Nafouklé břicho a snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 17:29
Nafouklé břicho a snažení

Zdravím ženy, prosím o anonym, mám tu známé, co nechci aby věděli o našem snažení. Mám dotaz jestli jste to neměla některá podobně.. Snažíme se s přítelem o miminko asi čtyři měsíce. Mohl by být jako příznak těhotenství že mám nafouklé břicho? Fakt jak těhotná, jím pořád stejně, do ms mám 3 dny. Bojím se dělat test takto brzy, protože sem vždy byla pak zklamaná.. Jinak jsem i hodně unavená, ale to přisuzuji nové práci kde se nezastavím a jsem pořád na nohou. Co myslíte?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 11.04.19 17:35

Pokud by to byl příznak, byl by test už pozitivní. Takže si myslím, ze mas udělat test

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 17:46
@Tichošlápek píše:
Pokud by to byl příznak, byl by test už pozitivní. Takže si myslím, ze mas udělat test

Děkuji, udělám.. i když si myslím, že bude negativní protože je ještě asi brzy na příznaky..

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 11.04.19 17:55

Tak počkej ty 3 dny, to už tě snad nezabije a když ms nedojde tak testuj…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1895 příspěvků 11.04.19 18:11

Já si myslim, že zklamání z bílého testu bude úplně stejně veliké, jako zklamání z menstruace. Takže klidně testuj. Nebo počkej. Máš dvě možnosti :D Z nafouklého břicha nic moc nepoznáš.

Váš příspěvek
Reklama