Prvorodičky 2. polovina 2018

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lea L
Kecalka 237 příspěvků 01.02.18 11:37
Prvorodičky 2. polovina 2018

Ahojky holky.. myslím, že by bylo fajn si trošku popovídat o tom, co očekáváme, čeho se bojíme a co se nám zrovna děje. :)
Zatím jsem ještě nebyla ani na 1. kontrole.. tu mám mít v 6+5 12.2… takže u mě zatím spíše spousta obav :) tak kdybyste si chtěli občas pokecat, přidejte se :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 01.02.18 11:51

Ahojky :mavam: tak zda můžu přidám se dnes jsem 15+2 a obavy zda bude vše v pořádku mám stále :)

lalalalala
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 01.02.18 11:58

Můžu u jako druho rodička? :D Je to už skoro 6 let nepamatuji si to :D

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 01.02.18 12:04

Ahojky holky :-). Moc Vam drzim palce, at to vsem dobre dopadne. Ja mam termin uz pristi tyden ve stredu ;).

Ale proc sem pisu, vim ze by se to asi nemelo ale za zkousku nic nedam. Budu prodavat temer novy aniball (pomucka k priprave na porod), kupovala jsem ho ted v lednu. Budu ho prodavat za 800,– vc. posty. Tak kdyby mel nekdo zajem ;).

Mejte se krasne a uzivejte tehu :hug:.

Lea L
Kecalka 237 příspěvků 01.02.18 12:07

@lalalalala Aspoň budeme mít případně zkušenou poradkyni ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 01.02.18 12:07

@vertunka Ahojky :) mám na tebe takovou otázku už jsem po tom taky koukala jen že jdu císařský řezem tak jsem se chtěla zeptat zda by to nějak pomohlo i mě nebo je to pouze pro ty co rodí normálně?? :)

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 01.02.18 12:11
@Petruna21 píše:
@vertunka Ahojky :) mám na tebe takovou otázku už jsem po tom taky koukala jen že jdu císařský řezem tak jsem se chtěla zeptat zda by to nějak pomohlo i mě nebo je to pouze pro ty co rodí normálně?? :)

Hele, pokud jdes na cisare, tak je to asi zbytecnost. Oni tam teda pisou, ze je to pak dobry i na posilovani panevniho dna, ale to zvladnes i bez toho :nevim:.

Je to spis pro ty, co budou rodit prirozene a chteji se vyhnout nastrihu. Ja uz s nim cvicila v prvnim tehu a porodni asistentka na sale me chvalila, ze jsem krasne roztazena, ze to vypada, jako bych rodila podruhe. A taky jsem uz ve hodiny po porodu mohla krasne sedet, nic me nebolelo.

lalalalala
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 01.02.18 12:12
@vertunka píše:
Hele, pokud jdes na cisare, tak je to asi zbytecnost. Oni tam teda pisou, ze je to pak dobry i na posilovani panevniho dna, ale to zvladnes i bez toho :nevim:.Je to spis pro ty, co budou rodit prirozene a chteji se vyhnout nastrihu. Ja uz s nim cvicila v prvnim tehu a porodni asistentka na sale me chvalila, ze jsem krasne roztazena, ze to vypada, jako bych rodila podruhe. A taky jsem uz ve hodiny po porodu mohla krasne sedet, nic me nebolelo.

8o a to se strká tam kam myslím? ¨
:mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 01.02.18 12:13
@vertunka píše:
Hele, pokud jdes na cisare, tak je to asi zbytecnost. Oni tam teda pisou, ze je to pak dobry i na posilovani panevniho dna, ale to zvladnes i bez toho :nevim:.Je to spis pro ty, co budou rodit prirozene a chteji se vyhnout nastrihu. Ja uz s nim cvicila v prvnim tehu a porodni asistentka na sale me chvalila, ze jsem krasne roztazena, ze to vypada, jako bych rodila podruhe. A taky jsem uz ve hodiny po porodu mohla krasne sedet, nic me nebolelo.

Dobře moc děkuji :kytka: jelikož jsem na něj koukala že bych si ho koupila ale nikde sem se nedočetla zda to pomůže i při casaři :)

Lea L
Kecalka 237 příspěvků 01.02.18 12:16

@vertunka Mě ho kamarádka doporučovala.. ale jsem ještě úplně na začátku, tak nevím, jestli mi ho nemůže třeba doktorka zakázat.. aby mi pak nebyl na nic :)

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 01.02.18 12:17
@lalalalala píše:
8o a to se strká tam kam myslím? ¨ :mrgreen:

Jasny :mrgreen:. A pak se to nafukuje a vytlacuje. Simuluje to jako detskou hlavicku. Trochu uchylny, ale proc ne :mrgreen:.

lorelai947
Kecalka 182 příspěvků 01.02.18 12:17

Ahoj holky, přidám se. Čekáme první a taky jsme na úplném začátku. Dnes teprve 4+1tt. Na gyndu ještě objednaná nejsem, to je moc brzo. Takže jsem taky celá nervní jestli je vše ok a hlavně jestli bude vše ok…
Tady na eMiminu se pohubuju už delší dobu - sbírala jsem informace a tak… No, nevím jestli to byl dobrý nápad, teď mám v hlavě tolik katastrofických scénářů, že by možná bylo lepší nevědět… :think: :zed:

Míša213
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 01.02.18 12:18

Ahoj holky :) Ja jsem sice ve skupine porod zari 2018 ale taky sem obcas juknu :) Jsem taky prvorodicka termin mam 1.9. Na screening jdu 13.2 tak se nemuzu dockat :) Preji vsem stastne tehulkovani :)

lalalalala
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 01.02.18 12:18
@vertunka píše:
Jasny :mrgreen:. A pak se to nafukuje a vytlacuje. Simuluje to jako detskou hlavicku. Trochu uchylny, ale proc ne :mrgreen:.
8o

Míša213
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 01.02.18 12:25

@loreai947 to necti akorat se zbytecne nervujes a to neprospiva prckovi. Me sestricka kdyz semnou vypisovala prukazku rikala at prave nic takoveho nectu, ze pak je zenska akorat ve stresu co se muze stat. Rikej si jak vse dobre prospiva a az uvidis srdicko budes myslet uplne nad necim jinym. Jinak strach o prcka bude stejny i po porodu ne-li jeste vetsi nez ted :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama