První kontrola - čekání

8
14.1.20 18:05

První kontrola - čekání

Holky, jak jste přežili to čekání na první kontrolu na gyndě? :D V neděli mi vyšel pozitivní test. Čárka byla hned silná a na gyndu jsem objednaná až příští týden. Mám pocit, ze to čekání nevydržím :andel:. Jednak se bojim, aby to bylo v pořádku a hlavně potřebuji slyšet, že opravdu těhotná jsem :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

6847
14.1.20 18:07

@Patty5 hůř jsem přežívala čekání na 2.kontrolu, kdy mělo být vidět :srdce:. U té první jsem těhotenství brala jako,, možnost ".

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2119
14.1.20 18:08

K čemu ti to stejně je? můžeš den po první kontrole o to přijít… to můžeš i když už bude srdíčko… já bych se neradovala předčasně, ať nejsi pak úplně zklamaná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 18:10

Byla jsem jak na trní, na jednu stranu obrovská radost a očekávání, na druhou starost, kdyby se něco stalo během 1. trimestru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
526
14.1.20 18:12

Mi taky na testu vyjely dálnice, tak jsem se podívala na internet a strejda google poradil se objednat na kontrolu po ukončeném 6. týdnu, protože pak je šance vidět srdíčko.
Tak jsem se objednala na ukončený 8. týden a bylo to tam :)
No a to období mezi jsem se tak střídavě obávala, jestli „to“ tam ještě bude a jestli to vůbec dám :D Pro jistotu jsem každý týden flákla alespoň jeden test (měla jsem jich doma víc) a snažila jsem se to přežít.
Uklidňovala jsem se tím, že do té doby to opravdu nemá smysl a navíc „to“ může kdykoliv odejít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1579
14.1.20 18:15

Já osobně bych se objednala ještě později, dr uvidí max dutinku, Vacek, ani srdíčko takž předpokládám hlášku srdíčko není, uvidíme příště… Vím že čekání je hrozně ale popravdě bych šla později

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
14.1.20 18:24

@kavulenka Mě tak objednala sestřička podle ms. Teď bych měla prý být v 6t a příští týden už by něco mělo být vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
14.1.20 18:26

@Kaileee Je mi to jasný. Přijít o to můžu kdykoliv. Jenže když se o to člověk tak dlouho snaží a konečně se to povede nechce si ani připustit, že by něco bylo špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 18:38

@Patty5 právě proto zkus zůstat nohama na zemi… taky teď čekám na první kontrolu, já měla pozitivní test minuly týden ve středu a k doktorovi jsem ještě ani nevolala. Chápu, ze se tesis, ale přežít to musíš. Vezmi si ze naše mamky a babičky neměly žádné ultrazvuky a taky to přežily :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
14.1.20 18:57

Já to taky tak měla. Čekání nekonečný a po prvním neúspěšném těhotenství jsem byla jako na trní :D
Rada na to asi není. Ono to prostě nějak uteče. Taky jsem byla nedočkavá a už jsem v 21. týdnu :) utíká to rychle no. :) držím palce ať je vše v pořádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
14.1.20 20:45

Jdes hodne brzo, aby si nebyla zklamaná kdyz nepujde na utz nic moc videt a je jedno jestli to je 1 nebo 10 kontrola, budes mít obavy před každou kontrolou až do porodu a ani až se to narodí tak to nebude jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8944
14.1.20 20:57

@Patty5 úplně v pohodě horší bylo čekat na :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
14.1.20 21:09

Na 1.kontrolu jsem šla až po 14 dnech. Test jsem si dělala v neděli a vyšli mi dva testy s dálnici. Za 14 dní mi na gyndě řekli, že čekám dvojčata :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama