První příkrmy u kojence

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 20:54

První prikrmy u kojence

Tak schvalne. Na fb skupince se nazory lisi. Co vam rekl doktor ohledne prvnich prikrmu? Kdy se muze zacit? Popripade zminte stari lekare, prosim :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16072
30.6.22 21:04

Po ukončeném 4 měsíci. Doktorka ročník 82 a bylo to před 5 lety u první dcery a letos u miminka taky. Ale oni mě to stejně moc nechtěli ani syn, takže sme zkoušeli a něco trochu začali jíst kolem 6-7 měsíce, ale žádný velký porce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2463
30.6.22 21:11

Mladá doktorka. Kojené dítě. Řekla mne, že můžeme začít cca kolem pátého měsíce. Zpětně jsme mohla počkat do šesti měsíců, protože dítě stejně nemělo o jídlo moc zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1538
30.6.22 21:19

Doktorka tenkrát cca 50 let mi nic neřekla. Dala jsem na svůj instinkt a začala s příkrmy ve chciki, kdy dítě začalo jevit zájem o moje jídlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
30.6.22 21:22

Ukončeny 4 měsíc. Hodně rozmixovane hladké. Ze začátku jednodruhové. Dr je mladá do 45let max, dvě děti, kluci.:pankac:. Do roka ochutnávají, nemusí jíst celou dávku. Co se týkalo přechodu z kojení+um, na plné um. Neměla problém. Rovnou řekla, že mám klidně přidat dávku když budu mít pocit, že má málo. Tím se řídím. zadne tabulky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2343
30.6.22 23:02

Od ukončeného 4.
Taky je rozdíl, jestli je na um nebo kojené.
Na um nemají miminka už tolik potřebných živin, proto se začíná dříve s přikrmy.
Lékař 55 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16207
3.7.22 07:26

Já měla už doktorku v důchodu, kojila jsem a doporučila od 6.mesice, pak nastoupila mladá a ta u druhé dcery také tak, ale u ni jsem začla o chvíli dřív, jak viděla ségru jíst, chtěla taky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat