tak půjde letos. Už se těší. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15731
3.3.20 20:57
@bjetuschka píše: :mavam: Každoroční tradiční prvňáččí téma ještě založeno nebylo (nebo jsem to aspoň nedohledala :D ), tak jsem se toho chopila já :mrgreen: Takže, kdopak má doma budoucího prvňáčka? Pojďme se pobavit o zápisu, tašce, zralosti, školách atd. :)
Já mám už jedno dítě v první třídě, druhé mělo odklad, tak půjde letos. Už se těší. :palec:

Tak to jsme na tom podobně, dcerka má také odklad. A řekla bych, že jí hodně pomohl, dozrála a ač je stále cíťa, dokážeme s tím nějak pracovat. Jen ještě brousíme logo. Co u vás?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15924
3.3.20 21:01

Holky, ja jsem zrovna v nedeli, založila skupinu, ale zatím se nikdo nepřidal :mavam:
Ja mam doma letos prvnacka po odkaldu a predskolaka, kterého ceka za měsíc zápis. Ten půjde bez odkladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
946
3.3.20 21:06

Také nás čeká letos zápis. Byli jsme v PPP, ještě musíme dopilovat logopedii, grafomotoriku a sluchovku, tak to teď opravdu denně trénujeme a těsně před zápisem máme jít ještě na kontrolu do PPP, tak snad vše doženeme bez potřeby odkladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.20 21:10

Ahoj, my mame doma taky budouciho prvnacka. Pujde bez odkladu. Zatim jeste dochazi na logopedii, ale uz mu zbyva jen R a Ř, tak to snad zvladne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5584
3.3.20 21:13

@Keyllah Ahoj, tak prima a holka se těší? Co trénujete v logo? U nás odklad pomohl hodně. Báli jsme se toho, jestli se nebude srovnávat se ségrou, že jako proč do školy nejde a její dvojče jo… Ale nakonec jsme se bát nemuseli, protože se jí ani do školy nechtělo :D za těch x měsíců krásně dozrála, sama se zajímá o písmenka atd. a do školy se začala těšit. Všechno chce svůj čas ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5584
3.3.20 21:14

@aknah31 nazdárek, tak pošli odkaz a přidáme se ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5584
3.3.20 21:15

@milwinka To určitě všechno dáte ;) co trénujete v té logopedii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5584
3.3.20 21:16

@kesaibot my jsme jednu dobu trénovaly L a Ř a už to umí hezky :palec: ono se to naučit dá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5871
3.3.20 21:17

Syna to taky ceka. Depku mam uz ted. Se starsim me to nebralo, ale u mladsiho to prozivam negativne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15924
3.3.20 21:19

https://www.emimino.cz/…021/diskuse/

U starsiho syna odklad pomohl hodně. Maldsi syn bude mit 6 v kvetnu R a Ř uz umi, ale pořád ostre sykavky nejsou uplne ciste.
Ale nejak se mi tato drobnost uz nechce resit starsi syn ma VD, tam jsem si logs užila az az. U mladšího bude spis orisek grafomtorika. To psaní nebude u nej tak snadne jak u staršího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41411
3.3.20 21:20
@bjetuschka píše: :mavam: Každoroční tradiční prvňáččí téma ještě založeno nebylo (nebo jsem to aspoň nedohledala :D ), tak jsem se toho chopila já :mrgreen: Takže, kdopak má doma budoucího prvňáčka? Pojďme se pobavit o zápisu, tašce, zralosti, školách atd. :)
Já mám už jedno dítě v první třídě, druhé mělo odklad, tak půjde letos. Už se těší. :palec:

Jste rozdelili dvojčata?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.20 21:22

@bjetuschka prcek se tech pismenek ucil fakt hodne, zvladnul pulku abecedy za 3 mesice, takze nejaky 2 posledni pismenka uz nas netrapi :D
@Vemas muzu vedet proc negativne? Ja se docela obavam, jak ro vsechno zvladame, ale malej se tesi a to je pro me dulezity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15924
3.3.20 21:22
@bjetuschka píše:
@aknah31 nazdárek, tak pošli odkaz a přidáme se ;-)

Ahoj :mavam: :mavam: tak nas ceka repete co :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5584
3.3.20 21:32
@Vemas píše:
Syna to taky ceka. Depku mam uz ted. Se starsim me to nebralo, ale u mladsiho to prozivam negativne :zed:

Jeeje, proč depku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama