Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
@Almira-Alm No každý na to má samozřejmě jiný názor, není nerovnost jako nerovnost. Že je noha navolno nejzdravější, s tím souhlasím, ovšem pouze na vhodném povrchu, rozhodně né za každé okolnosti. Pokud se nepohybujete nikde v terénu, bahnu, šutrech a kalužích, tak to asi stačí. Náš ročák se před pár týdny procházel pár hodin třeba po Sněžce. A tam to v botech bez podrážky opravdu nejde. I ve kvalitních teniskách tam dospělec cítí každý šutr a není to nic příjemného, v capácích by tam děcko přišlo o nohy.