První očkování večer

Anonymní
12.1.19 23:41

Prvni ockovani vecer

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli mate nekdo zkusenost s prvnim ockovanim miminka vecer. Pediatr nas objednal na 18 hodinu. Diky za zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23222
12.1.19 23:46
@Anonymní píše:
Dobry den, chtela bych se zeptat jestli mate nekdo zkusenost s prvnim ockovanim miminka vecer. Pediatr nas objednal na 18 hodinu. Diky za zkusenosti.

Ne. Naše doktorka tou dobou asi vaří manželovi večeři. Na noc bych mimino určitě nenechala očkovat. Jak je malé miminko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.19 23:50

@Russet 3 mesice. Uvazuju o zmene casu aspon na poledne. Proc bys na vecer neockvala?

• Nahlásit
  • Citovat
23222
12.1.19 23:51
@Anonymní píše:
@Russet 3 mesice. Uvazuju o zmene casu aspon na poledne. Proc bys na vecer neockvala?

Mně se tou dobou dítě chystalo na kutě. Může mít horečky, být neklidné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
12.1.19 23:55

Mě teda pediatricka říkala ze neockuje ani odpoledne…taky bych to preobjednala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.19 00:06

@di.xi.nka01 a rekla ti duvod? Nas objednala sama bez reci. Maly chodi spat kolem 21, ale prijde mi to na tak male miminko, ktere jeste nema s ockovnim zkusenost pozde hlavne z duvodu moznych reakci. A hlavne vecer je uz casto pretazeny.

• Nahlásit
  • Citovat
5280
13.1.19 01:30

No a kdyby se něco dělo, chceš lítat po nocích po pohotovosti? Nebo celou noc sledovat, jak dýchá? Není lepší to nechat normálně ráno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3041
13.1.19 04:10

Jeste pozor, jestli chce doktorka naockovat na konci ordinacni doby a hned odejit. Po ockovani musis cekat na miste, jestli se neobjevi alergicka reakce. Aby ti mel kdo dite zachranit, kdyby se nedejboze alergie ukazala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4360
13.1.19 06:21

Ne a slyším prvně, že někdo chce očkovat večer a ještě první vakcinu. Do toho bych nesla. Ani omylem. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1771
13.1.19 06:49

Někdy jsem děti nechávala očkovat večer, nevěděla jsem, že by to měl být problém. Teplota stejně nevyskocí hned, ale až po 12 hodinách a to už bylo rano. Mimco stejně spí na monitoru dechu. Náš doktor právě ordinuje převážně odpoledne a večer a beru to jako výhodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1348
13.1.19 07:35

nenechala, problem? teplota muze byt hned, ne az po 12 hod a navic je lepsi mit dite pod dohledem, coz v noci je slozitejsi (i ja se chci vyspat). Ano, napred se ceka pul hodky v cekarne kvuli anafylaktickemu soku, ale dalsi reakce muze prijiet klidne za dve hodiny, hodinu, pul..nebo nikdy. Samozrejme ze tech extremnich pripadu neni tolik, ale jsou a kdo si vytahne cerneho petra, nikdo nevime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1771
13.1.19 08:00
@marketak5 píše:
nenechala, problem? teplota muze byt hned, ne az po 12 hod a navic je lepsi mit dite pod dohledem, coz v noci je slozitejsi (i ja se chci vyspat). Ano, napred se ceka pul hodky v cekarne kvuli anafylaktickemu soku, ale dalsi reakce muze prijiet klidne za dve hodiny, hodinu, pul..nebo nikdy. Samozrejme ze tech extremnich pripadu neni tolik, ale jsou a kdo si vytahne cerneho petra, nikdo nevime.

Ale reakce muze nastat v noci, I kdyz ockujes rano, je to dokonce pravdepodobnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23222
13.1.19 08:38
@Adelka951 píše:
Ale reakce muze nastat v noci, I kdyz ockujes rano, je to dokonce pravdepodobnejsi.

Syn horečku neměl nikdy, ale pokaždé jsem s ním šla maximálně ve čtvrtek brzo dopoledne. Aby se případné reakce daly řešit. A ne lítat o víkendu po pohotovosti. Večer bylo tříměsíční mimino zralé na spaní a já toho měla taky dost, abych do půl sedmé někde trajdala. A ve tmě a plískanici se s ním táhla domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
13.1.19 10:28
@Anonymní píše:
@di.xi.nka01 a rekla ti duvod? Nas objednala sama bez reci. Maly chodi spat kolem 21, ale prijde mi to na tak male miminko, ktere jeste nema s ockovnim zkusenost pozde hlavne z duvodu moznych reakci. A hlavne vecer je uz casto pretazeny.

Prave z důvodu možných reakci, myslím ze ty nejhorsi reakce se dějí během prvních par hodin po ocku. V čekárně jsme měli byt 10min a řekla mi ať koupim panadol a klidně mu ho dat na noc. Ono se nic nestane ale radeji bych to prehodila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama