První ms po samovolném potratu zapáchá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 02:33
První ms po sp zapáchá

Prosím o anonym, je to pro mě nepříjemné téma. Minulý měsíc jsem prodělala zt a samovolný potrat bez revize, na ultrazvuku bylo vše čisté a v pořádku. 5.12. jsem dostala první menstruaci, která mi trvá doteď, takže už 11 dní. Používala jsem už normálně tampony, ale předevčírem jsem se dočetla, že první ms po potratu je dočišťovací a měly by se používat jen vložky, tak jsem tampony odložila a přešla na vložky. Ještě se vrátím k době po potratu, krvácela jsem něco přes 2 týdny a ke konci mi začala krev zvláštně zapáchat, ale myslela jsem si, že je to tím čištěním. Když jsem přestala krvácet, zapáchal mi i výtok, tak jsem šla na kultivaci, ale doktor nic nenašel. Mezi tím dorazila tato aktuální menstruace a teď, jak jsem začala používat vložky zase cítím, že mi krev nepříjemně zapáchá. Stalo se to někomu? Může to být potratem a dočišťováním? Vy holky, které jste si tím prošly, pozorovaly jste něco podobného?
V pondělí si budu volat k doktorovi, ale zajímá mě, jestli někdo zná příčinu. :nevim:

Přečtěte si článek: Menstruace po potratu - kdy dorazí?

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 7 inzerátů 15.12.18 08:47

Ani ocistky po porodu nejak zvlast nevoni,takze bych rekla,ze se jeste cistis ;) mozna bych znovu zasla k doktorovi,ze chces mit jistotu,ze jsi v poradku :)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 15.12.18 08:51

Ahoj já jsem To mela Teda úplně stejne po SP také bez revize. Dle dr. vše v pořádku. Druhá MS už byla v pořádku, sice jsem musela na vyvolávačku ale už To bylo ok. A dost podobně jsem To mela i po porodu. S tím ze Teda ještě nemám cyklus a trvalo To trošku déle než po SP. Ale pro jistotu k dr.jdi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 12:07
@Kikulele píše:
Ahoj já jsem To mela Teda úplně stejne po SP také bez revize. Dle dr. vše v pořádku. Druhá MS už byla v pořádku, sice jsem musela na vyvolávačku ale už To bylo ok. A dost podobně jsem To mela i po porodu. S tím ze Teda ještě nemám cyklus a trvalo To trošku déle než po SP. Ale pro jistotu k dr.jdi.

A mela jsi i ten vytok takovy zapachajici, kdyz jsi prestala po potratu krvacet?

Kikulele
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 15.12.18 23:23
@Anonymní píše:
A mela jsi i ten vytok takovy zapachajici, kdyz jsi prestala po potratu krvacet?

Nejsem si jistá ale myslím si ze nějakou dobu trvalo než se To srovnalo. Ale určitě si Zajdi k lékaři, každá jsme jina a To co u Me nemusí byt problém u tebe třeba může byt a opacne. :kytka:

BaraRed
Kecalka 493 příspěvků 13.01.19 17:15
@Kikulele píše:

Ahoj, muzu se zeptat, jak dlouho jsi cekala, nez jsi sla na vyvolavaci injekci? Ja zrovna cekam na druhou ms a uz mi meska 10 dni. A treti uz prisla normalne? Dekuji.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 13.01.19 18:31

@BaraRed Ahoj, nic já jsen čekala měsíc, na radu meho dr. Mam dost nepravidelný cyklus a mam syndrom polycystickych vajecniku. Nicméně třetí přišla více méně jak měla. Ale asi bych raději zavolala a poradila se z dr.. :kytka:

BaraRed
Kecalka 493 příspěvků 13.01.19 18:58

@Kikulele
Dekuji :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >