Krvácení v prvním trimestru

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
123Ter
Nováček 4 příspěvky 11.12.18 11:22
První trimestr + krvácení

Dobrý den, Žádám Vás o radu. Minulou sobotu 1.12.2018 jsem měla dostat menstruaci. Nedostala jsem ji a hned v pondělí jsem dělala test. Na testu nic nebylo a v pondělí jsem začala špinit, nebo spíš lehce krvácet. Myslela jsem, že je to opožděná menstruace. Ještě nikdy se mě to neopozdilo. Po 3 dnech bylo ale po „menstruaci“ a začali mě až poté bolet ukrutně prsa. Nakonec jsem se rozhodla v pátek udělat test znovu na kterém byl malinký duch. Testy jsem dělala každý den snad dva a furt to stejné. V sobotu jsem ale začala jemně krvácet znovu a drží se mě to dodnes což je 4 dny. V pondělí jsem volala doktorce, že jsem si dělala testy a že jsou nejspíš pozitivní a že jsem teda začala krvácet. Říkala že pokud to není červená krev jako kdybych se řízla no prostě čerstvá krev tak že to nemusí nic znamenat a že mi žádné testy nemůže udělat že by tam stejně nebylo na ultrazvuku nic vidět. Hned v ten den jsem dostala divné bolesti do podbřiška, bylo mi nevolno a celkově mám náladu pod psa jak mi je zle. Prsa mě stále bolí, začali mě bolet i záda a krvácení se do dnešního dne začalo rozjíždět víc. Neváhala jsem a k doktorce jsem jela a trvala jsem na vyšetření. Tam mi udělala ultrazvuk, samozřejmě tam není nic vidět, je to prý brzo, mimoděložní těhotenství vyloučila tam prý taky nic není a vzala mi odběr krve a mám čekat na výsledky. Dala mě neschopenku a mám jen ležet. Můžete mi někdo prosím odpovědět, jestli tohle někdo zažil a třeba mě malinko uklidnit? Bojím se že potratim, pro to dítě bych udělala cokoliv a teď jsem doma akorát nervní a brečím ze strachu. Vím že mi nezbývá nic jiného než čekat, ale tohle čekání je strašný.
Děkuji za vaše odpovědi :srdce:

PS přidávám fotku těhotenskýho testu, abyste porovnali, zda jsem nebo nejsem těhu :think:

Příspěvek upraven 11.12.18 v 11:24

Přečtěte si článek: Co znamení krvácení v těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 11.12.18 11:23

Mela jsem temer stejny prubeh a nakonec opravdu potratila

Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 11.12.18 11:27

Stejné jsme zo neměla ale ma kamaradka měla MS do 4 mesice a nevěděla že je tehu a další dk 3m …
Jinak ja měla takove // dalsi testy ani nedělala a mám 15mesicni holcicku … ty začátky jsou bohužel buď a nebo :? .
Přeji ať je vše v pořádku

Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 11.12.18 11:29

Jinak ja mela takove // po 14 dnech zpozdeni a až za dalsich 14 dni k dr a vubec nic tam neviděla na UZ až za 14 dni ..byly to hrozné nervy

ugluk
Hvězda diskuse 44201 příspěvků 11.12.18 11:31

No, v téhle fázi ultrazvuk neukáže nic (ani to mimoděložní - proč by to mělo být v děloze neviditelné a ve vejcovodu ano?). Takže počkej na výsledky krve a pak je za 2-3 dny zopakuj, jak to stoupá. Může to být cokoliv, s velkou klikou i prosperující těhotenství, taky to dost dobře možná odejde samo a nebo to bude to mimoděložní, těžko říct. Sledovaná jsi, víc nenaděláš.

karkarka
Závislačka 3069 příspěvků 11.12.18 11:36

Mě se takhle projevovalo mimoděložní.

Kukacka123
Závislačka 2835 příspěvků 11.12.18 12:12

@123Ter ja mela dve stejne krasne silny carky a po tydnu krev a na testu nic a byl to SP…prvni tydny je to bud a nebo, neudelas nic ty ani dr, bohuzel…uvidis, co bude dal :kytka:

Uživatel je onlineKaci89
Kecalka 302 příspěvků 11.12.18 12:17

A nemas to spineni po sexu??ja to takhle na zacatku mela a mirne krvacela a mam tu 3 mesicniho syna.podotykam ze sem krvacela snad do 10tt kvuli hematomu a jeste me napada hnizdeni??? :nevim: preji hodne stestiii

123Ter
Nováček 4 příspěvky 11.12.18 12:30

@Kaci89 ne sex jsme měli naposledy 30.11. Takže po sexu určitě ne. No uvidím jak mi dopadne ta krev, už aby bylo 15:00 :roll:

Uživatel je onlineKaci89
Kecalka 302 příspěvků 11.12.18 13:38

@123Ter hele nemysli hned na nejhorsi,vim ze to nejde,ja byla v prde.i cely tehu a uz jsem si rikala at je venku,no ted silik kvuli kazde hlouposti. :D jeste me napada co mi tenkrat mudr rikal,ja je to tam ted hodne prokrveny tak muzou praskat cevky.uvidis preju at je to ok :hug:

123Ter
Nováček 4 příspěvky 11.12.18 13:45

@Kaci89 moc děkuji za podporu. :srdce:

123Ter
Nováček 4 příspěvky 11.12.18 20:38

Tak se jednalo o potrat bohužel :( :,( Dr. Na to přišla z krve. Měla jsem nízkou hladinu hCG. :( Všem vám děkuji za vaše komentáře :hug:

Linduš91
Kecalka 254 příspěvků 19.12.18 05:51
Jednorázové krvácení v 8. tt

Ahoj, jsem v 8. tt, kvůli občasnému špinění mám Utrogestan. Včera dopoledne se mi stala divná věc, která mě vystrašila. Když jsem šla na velkou, tak při tlačení ze mě vyteklo trochu čisté krve. Od té doby nic kromě slabého špinění. Stalo se někomu? Mám si dojít na kontrolu jako akutní? Nechci tam otravovat, ale zas nechci nic zanedbat.

Kukacka123
Závislačka 2835 příspěvků 19.12.18 06:07

@Linduš91 pokud si mela krev, tak nikoho neotravujes…ja bych frcela hned, co bych tu krev nasla :nevim: minimalne pro svuj klid…tady ti stejne nikdo nerekne, co se deje ..nekomu to dopadne dobre, nekomu naopak…

Linduš91
Kecalka 254 příspěvků 19.12.18 06:12

@Kukacka123 No já jsem dřív nemohla, jednak můj gynekolog ordinuje jen dopoledne a hlavně neměla jsem hlídání pro nemocnou dceru. Proto uvažuju, jestli se stavit dneska, to může hlídat babička.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >