Psaní do vazební věznice

Anonymní
30.5.21 10:20

Psaní do vazební věznice

Ahojte,

mám známého ve vazební věznici již cca měsíc, chtela bych mu napsat dopis, ale pořad přemýšlím jestli mám či nemám… nemáte někdo zkušenost, potřebovala bych vědět, jestli ten dopis daji opravdu jen mu, nikoliv třetí osobě ( rodina, právník ). Vím, ze si to někdo z bacharu přečte, s tím počítám…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12462
30.5.21 10:24
@Anonymní píše:
Ahojte,mám známého ve vazební věznici již cca měsíc, chtela bych mu napsat dopis, ale pořad přemýšlím jestli mám či nemám… nemáte někdo zkušenost, potřebovala bych vědět, jestli ten dopis daji opravdu jen mu, nikoliv třetí osobě ( rodina, právník ). Vím, ze si to někdo z bacharu přečte, s tím počítám…

Tak jestli mu chceš napsat, tak mu napiš. Jemu to určitě vadit nebude. Ve věznici si lidi většinou najdou čas i na napsání odpovědi.
Blbé o není.

Příspěvek upraven 30.05.21 v 10:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
30.5.21 10:24
@Anonymní píše:
Ahojte,mám známého ve vazební věznici již cca měsíc, chtela bych mu napsat dopis, ale pořad přemýšlím jestli mám či nemám… nemáte někdo zkušenost, potřebovala bych vědět, jestli ten dopis daji opravdu jen mu, nikoliv třetí osobě ( rodina, právník ). Vím, ze si to někdo z bacharu přečte, s tím počítám…

Nikomu 3to číst nedávají jen to projde kontrolou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
30.5.21 10:30

Ano, i ve vazebce dopisy nejdřív otevírají vychovatelé/vychovatelky a lehce pročtou. Až potom dopisy předávají vězňům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
30.5.21 10:34
@Anonymní píše:

Hlavně neposílat nahé fota jak se dost často děje… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 10:54

@Annabela11 To jako fakt? :D Tak to by me nenapadlo, hlavně je mi jasne ze to projde kontrolou :D

• Citovat
  • Nahlásit
9210
30.5.21 10:55
@Anonymní píše:
@Annabela11 To jako fakt? :D Tak to by me nenapadlo, hlavně je mi jasne ze to projde kontrolou :D

To jako fakt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 10:56

Me jde spíše o to, aby to třeba nedali rodině, nebudu psát nic špatného, jen trochu “ motivace”, ale i tak bych nerada dělala problémy :-)
Další věc je, co když už v té vazbě není? Bohužel mám poslední informaci před 3 týdny ze je tady, ale třeba ho přesunuli.. dopis mi vrátí?

• Citovat
  • Nahlásit
34539
30.5.21 11:13
@Anonymní píše:
Me jde spíše o to, aby to třeba nedali rodině, nebudu psát nic špatného, jen trochu “ motivace”, ale i tak bych nerada dělala problémy :-)
Další věc je, co když už v té vazbě není? Bohužel mám poslední informaci před 3 týdny ze je tady, ale třeba ho přesunuli.. dopis mi vrátí?

Prochází to kontrolou rychločtením k vůli nevhodnému obsahu. Dělá to jeden pověřený člověk, třetím osobám se dopisy vězňů číst nedávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 11:16

@Pears206 ok díky :-)

• Citovat
  • Nahlásit
3950
30.5.21 14:47

Není to tak dávno, co jsi to tu už řešila, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22671
30.5.21 15:03
@Anonymní píše:

proč zakládáš diskusi znova? však jsi totéž psala v diskusi, kterou jsi založila 19.5. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22671
30.5.21 15:04
@mamina2017 píše:
Není to tak dávno, co jsi to tu už řešila, že?

ano, má tady diskusi z 19.5., tak nechápu naco druhá stejná diskuse :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat