První projevy těhotenství ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 10:10
První projevy těhotenství ?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemá podobnou zkušenost…Už několik měsíců se „snažíme“ o miminko, od začátku jsem to nechtěla nějak hrotit, dohodli jsme se, že tomu necháme volný průběh a uvidíme, takže si neměřím bt, ani nedělám ovu testy atd. Menstruaci bych měla dostat přesně za týden, ale jsou to asi dva dny, co mě chytla strašná migréna ( migrénu jsem neměla nikdy, dokud jsem nezačala brát HA, jak jsem ji vysadila migreny odezněly, takže jsem je měla na hormonálním podkladě..) teď se ovšem objevila, poprvé za celou tu dobu, co jsem bez HA, dál jsem strašně protivná a napružená nebo jak to říct ( přesně ten stav, který mám normálně při ms, kdy mě všichni a všechno rozčilije, však určitě víte o čem mluvím :mrgreen:. A ze dne na den se mi udělalo šílené akné ( normalně se mi pleť zhorší, tak den dva před ms a jak ms dozní zase se vrátí do normálu) na to je teď ale ještě brzy a mně se udělala taková jemná krupička po celém obličeji a do toho i velké pupínky…Jindy se snažím nepozorovat a nepřemýšlet nad každým píchnutím v podbříšku, ale teď mi to nedalo a říkam si, jestli se tento měsíc přece jen nezadařilo, zároveň si ale říkám, jestli není moc brzy na to, aby to bylo z těhotentví…No, tt si chci udělat až pokud nepříjde ms, ale nedalo mi se nezeptat, jestli na tom nebyl někdo stejně, moc dekuju :srdce:.

Reakce:
ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 10:52

Ahoj. Nevím, jak jsou na tom se zkušenostmi jiné ženy, nicméně já jsem asi 4-5 dní před očekávanou menstruací měla šílenou chuť na syrové maso (tatarák, rare steak - byla jsem na rostlinné stravě, proro mi to přišlo divné) a byla jsem neskutečně podrážděná na manžela. Úplně mě iritoval jeho obličej. Myslela jsem si, že mi začalo PMS dřív. No v den očekávané menstruace jsem si raději udělala test, ačkoliv jsem byla připravená spíš na krvácení. Byly tam dvě čárky a teď se ke mě to moje malé štěstí tulí. :srdce:
Tak přeju ať to vyjde. :hug:

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 7890 příspěvků 13.04.19 11:05

Vynechana ms. Vše ostatní mohlo být pms

Janli
Echt Kelišová 8487 příspěvků 13.04.19 13:04

Já měla příznaky víc než týden před menzes. Už jsem pak jen čekala pár dní, abych si mohla udělat test. Hele, můžou to u tebe být příznaky, ale vždycky to stejně zjistíš až testem. Tak vydrž!

kristencupcake
Stálice 69 příspěvků 15.04.19 12:16

Já neměla příznaky skoro žádné. Jen mě bolelo v podbřišku ale to jsem myslela že je to z blížící se MS a dva týdny mě bolely prsa, ty mě vždycky bolí ale asi jen týden před MS, pak to přestane. Test jsem dělala asi 5 dní pred MS a byl negativní. Pak jsem dělala test když jsem měla asi 4 dny zpoždění a už jsem tam měla celkem pěkně dvě čárky.

MonaSun
Kecalka 497 příspěvků 18.04.19 08:10

Zdravim zakladatelko, uz jste si delala test?

natalieduchkova1
Povídálka 13 příspěvků 19.04.19 14:52

Já příznaky měla-chutě na sýry, jahody, okurky a tak… :think: a nějak mě to neopouští

Váš příspěvek
Reklama